dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł49 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 niezależne pokoje | 49,00 m2 | al.Rejtana | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49,00 m2. Usytuowane na 3 pietrze niskiego bloku w dzielnicy Nowe Miasto. Część dzienną stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Myszków,śląskie

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Myszkowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Proponujemy Państwu mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji w Myszkowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

291 930 zł33 m² 8 919,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż Garsonierę z zielonym tarasem na Nadodrzu! Apartament o powierzchni 32,73 m2 (dodatkowo 15,07 m2 powierzchni zewnętrznej ) znajduję się na pierwszym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

169 000 zł73 m² 2 318,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie usytowane W bliskiej okolicy krosna odrzańskiego. Mieszkanie posiada pow. 72,90 M.KW. znajduje się na parterze piętrowej kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bielany

Warszawa,mazowieckie

764 999 zł48 m² 15 937 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowiec 3 kawalerki. Cała inwestycja w sezonie wynajmie się za 5950 zł msc Roczny przychód 71400 Możliwość 10% amortyzacji = Brak podatku do 10 lat Mieszkanie jest po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 - Przymorze Mieszkanie świeżo po remoncie! Wykończone w bardzo wysokim standardzie! Lokalizacja: - w pobliżu Alfa centrum - 10 min plaża - dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

29868. Polecam w pełni wyposażone, bardzo przestronne mieszkanie na toruńskiej starówce (2minuty spacerem do ul.Szerokiej). Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy. Okno od strony podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł76 m² 5 695,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku wielorodzinnym na Mierzynie. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Na powierzchnię 75,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podlasie

Piła,wielkopolskie

255 000 zł67 m² 3 817,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blokada! Przedmiotem oferty jest mieszkanie (odrębna własność lokalu mieszkalnego) 3 pokojowe w bloku położonym na Podlasiu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,80m2, usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł59 m² 6 576,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie gotowe do zamieszkania w świetnej lokalizacji- kozanów. 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni ok. 59,30m2, zlokalizowane na Fabrycznej, okolice ul. Pałuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł38 m² 3 856,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie do własnej aranżacji, zlokalizowane w bloku w jednej z bocznych uliczek nieopodal ulicy Wrocławskiej. Bardzo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

415 000 zł55 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Warzymicach w budynku z 2008 roku. Mieszkanie wykończone i urządzone dla siebie, materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

611 600 zł62 m² 9 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament na Nadodrzu! Mieszkanie o powierzchni 62,2 m2, znajduję się na terenie inwestycji z 10 lokalami użytkowymi, podziemnym parkingiem oraz kameralnym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

276 000 zł71 m² 3 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

- idea Nieruchomości ul. Niemcewicza 14h 71-520 Szczecin tel. Chcesz kupić nieruchomość? Skorzystaj z naszych pakietów promocyjnych, wejdź na: chcesz się dowiedzieć więcej o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam nową ofertę. Mieszkanie pod inwestycję w rejonie Sky Tower! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze wieżowca z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

416 890 zł89 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z usługą pod klucz os. Łężyca w Zielonej Górze. 88,7 m2 Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu oddanym do użytku w 2020 roku. Składa się z : 3 pokoi salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Białystok,podlaskie

130 000 zł60 m² 2 159 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Świetna propozycja inwestycyjna! 3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. Mieszkania będą w pełni wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

329 000 zł35 m² 9 306,93 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez podatku i bez prowizji Do zakupu mieszkanie 1 pokojowe z balkonem od strony południowej w lokalizacji Wola Duchacka. 10 minut od Centrum Handlowego Bonarka, zaraz obok inwestycji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkanie w sprzedaży! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronne mieszkanie 4-pokojowe na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja: - sklepy i punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barszczewska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł87 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Żoliborz, apartament kępa potocka - nowa inwestycja - barszczewska 7, apartament 3 sypialnie, salon, kuchnia W aneksie, miejsce parkingowe W garażu podziemnym dodatkowo płatne - cena miejsca 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Podgórze, ul. Limanowskiego oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym (bramą i domofonem terenie) w dzielnicy Ugorek. Mieszkanie w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

288 677 zł45 m² 6 443,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach. Metraż 44,8 mkw., a w tym salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Taras. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne i ustawne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 115 m2 usytuowane na 1 piętrze w niewielkiej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł64 m² 4 609 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 m2 Na Stoku usytuowane na 3-cim piętrze w bloku czteropiętrowym, w skład którego wchodzą 3 oddzielne ustawne pokoje, widna duża kuchnia, łazienka razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł114 m² 9 226,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w dobrej lokalizacji po remoncie kapitalnym, południowy wschód- północny zachód, wyposażone i umeblowane.Pokoje 2x24m2, 12 i 12. Łazienka 4m2, 2xwc. Kuchnia 9m2 otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

417 312 zł58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z balkonem od strony południowej, zlokalizowane w dzielnicy Bronowice w bardzo ładnej i kameralnej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

662 963 zł65 m² 10 201 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jeśli pragniesz mieszkania w dobrej lokalizacji z dobrze rozwiniętą komunikacją i marzysz o bliskości natury, aby zdystansować się od pędu życia to ta inwestycja jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w w spokojnej i zielonej okolicy na zamkniętym osiedlu z 2008r z pięknym widokiem na zieleń, a wieczorami na zachody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 176,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Inwestycyjnie *** *** W pełni rozkładowe *** *** Świetna lokalizacja, blisko Dworzec pkp *** Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

339 000 zł78 m² 4 323,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni Pierwszy poziom (52,4m2) składa się z : Kuchni w zabudowie - wyposażona we wszystkie sprzęty ( piekarnik, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

238 267 zł52 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! przy zakupie mieszkania prowizja 0%! Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa sól-Osiedle Armii Krajowej 1 etap - budynek nr 4 To Twoje miejsce. Nowa Sól, os. Armii Krajowej W kolejnej inwestycji na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stąporków,świętokrzyskie

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszanie o powierzchni 65,4 m2 na 1 piętrze w bloku na osiedlu Leśnym przy ul. Zygmunta Krasińskiego. 3 pokoje + kuchnia + łazienka + wc (oddzielnie). Balkon. Piwnica 15m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Bukowym. Mieszkanie usytuowane w sercu tego zielonego osiedla, na trzecim piętrze niskiego bloku. Na powerzchnię 63,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

280 680 zł47 m² 5 946,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania 3 pokojowe 47,2m2 mieszkanie w stanie deweloperskim. Ciekawa propozycja dla osób ceniących nowoczesność. Rozkład proponowanego mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 3 piętrze w budynku z windą. Budynek (falowiec) po remoncie klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pok. 58m2, balkon Niebuszewo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

297 000 zł46 m² 6 456,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 46 m2, składające się z niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położone na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Gliwice,śląskie

299 000 zł68 m² 4 413,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, mieszczące się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku, przy ul. Ordona w Gliwicach. Ogrzewanie miejskie,ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą, 2 pokojowe 46m2 Bemowo ul. Lencewicza w budynku z lat 80 zlokalizowane w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł48 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko u Nas! Polecam do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 3 - pokojowe z oddzielną kuchnią, na 4 piętrze cztero-piętrowego budynku przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

434 000 zł65 m² 6 646,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim górzyskowie o powierzchni 65m2. Lokalizacja - Osiedle Górzyskowo położone jest w górnym tarasie miasta. To cicha, spokojna i zielona.