dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

172 635 zł34 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania Z rynku pierwotnego! bez pcc 2% katowice bażantów Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Usytuowane na trzecim z 4 pięter w budynku z windą. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

94 000 zł48 m² 1 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w akcie natomiast ostatnio lokal użytkowy Pizzeria Mistrz i Małgorzata, lokata kapitału ,pomysł na biznes , może być mieszkanie ,dobra lokalizacja blisko Urząd Miasta, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

259 000 zł98 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne i przestronne mieszkanie w Szczawnie Zdroju. Nieruchomość położona jest w bocznej, zacisznej uliczce, nieopodal parku. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barona

Tychy,śląskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego mieszkania z dużym balkonem, takim by móc rano wypić kawę z widokiem na zieleń, a nie na blok z naprzeciwka? Mieszkania ciepłego, dobrze zlokalizowanego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł64 m² 7 422 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji Mieszkanie składa się z holu, dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz garderoby. Wszystkie drzwi wewnętrzne z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

257 784 zł37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koszutka

Katowice,śląskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż katowice - koszutka Oferujemy mieszkanie o pow. 48m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Pokoje są nieprzechodnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, targówek opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Wyszogrodzkiej. Mieszkanie na sprzedaż 47 m2 składające się z: pokój 1 - 15 m2 Pokój 2 - 9 m2 Pokój 3 - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

181 356 zł36 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania Z rynku pierwotnego! bez pcc 2% katowice bażantów Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Usytuowane na drugim z 4 pięter w budynku z windą. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strąkowa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 1 pokojowe na sprzedaż, bemowo opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Strąkowej. Mieszkanie na sprzedaż 28 m2 składające się z: salon z aneksem kuchennym - 23 m2 Łazienka - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł84 m² 10 011,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Jeśli poszukują Państwo mieszkania w kamienicy na Żoliborzu, poniżej kilka powodów, z których ta propozycja jest szczególnie interesująca: - kamienica z 1929 roku, posiadającą swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł84 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Komfortowe mieszanie trzypokojowe z pokojem kąpielowym i garderobą 84 m Salon 24m, pokój 13m, pokój 11m, kuchnia 9m, pokój kąpielowy 9m, wc, garderoba 3,5 m , ładny przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł79 m² 7 582 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ustawne mieszkanie na Ursynowie Salon 26 m2 oraz dwie sypialnie 14 i 11 m2 z parkietem. Kuchnia 9.6 m2 - terakota, glazura, meble z zabudową agd. Łazienka z zabudowaną wanną 4.5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubień Górny

Lubień Górny,zachodniopomorskie

90 000 zł85 m² 1 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż! Świeżo wyremontowane mieszkanie umiejscowione w pięknej przedwojennej kamienicy na parterze. Powierzchnia użytkowa 85m2: -łazienka z wc 4m2, -przedpokój 4m2 -oddzielny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł93 m² 3 655,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 z ogródkiem o powierzchni ok. 100m2, usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Zlokalizowane jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

266 000 zł53 m² 5 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niska, czteropiętrowa zabudowa tworzy uroczy kompleks trzech kameralnych budynków. Łączy on w sobie wysoki standard wykończenia i bardzo atrakcyjne ceny. W ofercie dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

296 000 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie na 8 piętrze w budynku z windą. Rozkład: 2 oddzielne pokoje, kuchnia oddzielna, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

49 500 zł62 m² 796,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum mieroszowa. Nieruchomość o łącznej powierzchni całkowitej 62,15 m2 (60,25 m2 powierzchnia użytkowa) na którą składają się: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

482 000 zł69 m² 6 986 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne mieszkanie w Wilanowie o powierzchni 69 m2 plus 12 m2 loggia do tego 2 miejsca parkingowe familijne płatne dodatkowo (50tys) oraz duża komórka lokatorska 20m (20tys). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł30 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim Planowany termin oddania inwestycji - czerwiec 2018. Doskonały rozkład mieszkania pozwala na wydzielenie dwóch oddzielnych pokoi, co jest niebywałym plusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosiarzy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł83 m² 7 831 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wilanów, ul. Kosiarzy, 83m,trzypokojowe, zakup.jako udział wyłącznie z gotówkę, nie sa wyodrębnione poszczególne mieszkania!Jasne, przestronne, pięknie zaprojektowane, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

199 716 zł39 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania Z rynku pierwotnego! bez pcc 2% katowice bażantów Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

278 900 zł62 m² 4 498,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Zamieszkaj w Centrum Gliwic w eleganckiej kamienicy z początku XX w., bez poświęcania czasu na remont. Do zamieszkania od zaraz solidnie wyremontowane mieszkanie w centrum Gliwic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł55 m² 9 455 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie na Woli Mieszkanie czyste,odnowione skladajace sie z salonu polaczonego z kuchnia, sypialni,lazienki oraz balkonu. Parking podziemny lub naziemny w cenie 20-30 tys. badz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: po remoncie / ciche / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 65 m2 na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł23 m² 10 217 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż kawalerka 23 m2 położona na I piętrze na Bielanach. Pokój, łazienka, wnęka kuchenna, przedpokój. W łazience kabina prysznicowa, w przedpokoju szafy. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

179 877 zł35 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania Z rynku pierwotnego! bez pcc 2% katowice bażantów Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Usytuowane na ostatnim 4 piętrze w budynku z windą. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł77 m² 4 870,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (40m/12m/10m/10), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł38 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zadbane dwupokojowe mieszkanie, po remoncie na ul. Głogowskiej idealnie nadające się pod inwestycje! Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zapewniającej doskonałe połączenie właściwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel. Monika Zakrzewska-Cichoń: pełen rozkład / balkon / niski budynek Mieszkanie w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł55 m² 10 911 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie na osiedlu Hubertus na Mokotowie Składa się z: przestronnego i przytulnego salonu z wyjściem na duży ogródek z tarasem, otwartej kuchni w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł31 m² 11 226 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Jeden pokój z aneksem kuchennym, okna wychodzące na słoneczna stronę budynku, widok na inne budynki. Standard wykończenia: ściany tynk, podłogi wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż, ursus Opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie na sprzedaż 58 m2 składające się z: salon - 15 m2 Pokój 1 - 6 m2 Pokój 2 - 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

255 954 zł52 m² 4 897,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 52,26 m2 mieszczące się w bloku 8 piętrowym na osiedlu Projektant - spokojne osiedle, dobra komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Katowice,śląskie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w spokojnej dzielnicy, przy ul. Wyplera. W pobliżu szkoły, przedszkola, park, silesia City Center, ch Załęże, makro, giełda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Stroszek

Bytom,śląskie

87 000 zł39 m² 2 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie 39 mkw na osiedlu Stroszek w Bytomiu, zlokalizowane na parterze w bloku po termomodernizacji. Niepowtarzalny domowy klimat uzyskuje przez bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania kawalerkę 35 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

183 679 zł44 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prowizję kupującego pokrywa deweloper! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,26 m2 w stanie deweloperskim położone na I piętrze w nowobudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

225 288 zł39 m² 5 789,98 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji I podatku pcc 2% Na sprzedaż mieszkanie 38,91m2 usytuowane na 5 piętrze 11-sto piętrowego budynku. Budynek zlokalizowany będzie w ramach istniejącego osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

307 020 zł71 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe (2 pokoje + antresola) na 3 piętrze. Powierzchnia mieszkania to 71,4 m2 (86,43 m2 po podłodze). Kameralna inwestycja składa się z 3 niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

394 000 zł60 m² 6 566,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, praga Południe Opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Meissnera. Mieszkanie na sprzedaż 60 m2 składające się z: salon Dwie sypialnie Łazienka. Kuchnia Cena.