dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

453 000 zł43 m² 10 534,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Suchym Lesie na oś. Poziomkowym. Mieszkanie w cichej spokojnej okolicy w środku osiedla z balkonem. Bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 480 zł61,60 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i trzech balkonów. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 115 zł49,49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 250 zł64,10 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49 m² 13 265,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 49 m + duży balkon | Atal odnowa Naramowice Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m z przestronnym balkonem (10,73 m ), położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,10 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

30 lat doświadczenia w nieruchomościach. Wilda, ul. Rolna, poznań. Tylko u nas. Obniżka ceny! Mieszkanie w kamienicy z 1932, 2 pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka i wc. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

208 800 zł32,80 m² 6 365,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Lubinie, które jest naprawdę dostępne dla seniora lub osoby z niepełnosprawnością? Ta oferta rozwiązuje problem schodów raz na zawsze. Do tego - w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, ocieplonej kamienicy. To wnętrze stworzone dla osób, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł50,64 m² 10 446,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Wyobraź sobie poranek, w którym pierwszym dźwiękiem nie jest zgiełk miasta, a kojąca cisza przerywana jedynie szeptem wiatru i świeżym powietrzem od strony gór. Otwierasz oczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,64 m² 9 458,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł50,64 m² 10 446,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Nowoczesny apartament w inwestycji Sądecka Panorama komfort, styl i prestiż. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 50,64 m , zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe, z przynależnym balkonem, oddzielną kuchnia i toaletą! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,84 m² 9 418,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie po odbiorach, oddane do użytkowania i gotowe do wykończenia od razu po zakupie! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,20 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie łączy dwie kluczowe cechy: położenie w sąsiedztwie serca miasta oraz funkcjonalność niskiej kondygnacji. Lokalizacja pozwala na dotarcie do Galerii Cuprum, big Lubin czy rcs-u.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł86 m² 18 941,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[eng below ] W imieniu właściciela sprzedam bez prowizji świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską dostępną do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,09 m² 6 426,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w Lubinie na osiedlu Polne - jednej z bardziej lubianych lokalizacji w mieście. Lokalizacja - osiedle Polne Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,80 m² 6 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: samo serce lubina Mieszkanie znajduje się w najbardziej pożądanym punkcie miasta - bezpośrednio naprzeciwko Kina Muza`. - wszystko pod ręką: zaledwie kilka kroków dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji Urzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 500 zł50,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji Urzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 000 zł55,57 m² 16 627,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55,57 m | Górka Narodowa | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,57 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,60 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 10 min od Starego Miasta! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Zamojskiej (dzielnica Śródmieście). Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,30 m² 7 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym parkiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w zielonej i spokojnej części Ruczaju przy ulicy dr. Jana Piltza. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,42 m² 6 392,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,42 m2, położonego na IV piętrze w ocieplonym niskim bloku z odświeżoną elewacją. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł73,22 m² 9 287,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka. Oferta na Wyłączność. Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,44 m² 12 905,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie tuż przy promenadzie w Kołobrzegu! Zaledwie 200 m od morza! Mieszkanie 2 pokojowe, które świetnie sprawdzi się do indywidualnego wypoczynku oraz jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,99 m² 6 809,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,99 m , położone na bydgoskich Wyżynach - osiedlu pełnym zieleni i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30,94 m² 9 987,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,62 m² 10 532,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie, w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51,10 m² 9 530,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w bloku w Lublinie przy ul. Pogodnej. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,10 m² 5 176,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Os. Słonecznym w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 mieści się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł59,70 m² 6 700,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,7 m przy ul. Gajowej w Białymstoku mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł53,94 m² 19 002,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowoczesnej inwestycji Galeria Point przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: - nowy apartament, - wykończone "pod klucz", - piękna nowa łazienka, - nowy kameralny budynek, - 3 pokoje, - 1 piętro, - 2 miejsca parkingowe, - balkon, - spokojna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie ze słonecznym balkonem przy ulicy Zaplecznej! Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowa kuchnia, podłoga, drzwi wewnętrzne, sztukateria, nowe tynki gipsowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

814 450 zł67,31 m² 12 099,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż ostatni apartament z widokiem na cały Rynek w Bielsku-Białej. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy Starówce, w odrestaurowywanej, zabytkowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy styl i świetną lokalizację? Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , po generalnym remoncie, w klimatycznej oficynie na Osiedlu Okole.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w sercu miasta przestrzeń, którą możesz stworzyć po swojemu. Są mieszkania, które od pierwszego wejścia narzucają gotowe rozwiązania. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł53,50 m² 3 925,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w termomodernizowanej kamienicy. Czysta, zadbana klatka schodowa która aktualnie przechodzi remont. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja 2 pokoje | 47,80 m | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł80,49 m² 12 361,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwa doskonale zlokalizowane mieszkania o łącznej powierzchni 80,49 m , znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2016 roku przy ul. Legnickiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,69 m , położone na bydgoskich Wyżynach - osiedlu pełnym zieleni i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,50 m² 18 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Wyczółki. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł53 m² 20 716,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł100 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij