dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Giżycko,warmińsko-mazurskie

679 000 zł74 m² 9 190,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż urządzone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,88 m2 w centrum Giżycka. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

649 999 zł39 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja i standard mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m ( + 2 m piwnica ), zlokalizowane przy ul. Doryckkiej na Warszawskich Bielanach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w Luboniu, położonym tuż przy rzece Warcie wyjątkowej lokalizacji łączącej bliskość natury z doskonałym dostępem do Poznania? A może cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

992 405 zł48 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiż i komfort w sercu miasta Marzysz o mieszkaniu, które łączy elegancję, wygodę i dostęp do udogodnień na najwyższym poziomie? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

335 000 zł35 m² 9 598,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,9 m , położone na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku na osiedlu z 2009 r., zlokalizowanym w otulinie lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł37 m² 10 813 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta wstrzymana Ofertą sprzedaży jest mieszkanie - 399 000 zł oraz przynależne do niego miejsce parkingowe 37 000 zł Całkowita cena: 436 000 zł Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 496 zł26 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Częstochowa,śląskie

550 872 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament zlokalizowany w dzielnicy Parkitka w kameralnym zespole dwóch niskich a zarazem nowoczesnych budynków " akcenty 1 " przy ul. Wrocławskiej 28. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

709 000 zł79 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Gdynia,pomorskie

590 000 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Wiejskiej na Chyloni w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Szczecin,zachodniopomorskie

966 000 zł92 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

365 000 zł43 m² 8 449,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - przestronne i jasne mieszkanie na os. 1000-lecia pp w Wejherowie! To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie światło, przestrzeń i komfort życia w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

337 777 zł29 m² 11 647,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! zniżki sięgają nawet do 80000zł Przy zakupie 1 mieszkania! nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł34 m² 17 727,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie - 33,79m , przy ul. Lelewela we Wrocławiu. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,79m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

760 000 zł44 m² 17 435,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ciche mieszkanie 2 pokojowe przy samym Zamku Królewskim Wawel. To mieszkanie daje prawdziwy komfort życia - ciszę, zieleń i pełną infrastrukturę pod ręką. Pierwsze jak i 6 ostatnich zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

556 000 zł41 m² 13 561 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

688 989 zł54 m² 12 651,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

372 872 zł35 m² 10 770,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

359 900 zł38 m² 9 471,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pile na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z prywatnym parkingiem za szlabanem na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł39 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Investkon Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w inwestycji Platynowe w Gdańsku w dzielnicy Orunia Górna. Prezentowany apartament to 2-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

1 116 774 zł72 m² 15 575,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - oddanie - XI 2026. Sprzedaż bez prowizji. Powierzchnia: 71,7 m Pokoje: 4 Ekspozycja: południowy wschód Balkon: 10,9 m2 Atuty inwestycji: brak prowizji - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł50 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe 49,70 m z balkonem miejsce w hali garażowej + rower elektryczny gratis Opis oferowanego mieszkania: - powierzchnia 49,70 m . - 3 pokoje z aneksem kuchennym. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy ul. Akademijnej w Jabłonnie. Budynek jest niewielki w klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

1 115 773 zł75 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 347 426 zł70 m² 19 243,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

337 777 zł29 m² 11 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł39 m² 11 618,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 700 000 zł257 m² 22 158,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2014

Elegancki penthouse w samym środku miasta, na cenionym i lubianym osiedlu Garnizon. Atuty: nietuzinkowy apartament o powierzchni 257 m2 Ostatnie piętro budynku z wysokością 2,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 995 000 zł111 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

G8 Property Group We Speak English and Russian Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu zielonego Powiśla 111 m komfortu i stylu! Oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł47 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

299 999 zł26 m² 11 709,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł69 m² 3 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wymagające niewielkiego remontu w budynku sześciorodzinnym po termomodernizacji posadowionym przy zamkniętej ulicy 2 duże pokoje, kuchnia z oknem garderoba łazienka przedpokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pińczów,świętokrzyskie

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Emmerson prezentuje, mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Grunwaldzkiej w Pińczowie. Lokal ma powierzchnię 63m2 i znajduje się na parterze bloku z lat 80 tych. Mieszkanie utrzymane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

665 280 zł40 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Emmerson prezentuje Mieszkanie o powierzchni 39,6m2 zlokalizowane przy ul. Tomickiego w Krakowie w bloku z 2019 roku. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 045 000 zł56 m² 18 828,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Nietuzinkowy, trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 56m2 położony na piątym piętrze nowego apartamentowca w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dominów,lubelskie

432 432 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie o powierzchni 43,68 mkw. Mieszkanie nr 31 Dojazd mpk Lublin W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | parter | ogródek ok. 100 m | Śledziejowice (wieliczka) IV etap inwestycji Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z dużym ogródkiem ok. 100 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

414 141 zł64 m² 6 515,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień pokazowy tylko 21 marca!, zadzwoń i umów się na prezentację! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słonimskiego

Katowice,śląskie

299 000 zł48 m² 6 268,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,48m2 (dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 11,22m2) usytuowanego na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł62 m² 10 128,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie własnościowe usytuowane we Wrocławiu, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Nowy Dwór, przy ul. Zemskiej. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł49 m² 13 780,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

48,62 M, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, duży balkon, klimatyzacja,zamykany garaż W podziemnej hali, osiedle ogrodzone monitorowane wolne od zaraz! Na sprzedaż ładne ,o funkcjonalnym rozkładzie,.