dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

52 000 zł35 m² 1 485,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 35 m2 w Boguszowie-Gorcach. Mieszkanie nie wymaga remontu i można się do niego wprowadzić od zaraz. W skład mieszkania wchodzi jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam lokal o powierzchni 70m2, ivp., w którym zostały zaaranżowane dwa komfortowe mieszkania: - jednopokojowe - salon z dużym balkonem, kuchnio-jadalnia z oknem, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: 2007r. / do wprowadzenia / ciche oferta wstrzymana! Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł68 m² 4 863,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 67,85m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1992r. Mieszkanie jest jasne, przytulne i komfortowo urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Wejherowo,pomorskie

237 000 zł77 m² 3 065,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Doskonałe położenie! - polecamy - centrum miasta, uroczy rynek plac wejhera, jak mówią - wszystko "pod ręką" - atrakcje śródmieścia, komunikacja, handel, usługi, rekreacja, wypoczynek, etc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Listopadowa

Bielsko-Biała,śląskie

410 000 zł116 m² 3 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do sprzedania mieszkanie /lokal na parterze 116m2 ,obecnie jest wynajmowany(studio fotograficzne i studi fortepianowe) i podzielony na dwa mniejsze lokale,dwie lazienki,przestrzen otwartajak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Słowackiego

Wronki,wielkopolskie

140 000 zł39 m² 3 626,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam zakup mieszkania o powierzchni 38,6 m kw.Mieszkanie jest po remoncie,bardzo ciepłe przez co energooszczędne i tanie w eksploatacji. Rozkład pomieszczeń 1 pokój mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Piaśnicy

Wejherowo,pomorskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na III piętrze w budynku przy ul. Ofiar Piaśnicy. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. W kuchni pozostaje zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krapkowice

Krapkowice,opolskie

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze, ocieplonego bloku. Mieszkanie o powierzchni około 45,00 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

152 000 zł47 m² 3 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie W rejonach palmiarni Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze niskiego budynku w rejonach Zielonogórskiej Palmiarni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł95 m² 11 568 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament blisko stacji Metra Wilanowska Mieszkanie jest słoneczne i dwustronne. Nieruchomość została zaprojektowana przez znaną pracownię architektoniczną. Recepcja wejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

155 500 zł56 m² 2 776,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł50 m² 4 426,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum o powierzchni 49,7m2, aktualnie przeprowadzane są w nim prace remontowe. Łazienka z nową kabiną prysznicową. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Abramowice

Lublin,lubelskie

288 000 zł56 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta 0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni około 56 m 2 - Lublin, abramowice Dwa oddzielne, nieprzechodnie pokoje o powierzchni około 21 m 2 oraz 13 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Brzozowica

Będzin,śląskie

300 826 zł78 m² 3 841,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowe, atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie położone na nowo powstałym osiedlu usytuowanym na granicy Będzina i Dąbrowy Górniczej. Na powierzchnię 78,31 m kw. składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

325 000 zł62 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie mieszczące się przy ulicy Ułańskiej w bloku na jedenastym piętrze. Na powierzchnię 62 m2 składają się trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł55 m² 10 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie na Saskiej Kępie w zadbanej powojennej kamienicy Mieszkanie jest przestronne i słoneczne, wykonane przy użyciu wysokiej klasy materiałów, granit i drewno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

420 500 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Ta Inwestycja to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały w ramach kontynuacji projektów znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, miasteczko uniwersyteckie

Lublin,lubelskie

298 000 zł50 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta 0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni ok. 50 m 2 - Lublin, wieniawa - Miasteczko Akademickie Dwa oddzielne, duże pokoje o powierzchni ok. 19 m 2 oraz 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Lublin,lubelskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni około 48 m 2 , Lublin, czechów Górny, os. Chopina Trzy pokoje o powierzchni 15 m 2 i dwa po 10 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Brzozowica

Będzin,śląskie

357 000 zł78 m² 4 558,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 78,31 m kw., położone na parterze, w niskim 3-piętrowym bloku na nowopowstałym osiedlu Brzozowica w Będzinie. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Kielce,świętokrzyskie

171 000 zł46 m² 3 707,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy ul. wspólnej (okolice ul. Sienkiewicza, paderewskiego i Żelaznej). Mieszkanie dwupokojowe, widne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

290 000 zł63 m² 4 588,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z balkonem (loggia) o powierzchni użytkowej 63,20 m2, składające się z trzech niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z oknem, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł33 m² 9 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Przedstawaimy Państwu mieszkanie na Woli. Bardzo dobre połączenia tramwajowe i autobusowe a w niedalekiej przyszłości sąsiedztwo stacji II linii metra. Bezpośrednie, szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

172 635 zł34 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania Z rynku pierwotnego! bez pcc 2% katowice bażantów Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Usytuowane na trzecim z 4 pięter w budynku z windą. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

94 000 zł48 m² 1 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w akcie natomiast ostatnio lokal użytkowy Pizzeria Mistrz i Małgorzata, lokata kapitału ,pomysł na biznes , może być mieszkanie ,dobra lokalizacja blisko Urząd Miasta, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

259 000 zł98 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne i przestronne mieszkanie w Szczawnie Zdroju. Nieruchomość położona jest w bocznej, zacisznej uliczce, nieopodal parku. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barona

Tychy,śląskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego mieszkania z dużym balkonem, takim by móc rano wypić kawę z widokiem na zieleń, a nie na blok z naprzeciwka? Mieszkania ciepłego, dobrze zlokalizowanego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł64 m² 7 422 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji Mieszkanie składa się z holu, dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz garderoby. Wszystkie drzwi wewnętrzne z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

257 784 zł37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koszutka

Katowice,śląskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż katowice - koszutka Oferujemy mieszkanie o pow. 48m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Pokoje są nieprzechodnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, targówek opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Wyszogrodzkiej. Mieszkanie na sprzedaż 47 m2 składające się z: pokój 1 - 15 m2 Pokój 2 - 9 m2 Pokój 3 - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

181 356 zł36 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania Z rynku pierwotnego! bez pcc 2% katowice bażantów Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Usytuowane na drugim z 4 pięter w budynku z windą. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strąkowa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 1 pokojowe na sprzedaż, bemowo opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Strąkowej. Mieszkanie na sprzedaż 28 m2 składające się z: salon z aneksem kuchennym - 23 m2 Łazienka - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł84 m² 10 011,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Jeśli poszukują Państwo mieszkania w kamienicy na Żoliborzu, poniżej kilka powodów, z których ta propozycja jest szczególnie interesująca: - kamienica z 1929 roku, posiadającą swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł84 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Komfortowe mieszanie trzypokojowe z pokojem kąpielowym i garderobą 84 m Salon 24m, pokój 13m, pokój 11m, kuchnia 9m, pokój kąpielowy 9m, wc, garderoba 3,5 m , ładny przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł79 m² 7 582 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ustawne mieszkanie na Ursynowie Salon 26 m2 oraz dwie sypialnie 14 i 11 m2 z parkietem. Kuchnia 9.6 m2 - terakota, glazura, meble z zabudową agd. Łazienka z zabudowaną wanną 4.5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubień Górny

Lubień Górny,zachodniopomorskie

90 000 zł85 m² 1 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż! Świeżo wyremontowane mieszkanie umiejscowione w pięknej przedwojennej kamienicy na parterze. Powierzchnia użytkowa 85m2: -łazienka z wc 4m2, -przedpokój 4m2 -oddzielny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł93 m² 3 655,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 z ogródkiem o powierzchni ok. 100m2, usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Zlokalizowane jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

266 000 zł53 m² 5 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niska, czteropiętrowa zabudowa tworzy uroczy kompleks trzech kameralnych budynków. Łączy on w sobie wysoki standard wykończenia i bardzo atrakcyjne ceny. W ofercie dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

296 000 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie na 8 piętrze w budynku z windą. Rozkład: 2 oddzielne pokoje, kuchnia oddzielna, łazienka z wc,.