dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł105 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Czteropokojowe eleganckie mieszkanie na Mokotowie. Salon + kuchnia, 3 sypialnie (w tym dwie są oddzielne posiadające wydzieloną łazienkę), 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Białystok,podlaskie

225 000 zł45 m² 5 033,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na os. Młodych w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana na parterze, 4-ero piętrowego bloku z cegły z 2004 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł103 m² 5 821 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania ciekawe, nietypowe mieszkanie na zielonym osiedlu w pobliżu Parku Natolińskiego. Mieszkanie o pow. ok. 103 m2, dwupoziomowe, z trzema balkonami. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

87 000 zł47 m² 1 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~cena do negocjacji!~do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Dymitrów położone na tym 3 cim piętrze w bloku 4 piętrowym.~W skład mieszknia wchodzą: 2 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

271 000 zł50 m² 5 366,34 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 50,4 m2, 10 min pieszo do Rynku. Możliwość wyodrębnienia 2 niezależnych pokoi i osobnej kuchni sprawia, że mieszkanie ma wysokie walory inwestycyjne. Niska cena za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Łochów,mazowieckie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 3-osobowe,kuchnia,łazienka,wc,balkon wyłożony płytkami.Blok z podpiwniczeniem ocieplony styropianem,wykończony nową elewacją.Ogrzewany nową kotłownią.Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Lublin,lubelskie

298 000 zł55 m² 5 462,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu atrakcyjne i przestronne mieszkanie na Czubach na os. Widok. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z cegły z 2001r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

451 308 zł87 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 86,79m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,64m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł68 m² 4 712,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam piękne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, wykończone materiałami wysokiej jakości, częściowo wyposażone. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Tłuszcz,mazowieckie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży ładne, rozkładowe mieszkanie w centrum Tłuszcza. Na mieszkanie o powierzchni 48 m2 składają się trzy pokoje, oddzielna i widna kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Śródmieście. Położone jest ono na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 1964 roku. (bez windy) W skład mieszkania wchodzi: salon Kuchnia Sypialnia Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

665 500 zł96 m² 6 954,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2 + 90m2 taras z ogródkiem = 10 min do Centrum Lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gertrudy

Kraków,małopolskie

280 000 zł20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Stylowe, komfortowe miniapartamenty w sercu Starego Miasta 20m2 żywej historii nieopodal Poczty Głównej w odrestaurowanej kamienicy. Świetna lokalizacja w sercu Krakowa, 3 min spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

145 000 zł39 m² 3 746,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,7m2 na os. Piastowskim w cenie 145 tys. zł. Lokal jest dwustronny o rozkładowym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

282 610 zł59 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

465 900 zł67 m² 6 958,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje. Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

237 099 zł46 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 46,49m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,50m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

305 600 zł39 m² 7 742,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sudeckim. 2 pokoje, jasna kuchnia, przedpokój z dużą szafą w zabudowie, łazienka z toaletą. Wysoki parter w budynku II piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

270 708 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

180 000 zł61 m² 2 970,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne M4 Leszczyny ul. Tuwima 180 000 zł Prezentujemy Państwu mieszkanie M4 w wysokim standardzie o powierzchni 60,6 m 2 usytuowane na 6 piętrze w 7 piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

430 298 zł55 m² 7 786,79 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze dwu wieżowego 17piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

123 000 zł32 m² 3 838,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż małe i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 32,04 m2 usytuowane w bloku po termomodernizacji na II p. na os toruńskim. W skład nieruchomości wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Płyćwiańska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł148 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Nowy, luksusowy 148 m 2. apartament na parterze.Doskonała lokalizacja, w kameralnym budynku w prestiżowej części Mokotowa (pod skocznią), w pobliżu rezydencji ambasadora USA.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Sudołem

Kraków,małopolskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane w dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie ul. Nad Sudołem. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

248 778 zł33 m² 7 491 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przytulna kawalerka z ogródkiem na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Brak podatku pcc - 2% brak prowizji. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - oddzielna kuchnia. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaborze

Zabrze,śląskie

215 000 zł63 m² 3 395,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie w Zabrzu w spokojnej okolicy, gruntowy remont został przeprowadzony ok. rok temu, na najlepszej jakości materiałach. Meble w kuchni nowe na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

386 118 zł50 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

70 000 zł36 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 36 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku z domofonem w Dąbrowie Górniczej w Ząbkowicach. Mieszkanie składa się z 2 przechodnich pokoi , widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

329 924 zł50 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, w nowej inwestycji w okolicy ul. Pomorskiej we Wrocławiu, usytuowane na V piętrze sześciokondygnacyjnego budynku z windą o pow 50,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

133 200 zł17 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania przy uniwersytecie ekonomicznym! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 16,65m2 zlokalizowanego bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

488 817 zł62 m² 7 853,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 6-piętrowego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł62 m² 5 877,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli marzysz o tym, aby zamieszkać w pobliżu lasu, lecz jednocześnie nie chcesz tracić na dojazd do centrum zbyt dużo czasu, cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo, to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł104 m² 14 903,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Śródmieście. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w sześciopiętrowej kamienicy z 1913 roku (z windą). W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł47 m² 3 713,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na wynajem mieszkanie 2 -pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zawadzkiego na 4 piętrze 10-pietrowego wieżowca. Na powierzchnię 47 m2 składają się 2 pokoje z jednego wyjście na balkonik typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe mieszkanie na 4 piętrze po generalnym remoncie, w zacisznym miejscu Gocławia, cisza spokój a zarazem dobra komunikacja i niezbędna infrastruktura. Mieszkanie: trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

393 068 zł76 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,59m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,25m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł40 m² 6 703,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przykładowe - dwupokojowe mieszkanie o pow ok 40m2 w nowej inwestycji na warszawskich Włochach. Na obszarze ponad 8 hektarów, powstaje nowa przestrzeń mieszkalna wraz z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

531 675 zł70 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*** ogrody hallera już W sprzedaży *** U nas nie zapłacisz prowizji ani podatku pcc! Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego tuż przy parku. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

298 948 zł58 m² 5 190,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja wielorodzinna w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Pierwszych sześciu klientów kupi mieszkania za 5200/m2 - kolejne będą sprzedawane w cenie 5600/m2. Termin realizacji maj 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

297 000 zł54 m² 5 469,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu przestronne, zadbane dwupokojowe mieszkanie 54,30 m2 na parterze przy ul. Fatimskiej w Krakowie. Nowe budownictwo, teren zamknięty i monitorowany. Okna wychodzą na.