dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

138 407 zł41 m² 3 375,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania dostępne w programie "mieszkanie dla Młodych"! Atuty Osiedla: + Atrakcyjne ceny + Dobre połączenie z Warszawą + Czynsz 6 zł./m2 + Kameralny charakter osiedla + Teren zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

516 900 zł71 m² 7 280,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

322 300 zł42 m² 7 699,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,4m2 Sypialnia 12,4 m2, łazienka 4,8 m2, hol 3.68 m2, Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Powierzchnia mieszkania: 63m2 Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i dwuczęściowego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

198 000 zł116 m² 1 706,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku usytuowanym w okolicach ulicy Żeromskiego na Starym Zdroju. mieszkanie po kapitalnym remoncie, na poziomie parteru duży salon kuchnia, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł17 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! 16.6m2 + balkon 4.5m2 wykonczony i w pełni wyposążony miniapartament Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lenartowice

Lenartowice,dolnośląskie

85 000 zł37 m² 2 284,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,20m2, znajdujące się w miejscowości Lenartowice, gm. Miękinia 9 km od Wrocławia za Wilkszynem. Mieszkanie usytuowane jest w 8 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do oglądania i zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2 , usytuowane w wysokim ocieplonym bloku w południowej części miasta, w dzielnicy Zielony Dębiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Tymiankowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

455 000 zł119 m² 3 820,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Polecam państwu przestronny apartament położony na mini osiedlu Willa Tymiankowa. Willa Tymiankowa zajmuje ogrodzony i monitorowany teren z dwoma budynkami mieszkalnymi, podziemnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł56 m² 2 315,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul. Poznańska Układ nrd Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania , składającego się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, dwóch sypialni, oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

119 900 zł35 m² 3 425,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mkwadrat przedstawia mieszkanie wyremontowane znajdujące się na czwartym piętrze w miejscowości Tarnów, dzielnica Centrum, ul. Rolnicza. Świetna lokalizacja, blisko sklepów, piekarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł31 m² 5 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie na osowej górze po remoncie! n o w o cz e ś n i e zaaranżowane nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 31m2 na pierwszym piętrze zlokalizowana na Osowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

106 000 zł48 m² 2 226,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkan ie typu M-4 na osiedlu 1000-lecia na trzecim piętrze. kuchnia z oknem, pozostają meble w zabudowie wraz ze sprzętem agd. Trzy nieprzejściowe pokoje, na ścianach gładzie i tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

283 000 zł124 m² 2 278,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nr oferty w biurze (0-5442) Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania o pow. 124.20 m2 zlokalizowanego na III piętrze w Kamienicy. Na całą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

132 000 zł26 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieduże , bardzo funkcjonalne mieszkanko niedaleko okolic Gdańskiej i Markwarta. Powierzchnia ok 26 m2 , z możliwością urządzenia pokoju dziennego z aneksem kuchennym , oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł45 m² 3 013,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym we Włocławku w Śródmieściu o powierzchni 44,8m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

177 552 zł22 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w samym centrum Poznania w XIX wiecznej neorenesansowej kamienicy. Oferujemy lokale mieszkalne od 20 do 45 m2. Zapraszamy na stronę inwestycji Bukowska 21 to inwestycja unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 do remontu Mam do zaoferowania mieszkanie na 10 piętrze w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności. Mieszkanie składa się 3 pokoi. W wieżowcu znajduje się nowoczesna winda. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 000 zł37 m² 5 024,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam do zakupu 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku na Glinkach. Mieszkanie znajduję się w bloku z windą na parterze. Teren grodzony, monitoring. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

415 600 zł58 m² 7 206,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

257 000 zł31 m² 8 290,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania Rewelacyjny układ kawalerka z oddzielną sypialnią + przestronna praktyczna duża garderoba + oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje (43m2) na parterze! Idealne dla osób młodych, jak i starszych. Widok z okien na drzewa , w okolicy mnóstwo zieleni, alejka spacerowa, place zabaw. Bardzo cicho i spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

260 680 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro sprzedaży dewelopera. Apartamenty Bronowice to inwestycja zlokalizowana wśród niskiej zabudowy w spokojnej części Bronowic Wielkich w Krakowie. W nowoczesnym, trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł40 m² 8 243,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

989 144 zł190 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowo okazały apartament o powierzchni 190 m2 z dwoma ogrodami (łącznie ok. 300 m2), w luksusowej kamienicy usytuowanej wśród pięknej zieleni, na wysokim brzegu rzeki Jeziorki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł70 m² 10 703,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 74 m2 ( wg kw 70m2) na pierwszym piętrze kamienicy z windą. W budynku z 1936 roku przeprowadzono wszystkie remonty ( pozostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

233 700 zł32 m² 7 298,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Cena netto możliwość zwrotu podatku vat apartamenty już od 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

238 900 zł29 m² 8 134,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania Mieszkanie idealne na start lub na wynajem (możliwośc adaptacji na dwa pokoje wraz z oddzielna kuchnia) Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł74 m² 6 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - mieszkanie dwu poziomowe / miejsce W garażu podziemnym / przyjaźni / rodzinna Mieszkanie o powierzchni 73,15m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Kraków,małopolskie

262 589 zł41 m² 6 414 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson Nieruchomości prezentuje mieszkanie na ustronnym i zacisznym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 40,94 m 2 znajduje się na ostatnim piętrze budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł94 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

.*** Przestronne, rozkładowe mieszkanie w okolicach Centrum, 93,53m2, i piętro. Na mieszkanie składają się trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz osobne wc, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

114 000 zł49 m² 2 326,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż Oferujemy mieszkanie własnościowe położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym we Włocławku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

539 500 zł76 m² 7 107,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc tylko teraz zaoszczędź aż 45 000zł! Kup mieszkanie bez podatku vat! Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zofiówka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

102 000 zł49 m² 2 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni użytkowej 49m2, składającego się z dwóch pokoi, kuchni widnej przestronnej z oknem,łazienki, do mieszkania przynależy piwnica. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

273 068 zł72 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo Osiedle 12 bloków w nowoczesnej architekturze w atrakcyjnej lokalizacji w Fordonie. Bloki 3-piętrowe z windą. W ofercie mieszkania 1,2,3,4-pokojowe. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł51 m² 2 246,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 z balkonem ul. Pomorska dla zdecydowanego klienta negocjacja ceny! Duże M-3 z możliwością zaaranżowania na 3 pokoje. Mieszkanie po remoncie w 2015 r., nowe okna PCV, nowa stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł47 m² 2 507,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 w niskim bloku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47.05 m2 , składające się z dwóch nieprzejściowych pokoi , dużych i ustawnych. Mieszkanie bardzo słoneczne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł56 m² 3 888,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam mieszkanie usytuowane nieopodal miasteczka akademickiego, w pobliżu szkół i uczelni wyższych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i bardzo zadbane. Na powierzchnię 56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

197 000 zł44 m² 4 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 (44m2) na Górzyskowie! W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,10 m2. Blok ze starszej cegły. Mieszkanie składa się z dwóch bardzo ustawnych pokoi: salonu ok.17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

308 500 zł39 m² 7 841,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

240 000 zł104 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pow. Całkowitej 104m2. Pow. mieszkalna 64m2. Na sprzedaż mieszkanie w nowym domu dla czterech rodzin. Budynek powstał w 2008roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, wc.