dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

173 400 zł51 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie bez czynszowe z udziałem w gruncie, osobne liczniki na wszystkie media. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

805 000 zł89 m² 9 067,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament nad motławą!sprzedam apartament o powierzchni 89m2 z widokiem na Motławę, przy ulicy Toruńskiej na Starnym Przedmieściu w Gdańsku. Apartament dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Sosnowiec,śląskie

129 000 zł45 m² 2 879,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, centrum, małachowskiego, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Pilotów o powierzchni 49,72 m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, wc, garderoby oraz przedpokoju. Loggia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze: con 003272 Oferujemy do sprzedaży rozkładowe M-3 o pow. 54m2 znajdujące się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły mieszczącym się w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiwerska

Warszawa,mazowieckie

584 000 zł73 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże, 3-pokojowe mieszkanie na cichym, spokojnym i ogrodzonym osiedlu na Marymoncie przy samym lasku bielańskim. Salon z balkonem oraz duża kuchnia od strony południowej, 2 pokoje od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

112 000 zł93 m² 1 206,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą jasną kuchnią oraz łazienką z toaletą w dzielnicy Szczawienko. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

123 000 zł41 m² 2 985,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w ścisłym centrum Piaskowej Góry o powierzchni 41,2m2 usytuowane na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal w pełni rozkładowy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krakowiaków

Kraków,małopolskie

259 000 zł51 m² 5 040,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 51,38 m2, zlokalizowane w Nowej Hucie, os. Krakowiaków. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kameralnej kamieniczce 1 piętrowej z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

395 790 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe w spokojnej dzielnicy Sopotu. Mieszkanie położone w pobliży Trójmiejskie Parku Krajobrazowego, 15 min od "monciaka" i plaży. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odrowążów

Chorzów,śląskie

299 900 zł140 m² 2 142,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w okolicy ul.Odrowążów, Chorzów Batory.4 pokoje, salon, jadalnia, sypialnia, gabinet, nowe wymienione okna.Kuchnia otwarta, wc, łazienka kafle, kabina prysznicowa, bidet.CO gazowe, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

132 000 zł43 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia!w cenie meble kuchenne, szafy typu komandor!~oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze 10-cio piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sądowa

Świętochłowice,śląskie

85 000 zł36 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie zlokalizowane w bardzo spokojnej okolicy Świętochłowic. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opoczyńska 38m2, parter, 345000zł pilne! mieszkanie w stanie dobrym na parterze w urokliwej okolicy. 1 duży pokój i osobna widna kuchnia. Zadbane, okna nowe pcv, parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reda

Szczecin,zachodniopomorskie

139 000 zł32 m² 4 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- mieszkanie wyposażone I umeblowane W cenie - Mieszkanie w dobrym standardzie łazienka 5 lat po remoncie oraz kuchnia 5 letnia wyposażona, dwupokojowe o powierzchniach 13m2 i 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karnice

Karnice,zachodniopomorskie

87 200 zł40 m² 2 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - kupujący nie płaci prowizji, koszty biura ponosi sprzedający! Polecam Państwu mieszkanie blisko morza na terenie gminy Karnice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Bytom,śląskie

179 000 zł76 m² 2 355,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~4 pokoje!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, 48 m 2 , Bydgoszcz Bartodzieje Mieszkanie M-4, 48m 2 na trzecim piętrze w odnowionym i ocieplonym bloku przy ul. Skłodowskiej Curie. Mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Zabrze,śląskie

70 000 zł31 m² 2 284,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający Oferujemy kawalerkę o pow. 30,64m2 Zabrze - Rokitnica ul. Grzybowska, parter. W pokoju na podłodze panele łączone z kafelkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Draco Invest oferuje do sprzedaży atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 4 piętrze w bloku zlokalizowanym na Osiedlu - Skarbimierz (2km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

265 000 zł61 m² 4 344,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie w Opolu - stary zwm - niska zabudowa U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. 61 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

113 000 zł49 m² 2 306,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, o powierzchni użytkowej 49m2, położonego przy ul.Wielkopolskiej. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia otwarta na salon, łazienka po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

308 000 zł47 m² 6 553,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46,60m2, zlokalizowane Mistrzejowice os. Bohaterów Września. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w nowym 11 piętrowym bloku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

563 040 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oraz pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne mieszkanie 4-pokojowe z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w nowym budownictwie (2006 rok budowy). 2 piętro w trzypiętrowym budynku. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki z toaletą. Do mieszkania przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

380 000 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, przestronne, widne mieszkanie w podwarszawskiej Jabłonnie (os. Rajska Jabłoń). Trzecie piętro w trzypiętrowym budynku z 2006 roku. Mieszkanie pierwotnie czteropokojowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

204 900 zł36 m² 5 660,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oraz pcc! Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem o powierzchni 36,2 mkw. na wrocławskim sępolnie/swojczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Jelonkach w bardzo dobrym stanie. Jednostronne, dwupokojowe z widną kuchnią łazienką razem z w.c oraz dużą loggią, ciche i słoneczne. Okna z lokalu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w Starej Miłosnej, przy ulicy Jana Pawła II. Powierzchnia 59m2 - 3 ustawne pokoje 20m2, 11m2 oraz 8m2, wyposażona kuchnia wraz ze sprzętem agd, łazienka razem z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

128 000 zł37 m² 3 459,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Tysiąclecia z bardzo dobrą infrastrukturą, w pobliżu sklepy, szkoły, uczelnie. Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

209 000 zł57 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone na os. Słonecznym w ocieplonym wieżowcu. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Czynsz około 500 zł (w zależności od zużycia). Na powierzchnię 57 m2 składają się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu przy ul. Żelaznej z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, składa się z trzech pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń - aleksandra górkiewiczzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Radkowskiej / rozkład / 2 balkony / umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł78 m² 8 567,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe,wygodne i bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie.Wykończone z wysokiej klasy materiałów,zaprojektowane przez architekta wnętrz.W salonie i sypialni podłogi z deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boenigka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

209 000 zł60 m² 3 460,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 3 pokoje * oddzielna kuchnia* zadbane* środkowe * klatki po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

220 000 zł84 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**umów się na prezentacje oferty** Do sprzedania bardzo ładne, umeblowane mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, dużej umeblowanej kuchni połaczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

112 000 zł92 m² 1 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej dzielnica Szczawienko. III pokój 4,80x3,50=16,80 > II pokój 4,80x3,50=16,80 > I pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cementowa

Wrocław,dolnośląskie

277 900 zł43 m² 6 477,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny! rynek pierwtony! Dwa pokoje z aneksem kuchennym, czyli przestronna sypialnia oraz praktyczny i funkcjonalny pokój dzienny z kuchnią. Kupując mieszkanie z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Dąbrowa 159000 złotych - 48 m2 4 piętro, wieżowiec Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta. Blisko Parki, dużo terenów zielonych.W pobliżu sklepy oraz punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 65m kw. Znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowym.