dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po remoncie, budynek po wymianie instalacji, ocieplony. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni i łazience terakota. Pokoje 21 i 11m2, duży balkon (7,5m2), kuchnia 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

na sprzedaż ładne słoneczne rozkladowe mieszkanie w Gąskach (sarbinowo) o powierzchni 62m na I piętrze w dwukondygnacyjnym budynku składające się z 3 pokoi, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

519 060 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 63,3 m2 na Wilanowie. Oddzielna kuchnia wyposażona, lodówka, zmywarka, piekarnik. Położone na pierwszym piętrze. Łazienka z wanną, duże szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Kraków,małopolskie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu zakup atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego w bardzo dobrej lokalizacji przy Alei Pokoju (dzielnica: dąbie). Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

120 000 zł63 m² 1 904,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-6 w układzie 3x1, położonego na widokowym dziesiątym piętrze, w bloku dwu klatkowym przy ul.Turystycznej. Mieszkanie z przeznaczeniem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

152 000 zł50 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatni moment na kredyt bez wkładu własnego nowa niższa cena polecam M-3 na drugim piętrze na sprzedaż Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

168 000 zł69 m² 2 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyremontowane, piękne mieszkanie w topowej części Śródmieścia. Budynek kilkurodzinny, spokojne, zielone otoczenie. Powierzchnia użytkowa wynosi 50 m 2 ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł31 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-2 31m 2 na Wyżynach! W ofercie sprzedaży kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Ogrody. Mieszkanie z wnęką (zabudowaną szafą wnękową). Pokój 19m 2 , przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Blok po wymianie wszystkich instalacji, remoncie klatki schodowej, oraz ociepleniu i odnowieniu elewacji. Słoneczne (ekspozycja okien wschód-zachód), rozkładowe i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

133 000 zł32 m² 4 156,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Kameralne dwupokojowe mieszkanie na Osowej Górze! Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku z cegły z 1995 roku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Niskie koszty utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

160 000 zł54 m² 2 951,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

rezerwacja Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Tychach w środku osiedla B w niskiej zabudowie znajdujące się na 4 piętrze. Plusem jest fakt , że nie chodzi nam nikt po suficie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

134 500 zł34 m² 3 903,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal o powierzchni 34,46 m 2 , znajdujący się na parterze od strony ulicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( ok. 12 m 2 , 9 m 2 ), kuchni , korytarza i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

391 000 zł44 m² 8 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie do aranżacji na nowolipkach- pilnie sprzedamy - zapraszamy - możliwa negocjacja ceny Obecnie są to trzy pokoje plus oddzielna widna kuchnia i łazienka. Mieszkanie na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Piechcin

Piechcin,kujawsko-pomorskie

85 000 zł130 m² 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, świetnie nadające się na prywatną praktykę lekarską lub przedszkole lub przestronne mieszkanie z tarasem. Polecam Państwu bardzo ładne, duże i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

385 000 zł108 m² 3 581,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przepieknie urzadzone mieszkanie w spokojnej okolicy, podobnie jak caly Niemcz. Znajdziemy w nim dwie sypialnie, gdzie meble sa dostosowane do skosow, ktore wprowadzaja niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 60m2 umeblowane + 1 miejsce na parkingu podziemnym + komórkę lokatorską 4m2 pomieszczenia: - salon z aneksem kuchennym 30m2 - z wyjściem na balkon - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł41 m² 4 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu bardzo zadbane, przytulne 41 m 2 w Fordonie, os. Nad Wisłą. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z cegły (1996). W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł60 m² 2 204,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4 w układzie szwedzkim, położonym na dogodnym II piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z trzech nie przejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

143 237 zł29 m² 4 900,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja stanowi 30 lokali mieszkalnych oraz garaż podziemny z 25 stanowiskami postojowymi dla samochodów osobowych, zamknięty bramą wjazdową sterowaną elektronicznie. Budynek posiada 2 klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 53m 2 , usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat osiemdziesiątych. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

149 103 zł31 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja obejmująca ostatni blok w niskiej zabudowie na osiedlu Grabskiego wraz z garażem podziemnym w zielonej części Rzeszowa - Drabinianka. Osiedle umiejscowione jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł20 m² 7 823,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem cena netto zainwestuj i odzyskaj vat! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żarów

Żarów,dolnośląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

***zarezerwowane***do sprzedania mieszkanie w Żarowie na osiedlu Piastów, budynek ocieplony, mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; okna pcv, na ścianach tapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Wszystko jest nowe: drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne (antywłamaniowe), podłogi, parapety, glazury, armatura, tynki, gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

103 000 zł46 m² 2 258,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie M4, posadowione na 3 piętrze niskiego bloku w samym Centrum miasta. Mieszkanie z przeznaczeniem do własnej aranżacji , idealne dla osób , które chcą urządzić je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

225 100 zł37 m² 6 083,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok. Grabiszyńskiej / brązowej / ciche okna od podwórka / możliwość rozkładu Oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

160 000 zł67 m² 2 388,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głuszycy na osiedlu o powierzchni 67 m2. Nieruchomość znajduje się w czteropiętrowym bloku na 1-wszym piętrze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

156 500 zł20 m² 7 743,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jakubowska

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł86 m² 9 127,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o pow. 86 m2 na Saskiej Kępie na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 r. Podwyższony standard. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 861 zł68 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo - osiedle bartodzieje budynek Budynek w kształcie litery C o 5 kondygnacjach nadziemnych i 1 podziemnej. Posiada dwie klatki schodowe z windami i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

238 800 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Trzykondygnacyjna kamienica z rynku wtórnego. Idealna inwestycja pod względem lokalizacji, gdyż łatwo o szybki transport do centrum Krakowa. Dużo zielonego terenu zdecydowanie umili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk kłodzka / rozkład / komórka lokatorska / nowe budownictwo / winda Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,33 m2 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł76 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - okolica sky towera / rozkładowe / balkon / Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76m2 na które składa się: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

89 000 zł34 m² 2 650,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 33,58m2 na III piętrze w kamienicy. Składa się z pokoju, pokoju z aneksem , przedpokoju, łazienki oraz pomieszczenia przynależnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł66 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaz mieszkanie na osowej górze! piękne mieszkanie na Osowej Górze, 3 piętro, 3 pokoje (20, 15 i 11 m²), oddzielna kuchnia, osobno wc i łazienka, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: wysoki standard / balkon / klimatyzacja Mieszkanie o powierzchni 63 m2 na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 000 zł81 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecam tanio mieszkanie w Fordonie! o powierzchni 81 m2 na 4 piętrze,na terenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Mieszkanie dwupokojowe, kuchnia widna, balkon 2,5m. otwarta na salon, funkcjonalna, z zabudową kuchenną wykonaną na specjalne zamówienie z mdf-u. Na podłodze gres polerowany, sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Ludowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 000 zł73 m² 3 136,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie mieszczące się na parterze w bloku czteropiętrowym z dwoma ogródkami na os.Manhattan w pobliżu Galerii Manhattan. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 090 zł81 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł70 m² 6 089,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne 70 metrowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie Mieszkanie składa się z 23 metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialnia to około 25 m2 dobrze wykorzystanej.