dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

335 447 zł37 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

333 056 zł36 m² 9 335 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

434 012 zł54 m² 8 076 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

393 416 zł51 m² 7 728 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł53 m² 13 667,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż fenomenalnie zaprojektowany i gustownie urządzony 2-pokojowy apartament 53,82 m usytuowany na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

365 818 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

380 775 zł40 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 517 zł39 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

392 000 zł38 m² 10 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

372 664 zł43 m² 8 655 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

376 126 zł40 m² 9 345 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

494 827 zł61 m² 8 119 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

493 599 zł63 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

325 675 zł36 m² 9 166 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

329 294 zł36 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

470 000 zł88 m² 5 343,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja! bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci pcc! 2 ostatnie apartamenty Z miejscem parkingowym W cenie! doskonała lokalizacja! Zielona i spokojna okolica. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

365 756 zł40 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

346 087 zł37 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

319 272 zł32 m² 9 830 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

335 982 zł37 m² 9 182 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

430 940 zł55 m² 7 804 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 595 zł63 m² 7 795 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

305 000 zł49 m² 6 224,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do wejścia! Umeblowane oraz wyposażone! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 49 mkw. Nieruchomość znajduje się w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Reden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

329 954 zł36 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

268 000 zł33 m² 8 121 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku z cegły ( 1996r), przy ulicy Dubois. Opiekun oferty:Agnieszka Pierwotny rozkład to: jeden pokój + duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

338 300 zł36 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł37 m² 8 683,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż na osiedlu mokre, zlokalizowane w budynku na 4 piętrze z windami dwiema przy ul. Chrobrego. Mieszkanie o powierzchni 36,85 m2 do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 517 zł39 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

390 758 zł50 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

361 045 zł37 m² 9 832 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów,- Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do prezentacji W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

945 590 zł47 m² 20 287,30 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na 14-tym piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską, położony w samym sercu Gdyni. Usytuowany w nowo powstającej inwestycji przy ul. Św. Piotra 6. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

341 525 zł36 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie gotowe mieszkania z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

341 829 zł35 m² 9 865 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

326 981 zł36 m² 9 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malta

Poznań,wielkopolskie

506 000 zł45 m² 11 160,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wygodny i komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 45,34 m2 z balkonem na 4 piętrze. Osiedle w doskonałej lokalizacji, plac zabaw, blisko jezioro Malta, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

348 114 zł40 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij