dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rybnicka

Katowice,śląskie

529 000 zł146 m² 3 630,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1923

Katowice Śródmieście ul. Rybnicka - oferujemy przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Zielona spokojna okolica, nie odczuwa się miejskiego zgiełku, a zarazem mamy wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł55 m² 6 909 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje (z salonu wychodzi się na balkon), kuchnia, łazienka i przedpokój. Łazienka razem z wc, z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

406 053 zł67 m² 6 060,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach, przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, oddzielnej kuchni, łazienki i dwóch ogródków. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

276 499 zł50 m² 5 529,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

271 150 zł50 m² 5 466,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warunki przetargu I aukcji na sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego nr 52 położonego przy ul. Magnackiej 7 w Warszawie, o powierzchni 49,6 m 2 , dla którego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

262 640 zł38 m² 6 839,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania w: modnej i bezpiecznej okolicy sąsiedztwie parku i terenów rekreacyjnych niezwykle bogatej infrastrukturze kameralnym budynku wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

365 060 zł51 m² 7 158,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Róży wiatrów ok. / ciche / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 50,70 m2 składa się z: sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Rozdrożu

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł65 m² 8 769 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa oferta :))))))))))))) Zapraszam Państwa na Śródmieście Południowe w rejon Pl na Rozdrożu Trzystronne mieszkanie w pobliżu Łazienek i Parku Ujazdowskiego, 5 min do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

268 758 zł43 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wykorzystaj ostatnią szansę ,kup mieszkanie w MDM! 2pokoje z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin lub pod inwestycje. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

209 800 zł31 m² 6 767,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koniec inwestycji I kwartał 2018! Do sprzedaży apartament w kameralnej kamienicy, zlokalizowanej w willowej dzielnicy. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł128 m² 4 686,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1957

Poznaj przestronne 5-pokojowe, zaaranżowane z dużym smakiem 127m-mieszkanie, z czego 85,90m to własność, a pozostała część jest zaanektowana z korytarza i wynajmowana od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł67 m² 13 284 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gustowne, w pełni wyposażone mieszkanie Mieszkanie składa się z obszernego salonu z balkonem i otwartą kuchnią, sypialni oraz gabinetu z natychmiastową możliwością zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

219 000 zł34 m² 6 537,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Dziesięciny, w nowoczesnym, 6-piętrowym bloku z 2015 roku. Budynek jest położony w cichym miejscu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

398 900 zł54 m² 7 387,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik okolice rynku, 3 pokojowe, dwustronne, śliczne mieszkanie po remoncie. Centrum. Bardzo ładne, ciche i przytulne mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

191 900 zł30 m² 6 329 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje na Krzykach o powierzchni 30,06m2, położone na pierwszym piętrze w nowym kameralnym budynku. Mieszkanie w stanie do wykończenia. *Pokój dzienny z oknem, z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Geometryczna

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł60 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Widne i przestronne mieszkanie na Białołęce W skład mieszkania wchodzi: przedpokój, salon (z wyjściem na duży taras) z otwartą kuchnią z oknem, dwie sypialnie, łazienka (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryniczna

Kraków,małopolskie

242 000 zł34 m² 7 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem, w kameralnym budynku w odległości jednego przystanku od ronda Mogilskiego. 2 km od Rynku Głównego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

127 500 zł36 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża, przestronna kawalerka do remontu pod siebie. Powierzchnia ok 36 m2. + 1,23 m2 komórka, którą można przerobić na garderobę. Duża widna, kuchnia, duży pokój z oknem balkonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

376 000 zł61 m² 6 198,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klient Ruszyła sprzedaż II etapu Proponujemy Państwu nowe Osiedle Mieszkaniowe zlokalizowane na Gdańskiej Morenie( pomiędzy Moreną a Matemblewem) w zacisznym zakątku i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

428 400 zł80 m² 5 367 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

0% podatku pcc, 0% wynagrodzenia dla biura Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie 4 pokojowe o pow. 79,82m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiszera

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim w spokojnej lokalizacji Rembertowa Nowoczesny projekt w sercu Rembertowa. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość centrum miasta. Do lokalu przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł77 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jasne i ciepłe mieszkanie na Mokotowie Składa się z: -Salonu z kuchnią 33,08 m2 -sypialni z garderobą 13,02 m2 + 2,95 m2 -pokoju 9,32 m2 -łazienki 4,44 m2 -toalety 2,74 m2 -balkonu 9,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł72 m² 5 508,77 zł/m²

 

Piętro:14/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, białołęka opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Grzymalitów. Mieszkanie na sprzedaż 72,43 m2 składające się z: pokój 1 - 20 m2 Pokój 2 - 16 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł46 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mieszkanie odświeżone, nowe drzwi i okna, do wejścia - stan idealny pod wynajem. Okna z widokiem na zieleń. O powierzchni 45,5 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł89 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu ciche, przestronne mieszkanie na Bemowie, przy ul. Hery. Dobre połączenie autobusowe i tramwajowe. Bliskość licznych sklepów, restauracji i punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Żabikowo

Luboń,wielkopolskie

309 000 zł75 m² 4 121,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie kwalifikuje się do programu MDM Na sprzedaż mieszkanie o pow. 75 m2 składające się z dwóch poziomów : Parter : Salon z aneksem kuchennym o pow: 28,7 m2 z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

248 880 zł41 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2-pokojowe 40,80 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place zabaw, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagodowa

Lublin,lubelskie

375 000 zł73 m² 5 136,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

W ofercie posiadamy przytulne, bardzo dobrze wykończone, funkcjonalne mieszkanie na poddaszu w niskiej zabudowie. Kuchnia zaprojektowana jest w układzie otwartym, połączona jest z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

172 000 zł17 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Lipsko,mazowieckie

139 000 zł61 m² 2 274,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Twoje-M oferują do sprzedaży M-4 w Lipsku przy ul.Słonecznej. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym, 3-piętrowym, na 3-cim pietrze. Pow.61,11m 2. Do mieszkania przynależą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł47 m² 7 995,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jest tak: mieszkanie jest bardzo fajne - 47m2, i piętro, trzy ustawne pokoje (15m2, 10,8 m2 i 5,9 m2), kuchnia (6,6 m2), łazienka (2,6 m2), oddzielne wc i nieduży balkon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

205 000 zł76 m² 2 697,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w centrum Gliwic. mam do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic (ul. Królowej Bony). 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł37 m² 7 133,24 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, targówek opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Łabiszyńskiej. Mieszkanie na sprzedaż 37,15 m2 składające się z: sypialnia Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł65 m² 5 488,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe, po kompletnym remoncie, atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku. Lokal w nowoczesnym stylu, świeżo po generalnym remoncie, zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

182 900 zł37 m² 4 943,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Waszyngtona; po Kapitalnym remoncie; 2 Pokoje; piękna Panorama. Mamy do zaoferowania mieszkanie przy ul.Waszyngtona o powierzchni 38 m2 mieszczące się na 9 pietrze bloku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 70m 2 usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz tarasu. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

857 514 zł98 m² 8 768,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesny trzy poziomowy loft na parterze w samym sercu Poznania. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - prestiż i luksus loftu. - funkcjonalny rozkład. Budynek:.