dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jest to elegancki , wykończony najwyższej klasy materiałami apartament o powierzchni 164 m kw + 3 loggie o łącznej powierzchni 15 m kw. Apartament jest położony na Trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

349 892 zł43 m² 8 120,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

L1 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,09m2 położone na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Aninie, gdzie piękne tereny południowych okolic Warszawy zachęcają do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 000 zł71 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe z kuchnio-jadalnią na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znajduje się w znakomitym punkcie komunikacyjnym.Dookoła dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł103 m² 4 252,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ładne dwupoziomowe mieszkanie : trzy sypialnie i duża łazienka z wanną i prysznicem na górze oraz salon z kuchnią na dole. Mieszkanie czyste, do wprowadzenia. Osiedle bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

439 052 zł55 m² 8 003,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie A2, 3-pokojowe o powierzchni 54,86m2, położone na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Aninie, gdzie piękne tereny południowych okolic Warszawy zachęcają do aktywnego spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

182 304 zł51 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja tylko do końca 2014 roku - mieszkanie na III piętrze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

179 000 zł63 m² 2 845,79 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadamy w ofercie mieszkanie 3 pokojowe położone na osiedlu Słoneczny Stok o powierzchni 62,9 m2. Znajduje się ono na parterze i posiada ogródek. Układ pomieszczeń tradycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

415 000 zł200 m² 2 075 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piętro domu/mieszkanie/lokal z działką w jednopiętrowym domu z cegły. Rozkład pomieszczeń składających się na sprzedawaną nieruchomość: - na piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Topolowa

Warszawa,mazowieckie

767 884 zł153 m² 5 019,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3b5, 5 pokojowe o powierzchni 152,97m2, położone na parterze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł80 m² 7 768,08 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B0553, 4-pokojowe o powierzchni 80,20m2, położone na IV piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Ochocie, w otoczeniu terenów rekreacyjnych takich jak Park Szcześliwicki czy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Górniczej / po remoncie / niska zabudowa Mieszkanie o powierzchni 45 m2, składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł64 m² 4 453,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie, o pow:64 m2 za 285 000 zł. Usytuowane na 3 piętrze 11 piętrowego budynku z 1984 roku. Lokal o metrażu ok 64 m2, trzy rozkłdowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wolności

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 968,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna lokalizacja. 3-pokojowe mieszkanie ( pow. 50, 10 m2 za 299 000 zł ) , którego niewątpliwym atutem jest lokalizacja - w samym centrum Wrocławia w okolicach ulicy Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do pilnej sprzedaży! Pow. 45 m2 za 229 000 zł. Mieszkanie , na parterze z loggią, po remoncie, nierozkładowe, dwupokojowe, umeblowane. okna pcv, łazienka z wanną w kafelkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł54 m² 4 537,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 za 245 000 zł. W pełni rozkładowe , na Muchoborze Wielkim. Powierzchnia mieszkania to 54 mkw. Mieszkanie usytuowanie na wysokim parterze. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 2-poziomowe mieszkanie na Gaju o pow. 55 m2 za 339 000 zł. Dwie łazienki - jedna z wanną. Salon z jadalnią wyposażony w meble i sprzęt agd - 26 m2. Na podlogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38mkw. Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60tych. Mieszkanie jest jednostronne (zachodnia strona), składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł29 m² 2 379,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena!mieszkanie w ładnym, zielonym zakątku Piaskowej Góry. Budynek docieplony, postawiony wśród drzew, duży parking przy domu, w pobliżu place zabaw, sklepy itp.Przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 952,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania przestronne i bardzo komfortowe mieszkanie,o pow.50,23 za 299 tys. 2 pokojowe w pełni rozkładowe na wrocławskich Złotnikach. Oferowana nieruchomość znajduje się w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł73 m² 9 392,87 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 73,46 m + taras o pow. 14,59 m. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

83 000 zł32 m² 2 634,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO pilnej sprzedaży! Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie. Duży pokój z wnęką, kuchnia widna z oknem, przestronna łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Znakomicie zlokalizowane,w pobliżu żłobek,przedszkole,szkoła,tereny spacerowe.Ładne,rozkładowe do odświeżenia.Pokoje 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

493 672 zł62 m² 7 900,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

C1 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,49m2, położone na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Aninie, gdzie piękne tereny południowych okolic Warszawy zachęcają do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

139 999 zł48 m² 2 947,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 4piętrze niskiego bloku na Osiedlu Słonecznym. Budynek po częściowej termomodernizacji. Loka o pow. 47,50m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik nowe, piękne, 3 pokojowe mieszkanie W niepełnym rozkładzie, z miejscem postojowym W garażu podziemnym I monitoringiem. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik ładne, 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie Z balkonem. Zapraszam Państwa do zadbanego, dwustronnego mieszkania w pełnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł72 m² 2 347,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o pow. 72m2 położone w dzielnicy Niwka w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie 3 pokojowe z widną, dużą kuchnią, łazienka i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

400 000 zł157 m² 2 552,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Tychy oś T 122,7 m2 komfortowe, przestronne mieszkanie /doskonała lokalizacja ogólne informacje: mieszkanie typu M 6 (5 pokoi) w niskiej zabudowie, o powierzchni użytkowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł102 m² 5 816,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Sprzedam przytulne mieszkanie na Krzykach Klecinie w spokojnym i cichym miejscu, w budynku kameralnym, wybudowanym w 2008roku. W ciepłym, słonecznym mieszkaniu znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

157 000 zł40 m² 3 964,65 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO - sprzedaży mieszkanie na oś. "D" do sprzedaży bardzo ustawne, przytulne i słoneczne mieszkanie 2- pokojowe, typu M3 o powierzchni użytkowej 39,6 m2 usytuowane na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

483 233 zł61 m² 7 886,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

G.8.43 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,27m2, położone na VII piętrze 11-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej linii metra (przystanek Wolska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Kalisz,wielkopolskie

250 000 zł89 m² 2 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie w Kaliszu niedaleko ul. Gornoslaskiej: nowe centralne, nowe okna, nowo poszlifowane podlogi, sciany wyszpachlowane i pomalowane, nowa elektryka, nowa lazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł65 m² 6 410,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: dwupoziomowe o powierzchni 65m2, położone na III piętrze, i poziom to obszerny salon z wyjściem na balkon połączony z kuchnią, dodatkowo łazienka z wanną. II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

175 000 zł61 m² 2 859,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w Żarach na osiedlu Muzyków. Mieszkanie mieści się na IV piętrze bloku mieszkalnego. Powierzchnia lokalu mieszkalnego to 61,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł90 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne i słoneczne mieszkanie w kamienicy, na Górnym Mokotowie, przy ul. Narbutta. Dwustronne, rozkładowe. Salon połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 39 m (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł37 m² 4 648,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w bdb punkcie komunikacyjnym.Blisko żłobek,przedszkole,szkoła,rynek,sklepy.Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie - 35mkw - Krzyki! Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe przy ulicy Nyskiej na Krzykach. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4 - piętrowym bloku. Budynek po remoncie oraz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł86 m² 3 476,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie. Nowocześnie urządzone wnętrza, nie wymagające żadnego nakładu finansowego. Przestronny salon, w którym znajduję się cześć wypoczynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

290 637 zł45 m² 6 458,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie 2pa nr 42 o powierzchni 45m2 , położone na parterze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej Miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

63 000 zł23 m² 2 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Radwanicach(powiat polkowicki): -1 pokój -łazienka -kuchnia -przedpokój -piwnica -garaż Mieszkanie po generalnym remoncie. Umeblowanie kuchni wykonane na zamówienie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

560 000 zł101 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie, 5 pokoi, w spokojnej okolicy! Mieszkanie położone w Wysokiej, tuż za Ołtaszynem. Lokal znajduje się w nowej, niskiej zabudowie, jest kompletnie wykończony,.