dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 237 ogłoszeń

650 000 zł37,50 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Atuty: * 3 minuty pieszo do Starówki; * mieszkanie po całkowitym remoncie; * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * kilka kroków do Galerii Madison; * 5 minut tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 875 zł38,75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/33 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,75 m Piętro: 3 / 6 Balkon: 5,09 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł48,40 m² 8 884,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dzień dobry Polecam rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe w Jelczu-Laskowichach. Atuty lokalizacji: - samo centrum - 200m do stacji pkp (pociąg jedzie do Wrocławia 28min) - 250m do Dzkoły Podstawowej -.

Szczegóły ogłoszenia

959 618 zł82,86 m² 11 581,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Zostań właścicielem prestiżowej inwestycji na poznańskim Grunwaldzie w otoczeniu Lasku Marcelińskiego, miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł56 m² 9 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,90 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i komfortowe apartamenty zlokalizowane w rybnickiej dzielnicy Maroko-Nowiny przy ul Wierzbowej Inwestycja składa się z dwóch budynków w każdym po dwa apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł91,50 m² 24 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Rydygiera 15 | Żoliborz - komfortowa przestrzeń w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie! Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 856 zł71,56 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe ul. Młyńska 15, zamość Mieszkanie gotowe do odbioru. Kupujący nie płaci podatku pcc. Na sprzedaż oferujemy nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,56.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł52,28 m² 9 850,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | 52,28 m + garaż podziemny Kielce - Ślichowice, ul. Tektoniczna Szukasz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Kielc? Ta propozycja łączy spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 000 zł102,10 m² 18 080,31 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

*english below* Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z artystyczną duszą oraz znakomitą ekspozycją Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 88,1 m z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 113 zł67,11 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: funkcjonalny lokal mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym w Miasteczku Wilanów Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 67,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,51 m² 16 555,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (II piętro) o powierzchni 46,51 m3 z widokiem na rzekę Motławę położone w Gdańsk niedaleko Śródmieścia, inwestycja Portowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękny i elegancki dwu-pokojowy apartament o pow. 56,60 m2 z balkonem usytuowany w pasie nadmorskim blisko plaży w Sopocie przy ul. Łokietka. Słoneczne, trójstronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł51,56 m² 7 079,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w centrum Nowogardu przy ulicy 700- lecia na pierwszym piętrze o łącznej powierzchni użytkowej 51,56 m2 z niskim kosztem utrzymania- czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43,50 m² 12 643,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne 2 pokoje z balkonem, pięknym widokiem i świetną lokalizacją centrum Wrzeszcza Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie z ogródkiem Mogilany, ul. Dębowa 2D Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52,44 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 986 zł45,78 m² 28 418,22 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,63 m² 9 347,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

339 999 zł50,88 m² 6 682,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,88 m , położone w sercu Bytomia w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Orląt Lwowskich,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,96 m² 5 212,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe M4 we włodawie Mieszkanie o powierzchni 47,96 m2 w świetnej lokalizacji - Włodawa, gmina Włodawa, powiat włodawski, woj. lubelskie. Trzypokojowe lokum czeka na nowych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł43 m² 31 395,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w Gdańsku na śródmieściu, przy ul. Pszennej nieruchomość: apartament w o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,55 m² 13 906,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł57,10 m² 11 681 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do 12.05.2026 Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , położone na 1 piętrze zmodernizowanego budynku z lat 70. na.

Szczegóły ogłoszenia

392 100 zł47,70 m² 8 220,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mościckiego, częstochowa Prowadzi: aleja Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł115,10 m² 13 457,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł33,53 m² 18 759,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,53m2 znajdujące się na ul. Galicyjskiej na Czyżynach. Lokalizacja: nowoczesne i zielone osiedle w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M3 55 m2 (60 m2 po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1 m2 (ok. 60 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Ustronia w nowoczesnym budynku. Nieruchomość jest bardzo uniwersalna. Może służyć dla rodziny z dziećmi które na piechotę dostaną się do.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł17,95 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5(poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,95 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł92 m² 13 967,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dwa niezależne klimatycznie urządzone apartamenty w samym sercu Wrocławia, tylko 700m od Ratusza. Apartamenty o łącznej pow.ok.92m po podłodze (w KW 81,23), z oddzielnymi licznikami na.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł29 m² 4 824,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja M2 po generalnym remoncie | 2 pokoje | wysoki parter | Ruda Śląska - Ruda 1 29 m | 2 pokoje | wysoki parter | po remoncie | gotowe do zamieszkania od zaraz Szukasz kompaktowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,90 m² 7 915,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyremontowane, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m z ogrodem, mieści się na parterze budynku mieszkalnego. Nieruchomość świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe czteropokojowe mieszkanie (71,85 m ) na I piętrze budynku z windą z 2022 roku w centrum Bydgoszczy. Oferta wyłącznie W naszym biurze. więcej zdjęć na stronie biura.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł28,40 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym dwuklatkowym zlokalizowanym na osiedlu w Zielonkach gm. Satry Targ, pow. sztumski. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | balkon | garaż 15 m | Marchołta | Prądnik Czerwony Premium Estates prezentuje na sprzedaż jasne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł80,80 m² 13 106,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,80 m2 (podzielone na dwa mieszkania 54 m2 i 27 m2 z oddzielnymi wejściami). Obecnie wynajmowane. Nieruchomość położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

601 600 zł26 m² 23 138,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowy apartament numer 71 położony na 2. piętrze w inwestycji Marina Iława Apartamenty Turystyczne. To wyjątkowy lokal o powierzchni 40,54 m kw. Cechą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego powierzchni 42.67 m , zlokalizowanej na parterze kamienicy w Nowej Soli. To przytulne mieszkanie.