dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

217 474 zł37 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hulewiczów

Poznań,wielkopolskie

363 800 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu (piątkowo) przy ul. Hulewiczów budynku oddanym w 2007 roku. Budynek znajduje sie na zamkniętym osiedlu. Lokal znajduje się na 2. pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę (34 m 2 ) w bloku z cegły na Naramowicach w Poznaniu (inwestycja "Żurawiniec Park") z balkonem. Wysokość pomieszczeń to aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława IV

Swarzędz,wielkopolskie

234 000 zł47 m² 4 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na os. Władysława IV w Swarzędzu. Mieszkanie znajduje się w pobliżu centrum Swarzędza, w cichej okolicy. W pobliżu cała niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

602 122 zł76 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 75,92 m2, 4-pokojowe na 8 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, kuchnia, trzy sypialnie, holl, łazienka, dwa balkony. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

357 120 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

341 825 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3pokojowe z osobną kuchnią (możliwy aneks i zakup w MDM) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie. Składa się z: *salonu 18m2 z tarasem *2 sypialni ok 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł72 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m2 na parterze 5-piętrowego budynku z 2006 r. przy ulicy Jeżewskiego na Kabatach. Spokojne i prestiżowe osiedle Aleja Kasztanowa II przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

375 150 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

257 742 zł32 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta zlokalizowana na Pradze Południe to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

507 989 zł52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w sercu Woli, to miejsce dla osób ceniących wygodę i luksus. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża różnorodność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 w odnowionym i ocieplonym bloku na IV piętrze. Pokoje: 17m, 10m i 6m, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój, duża loggia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł89 m² 2 528,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w centrum Włocławka o pow. 89mkw (4 pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój) usytuowane na parterze w bloku niskim z cegły. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

237 168 zł44 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

736 776 zł102 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronny apartament W budynku O wysokim standardzie, idealny na inwestycję! Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni 102,33 m2 położone na parterze nowoczesnego budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

221 000 zł50 m² 4 453,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok. ok 50m2 z balkonem na parterze oddane z możliwością dofinansowania MDM! Możliwość dofinansowania MDM - klienci mają możliwość skorzystania z puli 2018. W 2017 roku można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

387 825 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

344 850 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 45.98 m2, 2-pokojowe na 6 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, pralnia, hall, balkon. Osiedle to wyjątkowy projekt;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

827 305 zł97 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 118.57 m2, 5-pokojowe położone na 9 piętrze w 13-piętrowym bloku. Osiedle to wyjątkowy projekt; atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

283 147 zł45 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Willa One to dom zatopiony w zieleni, zlokalizowany jest przy ul. Marcina z Wrocimowic, na Warszawskim Tarchominie będącym częścią Białołęki ? jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł54 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

ul. Grochowska Kamionek mieszkanie z widokiem na Park Skaryszewski. Prestiżowe osiedle wybudowane z 2002 r w bezpośrednim sąsiedztwie oazy spokoju jakim jest park Skaryszewski. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

283 147 zł45 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

193 720 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł40 m² 7 468,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku. Elewacja bloku odnowiona 2 lata temu. Blok ocieplony. na bloku kamery monitoringu. Blisko stacji II linii metra. Mieszkanie 2 pokojowe. Pokoje 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

290 928 zł38 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 38.28 m2, 1-pokojowe na pierwszym piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka. Osiedle to wyjątkowy projekt; atrakcyjny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 723 zł70 m² 7 049,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne czteropokojowe mieszkanie na siódmym, ostatnim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe i wschód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

488 850 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 65.18 m2, 3-pokojowe na 7 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, hall, loggia. Osiedle to wyjątkowy projekt;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

312 780 zł40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

285 378 zł50 m² 5 707,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe z ogródkiem ok 20m2 (możliwy aneks/osobna kuchnia i zakup w MDM) w najczęściej wybieranej inwestycji we Wrocławiu. Składa się z: *salonu 18,5m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

677 730 zł83 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

267 000 zł50 m² 5 287,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 50,4 m2, 10 min pieszo do Rynku. Możliwość wyodrębnienia 2 niezależnych pokoi i osobnej kuchni sprawia, że mieszkanie ma wysokie walory inwestycyjne. Niska cena za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1968 r. przy Kondratowicza na Bródnie. Budynek tuż obok planowanej na 2022 r. stacji metra. W skłd mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie 32m2 na 3/4p w przedwojennej kamienicy z 1923r/ bez windy/po generalnym remoncie , umeblowane. Wysokość mieszkania 3,10m Lokal składa się z pokoju -20m2 z wyjściem na cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł63 m² 5 705,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Salon nieruchomości Iron House poleca do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w Centrum Poznania przy ul.Nowowiejskiego. Mieszkanie o pow. 63,1m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

228 160 zł37 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie. Składa się z: *salonu z aneksem 19m2 z wyjściem na balkon *sypialni ok 10m2 *łazienki ok 4,5 m2 *hallu ok 4m2 Cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

228 000 zł49 m² 4 623,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok. ok 50 m2 z balkonem na 1 piętrze oddane z możliwością dofinansowania MDM! Możliwość dofinansowania MDM - klienci mają możliwość skorzystania z puli 2018. W 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

585 277 zł76 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 76.01 m2 położone na 7 piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, holu, wc, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 z dużym balkonem położone w nisko-kondygnacyjnym bloku na spokojnym osiedlu z dobrym i szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł72 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament w stanie deweloperskim położony na osiedlu Przy Arkadii. Świetna lokalizacja zarówno pod względem komunikacyjnym jak i infrastruktury. . Apartament zlokalizowany jest na 8.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mokotów Stegny ul Złotych Piasków mieszkanie 53m2 trzy pokoje piętro 4 z 4 bez windy , grunt nieuregulowany zakup tylko za gotówkę. Budynek po modernizacjach, czynsz 450zł z zaliczkami. :link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

256 476 zł38 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018