dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł23 m² 10 217 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż kawalerka 23 m2 położona na I piętrze na Bielanach. Pokój, łazienka, wnęka kuchenna, przedpokój. W łazience kabina prysznicowa, w przedpokoju szafy. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

179 877 zł35 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania Z rynku pierwotnego! bez pcc 2% katowice bażantów Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Usytuowane na ostatnim 4 piętrze w budynku z windą. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł77 m² 4 870,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (40m/12m/10m/10), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł38 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zadbane dwupokojowe mieszkanie, po remoncie na ul. Głogowskiej idealnie nadające się pod inwestycje! Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zapewniającej doskonałe połączenie właściwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel. Monika Zakrzewska-Cichoń: pełen rozkład / balkon / niski budynek Mieszkanie w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł55 m² 10 911 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie na osiedlu Hubertus na Mokotowie Składa się z: przestronnego i przytulnego salonu z wyjściem na duży ogródek z tarasem, otwartej kuchni w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł31 m² 11 226 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Jeden pokój z aneksem kuchennym, okna wychodzące na słoneczna stronę budynku, widok na inne budynki. Standard wykończenia: ściany tynk, podłogi wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż, ursus Opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie na sprzedaż 58 m2 składające się z: salon - 15 m2 Pokój 1 - 6 m2 Pokój 2 - 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

255 954 zł52 m² 4 897,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 52,26 m2 mieszczące się w bloku 8 piętrowym na osiedlu Projektant - spokojne osiedle, dobra komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Katowice,śląskie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w spokojnej dzielnicy, przy ul. Wyplera. W pobliżu szkoły, przedszkola, park, silesia City Center, ch Załęże, makro, giełda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Stroszek

Bytom,śląskie

87 000 zł39 m² 2 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie 39 mkw na osiedlu Stroszek w Bytomiu, zlokalizowane na parterze w bloku po termomodernizacji. Niepowtarzalny domowy klimat uzyskuje przez bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania kawalerkę 35 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

183 679 zł44 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,26 m2 w stanie deweloperskim położone na I piętrze w nowobudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

225 288 zł39 m² 5 789,98 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji I podatku pcc 2% Na sprzedaż mieszkanie 38,91m2 usytuowane na 5 piętrze 11-sto piętrowego budynku. Budynek zlokalizowany będzie w ramach istniejącego osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

307 020 zł71 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe (2 pokoje + antresola) na 3 piętrze. Powierzchnia mieszkania to 71,4 m2 (86,43 m2 po podłodze). Kameralna inwestycja składa się z 3 niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

394 000 zł60 m² 6 566,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, praga Południe Opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Meissnera. Mieszkanie na sprzedaż 60 m2 składające się z: salon Dwie sypialnie Łazienka. Kuchnia Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w centrum Gdyni. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym (24,5 m2), trzech pokoi o pow.: 15,2; 9,2; 9,6 m2, łazienki z garderobą(6,6 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

255 555 zł68 m² 3 758,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie 68

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łanowa

Gdynia,pomorskie

540 130 zł111 m² 4 849 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe o pow. 111,39 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku, w spokojnej dzielnicy, na niewielkim kameralnym osiedlu, blisko lasu i terenów rekreacyjnych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

190 000 zł49 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane przy ul. Jasnej w Olsztynie. Lokal położony jest na II piętrze w bloku po termomodernizacji oraz po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

149 000 zł85 m² 1 752,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie po remoncie na obrzeżach Jedliny Zdroju. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie , łazienka z wc,garderoba, pralnia, kotłownia, przedpokój oraz po drugiej stronie korytarza duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaz warszawa Powisle. 70m kw. ul. Radna. I pietro w 6 pietowym budynku z roku 1936. Budynek po kapitalnym remoncie : mediow i elewacji, klatki, dachu oraz wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teatralne

Kraków,małopolskie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Idealna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jednopokojowe z jasną kuchnią, w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd wysokiej jakości. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł77 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szybko sprzedam! 4 pok. Dla rodziny lub pod inwestycję! Mam na sprzedaż słoneczne, czteropokojowe mieszkanie, położone na VI p. w bloku z windą. Osadzone na jednym z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł50 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie w kamienicy Branieckich Mieszkanie o wysokości 3,40 m, widne i ustawne. 2 pokoje - salon oraz pokój o powierzchni ok 10 m kw, widna kuchnia, wc, łazienka, garderoba przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł76 m² 13 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mokotów Stary, opoczyńska, 2pk, 75,7/98,2, 4p, brak windy, atrakcyjne mieszkanie na poddaszu, klimatyzacja. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią. W kuchni piekarnik, zmywarka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, komfortowo urządzone mieszkanie po całkowitym remoncie. Standard wykończenia obejmuje: -nowe drzwi wewnętrzne -drzwi zewnętrzne antywłamaniowe -podłogi - terakota, salon - parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł86 m² 5 614 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w budynku 3 kondygnacyjnym w cichej części Rembertowa Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni w aneksie, przedpokoju i 2 łazienek z wc ( w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

130 000 zł33 m² 3 931,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia- kawalerka w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania.Blok ocieplany (niskie opłaty administracyjne) położony w centrum miasta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

138 000 zł60 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie 68

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu do sprzedaży dwupokojowe nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m2. Mieszkanie jest usytuowane na 1. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

106 000 zł39 m² 2 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi! Do sprzedaży ustawne mieszkanie o powierzchni 38,80m2 w Rudzie Śląskiej- halemba II. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

234 000 zł47 m² 4 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, zielonka opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Wolności. Mieszkanie na sprzedaż 48 m2 składające się z: salon Dwa pokoje Łazienka Kuchnia Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł65 m² 9 077 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Etiudy. Mieszkanie wolne, puste, można wchodzić i się zagospodarowywać :) Po kapitalnym remoncie w 2014 r. Wymiana wszelkich instalacji, pionów, zostało lekko przearanżowane, wymieniono okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Tarnowskie Góry,śląskie

99 999 zł54 m² 1 851,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór z możliwością adaptacji na lokal użytkowy. Mieszkanie o pow. 54 m kw. składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł85 m² 2 988,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupujący ma możliwość zwolnienia z podatku pcc 2%. Mieszkanie wykończone w budynku z 2008r. w cichej i spokojnej części Piaskowej Góry. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

345 800 zł55 m² 6 287,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, białołęka opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie na sprzedaż 55 m2 składające się z: salon - 25 m2 Pokój - 12 m2 Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

116 000 zł36 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania kawalerkę 3 6

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustułeczki

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł47 m² 8 723 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe w zacisznej części Ursynowa Duży pokój połączony z kuchnią (kuchnia widna). W przedpokoju duża szafa wnękowa z lustrem. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł36 m² 2 507,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Mieszkanie dwu pokojowe Z jasną kuchnią W czteropiętrowcu. Oferta sprzedaży słonecznego, dwu pokojowego mieszkania położonego w centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

286 535 zł64 m² 4 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,39 m2 w stanie deweloperskim położone na II piętrze w nowobudowanym,.