dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł55 m² 7 636 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy nowo budowanej stacji metra C06 Księcia Janusza oraz ch Wola Park. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, okna wychodzą na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł32 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim Oddanie inwestycji sierpień 2018 r. Kawalerka 32,12 m2 + Loggia 9,4 m2 z pięknym widokiem na patio Garaż 39000pln Doskonała lokalizacja. Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Walentego Roździeńskiego

Katowice,śląskie

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy dobra inwestycja pod wynajem. Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie na osiedlu Gwiazdy. Mieszkanie składa się 3 ustawnych pokoi, kuchni, balkonu, łazienki oddzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

202 814 zł44 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji! oferta bezpośrednia - wynagrodzenie biura pokrywa deweloper! Oferujemy Państwu nowe, atrakcyjne mieszkania zaprojektowane według nowoczesnych trendów w stanie deweloperskim w 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną ciemną kuchnią (szafki, sprzęt agd,glazura,terakota). Blok ocieplony,zadbane klatki schodowe, ekspozycja okien płd.-zach.Okna PCV.Drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 931,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz wygodnego, 2-pokojowego mieszkania, na warszawskiej Białołęce, gotowego do wprowadzenia od zaraz? Mamy coś dla Ciebie! W skrócie Mieszkanie o którym mowa, położone jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

469 000 zł80 m² 5 860,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatni etap inwestycji kraków - prądnik biały (ok. ul. Łokietka/ul. Opolskiej) Nowoczesne osiedle kameralnych trzypiętrowych budynków w cichej i spokojnej okolicy. Szeroka oferta układów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

255 000 zł33 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania komfortowe mieszkanie na zasadzie cesji na ul. Radzikowskiego. Budynek oddany do użytkowania. Rok budowy grudzień 2017. Składa się z 2 pokoi z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o pow. ok 85m2,składa się z salonu 20,5m2, dwóch sypialni po 11 i 10,5m2, kuchni 8m2 oraz oddzielnej łazienki i toalety. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

241 413 zł54 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0 % wynagrodzenia dla biura 0% pcc Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikalną inwestycje na osiedlu Drabinianka przy ulicy Makuszyńskiego. Wielkość i cena mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Klimatyczne mieszkanie w Wilanowie W skład mieszkania wchodzi: duży salon z aneksem kuchennym, przedpokój, osobne wc , obszerna sypialni z wejściem do łazienki, balkon ( wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

144 963 zł30 m² 4 866,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja 2 budynków mieszkalnych w zielonej części Warszewa oferuje wysoki komfort mieszkania oraz dogodne połączenia komunikacyjne. Spokojna okolica, dużo zieleni, w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

336 000 zł52 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: nowe budownictwo / balkon / 2005r. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m kw. znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł114 m² 11 228,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Location: this stunning apartment belongs to the Emaus complex in the heart of Salwator. The location in one of the most renowned and sough-after areas in Krakow is its biggest advantage, however there are.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

113 500 zł48 m² 2 354,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mamy do zaoferowania mieszkanie 48,21 m2 na 3 piętrze w Leszczynach. Nieruchomość stanowi odrębną własność oraz znajduje się w niskim otynkowanym oraz ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł47 m² 10 812 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie Główny pokój wraz z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24 m2, sypialnia to około 12 m2, łazienka ma ok. 4 m2, a przedpokój ok. 6 m2. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

288 420 zł51 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na krowodrzy Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Krowodrzy o powierzchni ok 45 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł58 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mokotów, ok.Pl.Unii, wyjątkowe, słoneczne, rozkładowe, po generalnym remoncie mieszkanie 3 - 4 pokojowe, dwie duże loggie (dodatkowe 20m2), z niepowtarzalnym widokiem na całą panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł58 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe, dwustronne mieszkanie do remontu o powierzchni 58,20 m2 położone na Mokotowie w Al. Niepodległości w rejonie ul. Woronicza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

230 856 zł47 m² 4 889,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

mieszkanie na dziesięcinach, mieszkanie 3 pokojowe, mieszkanie po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

290 000 zł37 m² 7 789,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Blisko pełna infrastruktura, uniwersytet Ekonomiczny, uniwersytet Rolniczy. Bardzo dobra komunikacja miejska 2 min. pieszo. Blisko do centrum. Mieszkanie przygotowane do własnej aranżacji. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

275 000 zł106 m² 2 594,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecamy 2 poziomowy apartament (106m2) z widokiem na panoramę miasta z trzema dużymi balkonami. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1985 roku w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

415 500 zł47 m² 8 771,37 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bracławska

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł56 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi! Mieszkanie 56 m2 , na 6 piętrze budynku z lat 70-tych, składające się z salonu (17 m2), trzech sypialni (12 m2, 9 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście w Lublinie. Nieruchomość usytuowana jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł39 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł37 m² 4 904,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie w cegle (I piętro) składające się z 1 pokoju (22m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Atutem mieszkania jest jego bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

521 878 zł61 m² 8 524,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe, dwustronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód i zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

354 819 zł59 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle powstaje przy ul. Jedności 30 w Lesznowoli, zaledwie 5 km od Janek i 7 km od warszawskiej obwodnicy. Villa Volare to zespół kameralnych, dwupiętrowych willi podmiejskich, podzielonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł104 m² 6 009,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty katarzyna dorosz grabiszynek / rymarska ok. / styczeń 2018 / nowe / balkon Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 103,39 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł28 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mokotów, ksawerów, ul.Puławska,kawalerka 28m,6/7. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, łazienki,widnej kuchni, przedpokoju. do lokalu przynależy piwnica, komórka lokatorska. Duże okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

280 000 zł177 m² 1 581,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna! Mamy idealnie osadzoną w samym centrum pięknego Rybnika nieruchomość, o oszałamiającej powierzchni 177m2 co daje nam 4 potężne pokoje, łazienkę, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

190 000 zł59 m² 3 220,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w nowym budynku. Mieszkanie położone na wysokim parterze, ogrzewanie gazowe - piec 2-funkcyjny. Na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawia

Łódź,łódzkie

450 000 zł106 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rybnicka

Katowice,śląskie

529 000 zł146 m² 3 630,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1923

Katowice Śródmieście ul. Rybnicka - oferujemy przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Zielona spokojna okolica, nie odczuwa się miejskiego zgiełku, a zarazem mamy wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł55 m² 6 909 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje (z salonu wychodzi się na balkon), kuchnia, łazienka i przedpokój. Łazienka razem z wc, z kabiną prysznicową.