dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana jest 10 min od centrum Rzeszowa na zamkniętym, cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

301 995 zł67 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Drabinianka - bardzo cenionym przez klientów tam mieszkających. Z pośród 84 nowych mieszkań (od 35 m2 do 88 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł117 m² 6 341 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 poziomowe 116,70 m2 po generalnym remoncie. Położone niedaleko stacji metra Natolin 700m (9 minut pieszo). Mieszkania jest jasne, dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tajemna

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 579 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dawna ulica Skarbka z Gór Mieszkanie w nowym budownictwie po remoncie bardzo widne i przestronne. Dwupokojowe z aneksem kuchennym, łazienką z wc, przestronnym przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Głogów,dolnośląskie

130 000 zł37 m² 3 551,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w Głogowie - os. Hutnik Okna wychodzące na północ z widokiem na inne budynki. Wykończenie: podłogi - panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Ruczaj

Kraków,małopolskie

455 000 zł74 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe z osobną kuchnią znajdujące się w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 73,5m2 składające się z 4 osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

420 000 zł79 m² 5 316,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Bliskie, spokojne okolice Kampusu uj. Świetne pod wynajem jak i dla rodziny. Cena mieszkania wraz z przynależną piwnicą (15 mkw.) wynosi 420000 zł. Cena udziału w gruncie - 30 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł65 m² 6 585 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65,30 m2 położone w niskim bloku z windą na Białołęce (ul. Skarbka z Gór). Składa się ono z: - salonu z kuchnią (z salony wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotników

Rybnik,śląskie

65 000 zł31 m² 2 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Rybniku - dzielnica Niedobczyce przy ulicy Lotników (mieszkanie spółdzielczo-własnościowe spół. Marcel) Stan techniczny: - okna plastikowe - Instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brydaka

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie składające się z 3 niezależnych pokoi, jasnej Kuchni, przedpokoju oraz łazienki i wc. W pokojach oraz przedpokoju na Podłodze mozaika parkietowa w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł60 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bliska Wola, naprzeciw hotelu Hilton, blisko Towarowej. Ulica Jaktorowska nr 5. Do sprzedania (cesja praw) odebrane mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie parterowe, narożne z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

231 168 zł55 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,04 m2 w stanie deweloperskim położone na II piętrze w nowobudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł141 m² 2 732,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie czteropokojowe położone w Centrum Szczecina o pow. 140,88m2. Powierzchnie poszczególnych pokoi: (30m2, 25m2, 20m2 15m2). Widna Kuchnia - 12m2 z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

446 000 zł72 m² 6 194 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie, 3 pokoje, wykończone, umeblowane, agd. Opiekun oferty: budynek Mieszkanie znajduje się na 1 z 3 pięter w budynku z 2009 roku. Budynek posiada parkingi podziemne (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Gdańsk,pomorskie

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zakupu wyjątkowej kawalerki z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest umeblowane i posiada klimatyzację. W przedpokuje znajduje się szafa zabudowana. Łazienka wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł140 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1823

Jasne i ciche mieszkanie na poddaszu w wyremontowanej kamienicy Powierzchni 139 m2 (powierzchnia użytkowa 89,45 m2) Z mieszkaniem użytkowana jest piwnica o powierzchni ok. 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

145 000 zł54 m² 2 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 w centrum Rybnika. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta o pow. 54m2. Lokal znajduje się dogodnym pierwszym piętrze, posiada balkon i piwnicę. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

217 850 zł32 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki zlokalizowanego w dzielnicy Bronowice Wielkie. Mieszkanie o powierzchni ponad 32 m2 znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, bielany opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Heroldów. Mieszkanie na sprzedaż 46,25 m2 składające się z: dwa pokoje Kuchnia Łazienka Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

210 000 zł49 m² 4 283,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe, jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem. Usytuowane w nowym budynku wielorodzinnym. Posadowionym w śródmieściu. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł92 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie czteropokojowe o pow. 92,5m położone na drugim piętrze w wieżowcu przy ul. Starzyńskiego. Mieszkanie dwustronne, składa się z dwóch dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł67 m² 6 059,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż bezpośrednio od developera! Oferta ograniczona, dla pierwszych klientów Niska cena! Biuro sprzedaży: idealne mieszkania na wyjątkowym osiedlu dla osoby poszukującej ciszy, spokoju i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Józefów,mazowieckie

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 na parterze 3 piętrowego budynku. Blok zlokalizowany na ogrodzonym teremie z placem zabaw dla dzieci, miejscem na rowery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 18 Sierpnia

Katowice,śląskie

269 000 zł77 m² 3 490,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Katowice okolice Centrum ul. 18 Sierpnia (bliskie sąsiedztwo centrum rozrywkowego - kina imax/punkt 44) - w sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe - pokoje niezależne, duże, równie duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł77 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł61 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe O pow. Całkowitej 61m2 W okolicach hali strzegomskiej. Mam na sprzedaz 3pok. mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku z windą, przy ul. Strzegomskiej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł58 m² 7 414 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Rybnik,śląskie

79 000 zł46 m² 1 717,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie 46 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

290 316 zł73 m² 3 990,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Miejsce garażowe z boksem - 25 000 zł netto + 23% vat Miejsce garażowe bez boksu - 20 000 zł netto + 23 % vat Taras na dachu budynku - 35 000 zł netto + 8% vat Miejsce postojowe zewnętrzne - 5 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

316 306 zł86 m² 3 672 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy mieszkania dwupoziomowego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Rybnik,śląskie

52 000 zł38 m² 1 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mam do sprzedania M-2 o pow. 38m2, położone w Rybniku- chwałowice. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi jeden niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł62 m² 4 676,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam do sprzedaży bardzo ciche, słoneczne i rozkładowe 2 pokojowe (ok.20m2 i ok.17m2) mieszkanie przy ul. Spiżowej o pow. użytkowej ok.61m2, usytuowane na czwartym piętrze z c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaski nad Rzeką

Kielce,świętokrzyskie

283 000 zł72 m² 3 936,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie na os. Piaski nad Silnicą. Osiedle zabudowane segmentem składającym się 6 domów dwurodzinnych oraz 6 domów wolnostojących dwurodzinnych. Budynki jednopiętrowe - jedno mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, mokotów opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Pory. Mieszkanie na sprzedaż 52 m2 składające się z: salon z aneksem kuchennym Pokój Łazienka Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

501 500 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkania na wrocławskich Sołtysowicach. Lokal 4 pokojowy z widokiem na las oraz oczko wodne. Wystawa na zachód, wschód oraz południe. 2 balkony. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

138 000 zł56 m² 2 473,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima oferuje Państwu mieszkanie w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na 3 pietrze kamienicy, która w niedługim czasie będzie wyremontowana. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł67 m² 4 850,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67m2 znajdujące się na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. mieszkanie o pow. 67m2 + balkon 3 samodzielne pokoje 1 przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł47 m² 11 064 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Mieszkanie obecnie wynajmowane. Dwa duże pokoje (16m2 i 14m2). Oddzielna kuchnia, którą można połączyć z salonem w formie aneksu ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł53 m² 4 829,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie na wysokim parterze, o powierzchni 52,8 m2, zlokalizowane w bloku z windą. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym dużego salonu z balkonem, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 w malowniczej okolicy w dzielnicy Gdynia Obłuże, jednej z bardziej rozwiniętych dzielnic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł58 m² 2 665,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe na Żelechowie. Powierzchnia ponad 58 m2 to dwa rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka razem z wc i przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane na.