dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Żory,śląskie

138 000 zł49 m² 2 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-3, żory Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 49m2 położone na osiedlu Sikorskiego na idealnym drugim piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

145 000 zł48 m² 3 009,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 48m2 w cenie 145 tys. zł, zlokalizowane na os. Nowym, w bliskim sąsiedztwie Parku Solankowego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie o pow.44m2 z balkonem i piwnicą. 2 piętro w bloku 4 piętrowym. Nowe okna Pcv i drzwi wejściowe. Aktualny stan lokalu do remontu. Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł49 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z Rmy H, przy ul. Korotyńskiego. Mieszkanie ma wygodny rozkład, jest bardzo słoneczne. Okna wychodzą na podwórko, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

355 444 zł44 m² 8 003,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Skorzystaj z MDM na 2018 rok! Opis mieszkania: przytulne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na parterze w bloku w Warszawie na Mokotowie. Okna wychodzące na południowy-wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł104 m² 5 336,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ładne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie! Mieszkanie ma powierzchnię 104,44 m2 i składa się z: i poziom przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

89 000 zł36 m² 2 499,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie M-2(2 pokoje) położone przy ulicy Turystycznej na 6 piętrze z balkonem. Pokój został przedzielony na dwa mniejsze. W pokojach: okna pcv, ściany-gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

170 000 zł51 m² 3 306,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M3 na os.Północ - PIERWSZE PIĘTRO. Mieszkanie - znajduje się na pierwszym piętrze - powierzchnia 51,42m2 - bardzo ustawne - nieprzechodnie pokoje - duży balkon - posiada piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Wieliczka,małopolskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowe mieszkanie o pow.użytkowej 37,04 m2 + balkon 8 m2. Mieszkanie posiada osobną sypialnię, pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój z dużą zabudowaną szafą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

145 000 zł45 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania w Świdnicy na os. Młodych, położonego na IV piętrze w bloku, składającego się z umeblowanej kuchni, dużego pokoju z balkonem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

306 714 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,14m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 23,24m2, od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł186 m² 13 731,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Muranów, apartamentowiec, 185,70 m2 + 96 m2 taras. Jedno mieszkanie na piętrze. W doskonałej lokalizacji: nieco oddalone od głównej ulicy - al. Jana Pawła II (przez co ciche) w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł66 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66 m2 na 6 piętrze w budynku 7-piętrowym z windą z 1978 roku przy ulicy Wiolinowa. Świeżo po remoncie, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

2 637 900 zł145 m² 18 179,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu rewelacyjna propozycje apartamentów przy ul.Dobrej. Mieszkania typu Penthouse, zbudowane z pietyzmem i klimatem Powisla. Apartament 4-ro pokojowy z tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakusa

Kraków,małopolskie

458 000 zł70 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Stare Podgórze w okolicy ul. Krakusa i Józefińskiej / bulwary wiślane oraz na Kazimierz / 2 poziomowe mieszkanie o pow. 70 m2 / po podłodze / w tym 15 m2 poddasza zagospodarowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł88 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,8 m2 na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z 1999 r. przy ulicy Rosoła na Ursynowie (natolin). Zaciszne, zielone, strzeżone osiedle. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

550 000 zł89 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zamieszkaj w mieszkaniu. a czuj się jak w domu. Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wysłouchów. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł72 m² 8 407,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m2, rozkład: - salon z aneksem kuchennym - 35.5 m2, - sypialnie o pow 10,2 m2, i 12 m2, - łazienka o pow 4,2 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł28 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy doskonale zlokalizowane, widne mieszkanie, tuż po generalnym remoncie. Dodatkowym atutem jest możliwość samodzielnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane w bloku zbudowanym pod koniec lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

210 199 zł38 m² 5 531,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Łabędy

Gliwice,śląskie

299 000 zł72 m² 4 147,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe, piękne mieszkanie usytuowane w niskim budynku z lat 80-tych ub. wieku, po termomodernizacji. Nowoczesna aranżacja wg projektu architekta wnętrz. Pow. 72,10 m2, p.3/4. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Warszawa, śródmiescie. Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na 6.pietrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2015 r., zlokalizowanym przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł55 m² 6 187,08 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! 3 pokojowe mieszkanie w zielonej i cichej części Bielan. Budynek zadbany oraz ocieplony. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przyjaźń

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł82 m² 7 865,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Komfortowe i jasne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o pow ok 81.5m2 na bliskim Bemowie, w sąsiedztwie Osiedla Przyjaźń. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronisławy

Katowice,śląskie

205 000 zł67 m² 3 059,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Katowicach, dzielnicy Ligota, ok. ul. Bronisławy. Mieszkanie mieści się na parterze 4 piętrowego bloku i ma 67m2 powierzchni użytkowej. Oprócz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

209 000 zł53 m² 3 926,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze wyremontowanej kamienicy blisko Wałów Chrobrego. Mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 znajduje się na III piętrze i jest ładnie doświetlone. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

194 784 zł41 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości lutin prezentuje nowe mieszkania W stanie deweloperskim! ****** *** kupujący nie płaci 2 % pcc *** Nowa inwestycja na złocieniu. Nowoczesne mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Kraków,małopolskie

785 000 zł125 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Do sprzedaży dwa mieszkania położone sąsiednio, o łącznej powierzchni ok. 125 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy z 1939 r. przy ul. Moniuszki (os. Oficerskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

438 894 zł55 m² 8 011,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne, rozkładowe, dwustronne trzypokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Okna wychodzące na wschód oraz północ, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Międzynarodowa 3 pokoje 54m2 dwustronne ciche blisko Parku Skaryszewskiego. Pitero 3 z 10 Lokal dwustronny wschód i południe, duży pokój ok 16m2 od wsch. oraz mniejsza sypialnia 9m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

483 000 zł54 m² 8 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

ul. Łowicka 2-pokojowe mieszkanie dwustronne o pow. 54 M2 na 3. Piętrze W 4-piętrowej kamienicy z 1953r. Powierzchnie pokoi wynoszą: salon połączony z kuchnią 25 m2 i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ul. Wasilkowskiego 2-pokojowe mieszkanie o pow.51 m2 na 8. piętrze w 8-piętrowym budynku z 1984 r. Rama H. 2 balkony. Powierzchnie pokoi wynoszą: 19 m2 z wyjściem na balkon 5 m2,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

502 000 zł87 m² 5 770,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87 m2 na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku w Starej Miłosnej. Mieszkanie składa się z: salonu o pow. 22 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł104 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Al. Ujazdowskie mieszkanie w kamienicy z 1900 roku o powierzchni w kw 103,9 m2 , 4 pokoje w amfiladzie z pięknymi oryginalnymi piecami kaflowymi na suficie oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł122 m² 8 101,47 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament przy al. Jerozolimskich o pow. 122,2m2 położony na 9. piętrze 16-piętrowego budynku. W jego skład wchodzi salon o powierzchni 28 m2, 3 sypialnie: 16 m2, 13 m2, 13 m2, kuchnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

338 000 zł55 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Duże 2 pokojowe mieszkanie z 2014 roku znajdujące się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. W najbliższej okolicy sklepy, szkoła, korty tenisowe, apteka. Do mieszkania przynależy loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wisła

Wisła,śląskie

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament położony jest na poziomie przyziemia i posiada własny zielony ogródek co jest jego dużym jego atutem Obecnie lokal ten jest wynajmowany i cieszy się dobrą opinia wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku z 1979 r. na warszawskim Targówku mieszkaniowym. Pow.: 60 m2, stan: do odświeżenia. W pokojach (19 m2, 10 m2, 9 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Park Krakowski

Kraków,małopolskie

290 000 zł32 m² 8 997,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja przy parku krakowskim mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 32,23 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł98 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Apartament 4-pokojowy o pow. 98 m2 na 2. piętrze 6-piętrowego budynku z 2013 roku przy ulicy Wynalazek na Służewiu. Inwestycja Luxor Residence. Osiedle strzeżone 24h, piękna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

172 500 zł24 m² 7 306,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.