dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cienista

Wronki,wielkopolskie

220 118 zł54 m² 4 050,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wronki! nowa inwestycja - Osiedle Słowiańskie - ul.Cienista Oferta z O stawką prowizji od kupującego oraz bez 2% podatku od czynności cywilno-prawnych! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieńczycka

Kraków,małopolskie

281 820 zł44 m² 6 412,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Bieńczycach. Iiwestycja stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich, którym zależy na bliskości centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

419 160 zł50 m² 8 383,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawny i funkcjonalny apartament dwupokojowy 50m2 na VI piętrze ( dostępne również ostatnie dwupokojowe z widokiem na rzekę na VII i VIII) z możliwością wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

507 000 zł53 m² 9 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku z 2008 r. przy ulicy Bora-Komorowskiego na Gocławiu. Świetny punkt komunikacyjny - do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł46 m² 10 625,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ursynów, kłobucka, apartamentowiec, 46,03 m2, nowe 2 pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem, na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł58 m² 7 795,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie, bielany. Kameralne, klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 (po podłodze, użytkowa 49,5 m2), położone na 5. i ostatnim piętrze w budynku z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

479 179 zł67 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

399 900 zł163 m² 2 453,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Iron House poleca na sprzedaż bardzo atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Plewiskach. Cena promocyjna 399.000ZŁ NA SEGMENTY ŚRODKOWE MOŻLIWOŚĆ DOPŁAT W RAMACH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

386 379 zł61 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

365 148 zł53 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Północ, ul. Ostatnie Mieszkania w Gotowym Budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

240 000 zł64 m² 3 779,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trynek. Komfortowe,przestrzenne, jasne i funkcjonalne mieszkanie z klimatyzacją i balkonem.Usytuowane w niskim bloku po termomodernizacji, posadowionym w dobrym punkcie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Stare bielany - schroegera/oczapowskiego/skalbmierska 800m do stacji metra! Przytulne, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 49m2 w kamienicy z 1957 roku. Lokal składa się z: salonu (17m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

253 900 zł49 m² 5 202,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,28 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem 120 m2, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Mieszkanie posiada ogródek 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Rybnik,śląskie

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament w Śródmieściu Rybnika. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o metrażu ok. 49m2, do którego przynależy balkon i piwnica Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Park Krakowski

Kraków,małopolskie

526 000 zł59 m² 8 894,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja przy parku krakowskim mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie 3 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 59,14 M2 możliwość podziału nieruchomości na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w niedalekiej odległości od stacji wkd. W bardzo bliskim sąsiedztwie mieszkania znajdują się także: dwa przedszkola, żłobek, gimnazjum, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

699 422 zł113 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowo okazały apartament o powierzchni 112,81 m2 z własnym ogródkiem, w luksusowej kamienicy usytuowanej wśród pięknej zieleni, na wysokim brzegu rzeki Jeziorki z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

230 000 zł24 m² 9 395,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja przy parku krakowskim mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie 1 pokojowe Z oddzielną widną kuchnią - metraż 24,48 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

3 340 400 zł119 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serbska

Kraków,małopolskie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Poszukiwana i ceniona lokalizacja na Woli Duchackiej! 3-pokojowe o pow.53m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym , posiadające balkon + piwnicę. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe, ustawne mieszkanie na warszawskich Bielanach - oddzielna widna kuchnia, za oknami piękny widok na miasto. Mieszkanie wymaga gruntownego odnowienia - regularny układ pomieszczeń posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

155 380 zł67 m² 2 319,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie zlokalizowane na parterze trzy piętrowego bloku. Na nieruchomość 67 m2 składają się trzy rozkładowe pokoje jeden z balkonem, duża jasna kuchnia, przedpokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł50 m² 5 331,99 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na os. Kopernika. Lokal znajduje się na parterze 11-piętrowego wieżowca. Zajmuje powierzchnię 49,7 mkw. i składa się z 2 niezależnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenecjańska

Poznań,wielkopolskie

408 135 zł59 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wenecjańska to nowe apartamenty zaprojektowane i zoptymalizowane dla potrzeb nowoczesnego Klienta. Inwestycje mieszkaniowe na Chwaliszewie zapewniają dogodną i sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

228 000 zł44 m² 5 241,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu? tylko U nas wirtualny spacer ( kliknij w link w opisie) Wykończone przez architekta 3 pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

278 000 zł53 m² 5 245,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 53 m2 usytuowane na piątym piętrze. Jest możliwość pozostawienia na mieszkaniu wszystkiego! Kuchnia; meble kuchenne i lodówka, zmywarka, piekarnik oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Basztowa

Kraków,małopolskie

250 000 zł19 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio Z widokiem na planty krakowskie mieszkania W dzielnicy stare miasto - rynek mieszkanie 1 pokojowe - metraż 19 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na możliwość przebywania przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Park Krakowski

Kraków,małopolskie

481 000 zł52 m² 9 234,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja przy parku krakowskim mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie dwupoziomowe 3 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 52,09 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 37 m2 na parterze 3-piętrowego budynku z 2005 roku przy ulicy Osmańczyka na Bemowie blisko Fortu Bema. Może być łatwo przerobione na 2-pokojowe z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

266 000 zł50 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta - okolica biurowców newton, galileo oraz edison najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

419 506 zł57 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta zlokalizowana na Pradze Południe to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł29 m² 8 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk pilczycka / górnicza / ciche / ładne / nowe / ogródek / miejsce postojowe Super oferta. Do sprzedaży wykończona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

336 000 zł26 m² 12 785,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta - rewitalizacja mieszkań Z duszą W samym sercu krakowa sprawdzony deweloper - gwarancja jakości mieszkanie 1 - pokojowe W dzielnicy kazimierz ok. UL. Berka joselewicza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Rybnik,śląskie

165 000 zł68 m² 2 437,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu M5 o powierzchni 67,7 m2 położone w dzielnicy Maroko-Nowiny. Nieruchomość znajduje się na 5 pietrze. Mieszkanie jest świeżo wyremontowane - pokoje w 2015r., salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł78 m² 10 320,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W okolicy dh Klif zbudowany 8 lat temu piękny, funkcjonalny, słoneczny i dwustronny apartament z widokiem na centrum Warszawy, stare Miasto, stadion Narodowy. Apartamentowiec Owy posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Gliwice,śląskie

310 000 zł122 m² 2 540,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Gratka dla konesera. Do sprzedaży oferujemy piętro willi w okolicy Palmiarni w Gliwicach. Aktualnie mieszkanie składa się z: - 4 pokoi - kuchni - łazienki -przedpokoju wraz z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

860 064 zł104 m² 8 306,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł47 m² 8 244,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wola, młynarska. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 46,7 m2 na 3. piętrze 10-piętrowego budynku z 1968 r. przy ulicy Młynarskiej na Woli. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł78 m² 7 905,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowo atrakcyjny, jasny i słoneczny, 3-pokojowy apartament o pow. 78,30 mkw, położony na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z windą, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł72 m² 4 262,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jeśli cenisz ciszę, spokój, przestrzeń i chcesz aby było blisko do szkoły dla twoich dzieci - zapraszam do mojej oferty. Osiedle Zacisze/ Barwinek/ Szwedzka - mieszkanie 3 pokojowe sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Park Krakowski

Kraków,małopolskie

273 000 zł29 m² 9 323,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja przy parku krakowskim mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 29,28 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na możliwość.