dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

639 000 zł57 m² 11 257,90 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży widokowego mieszkania 3-pokojowego piętro 10 w plaza tower II w prestiżowej lokalizacji w Kielcach Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

349 000 zł64 m² 5 470,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,80m2 I piętro, tylko dwa mieszkania na piętrze parking dla mieszkańców przy budynku Przestronne i klimatyczne wnętrze zaprasza do pisania nowego rozdziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

495 000 zł67 m² 7 415,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie w samym centrum Tomaszowa. Do sprzedaży mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 66,75 m2. Nieruchomość mieści się w samym centrum miasta, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

61 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł33 m² 22 878,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe, aleje Jerozolimskie 42 Śródmieście, warszawa Oferujemy komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w samym sercu Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

645 000 zł76 m² 8 494,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego na sprzedaż, znajdującego się w samym centrum Szczecina Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe -prawo do lokalu z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze, w spokojnej części osiedla. Mieszkanie po remoncie, w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

351 354 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,78 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łomża,podlaskie

430 802 zł46 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chorzów,śląskie

795 000 zł80 m² 9 877 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie, klimzowiec przy ul. Barbary! Mieszkanie położone na 4 kondygnacji czyli 3 piętrze w niskim bloku, w zarządzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 804 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zemborzycka

Lublin,lubelskie

518 925 zł41 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 40,70m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zemborzyckiej, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota gotowe produkty inwestycyjne Katowice, ul. Złota 69 | Park Śląski dwupak inwestycyjny Gotowa kalkulacja kosztów i model zarabiania. Koncept inwestycyjny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

841 000 zł48 m² 17 340,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,50 m , 1 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 1958 roku -warszawa, mokotów, ul. Wołoska. Budynek z cegły. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł26 m² 15 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, 68 m2 - Rumia Park (2009). Komfortowe mieszkanie na 2. piętrze w zadbanym, strzeżonym i monitorowanym kompleksie Rumia Park, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł49 m² 11 889,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie na parterze w Gdańsku, przy Alei Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni 48,70 m z piwnicą 2,70 m , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Tychy,śląskie

269 000 zł36 m² 7 443,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś B - ulica Brzozowa Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem (loggia) o powierzchni 36,14m 2 , położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku. Klatka schodowa zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Miasteczko Śląskie,śląskie

990 000 zł396 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł56 m² 16 946,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: ochota / Szczęśliwice / ul. Włodarzewska 78 A. - świetna lokalizacja: blisko centrum, a zarazem położenie w cichej i zielonej części miasta. Park Szczęśliwicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

699 000 zł77 m² 9 081,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu lokalu o łącznej powierzchni 76,97 m , przemyślanie podzielonego na dwie niezależne jednostki mieszkalne ze wspólnym korytarzem wejściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

959 000 zł72 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sea&lake | między morzem A jeziorem | mielno Lokal o powierzchni 72,43 m2, na którą składa się przestronny pokój dzienny, dwie sypialnie, przedpokój, łazienka oraz funkcjonalny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

653 576 zł74 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 74,27 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Krzeptowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

557 304 zł33 m² 17 022,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 586 636 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł58 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, w pełni wyposażone trzy-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58 m w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł60 m² 9 469,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Gotowego do zamieszkania 3 pokojowego po generalnym remoncie mieszkania na Barwinku. Jeśli szukasz mieszkania dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 169 000 zł67 m² 17 450,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 66,99 m z dwoma loggiami na 2. piętrze prestiżowej inwestycji Nowe Zabłocie w Krakowie ul. Pana Tadeusza 7. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł26 m² 15 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu. To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł54 m² 14 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli , tuż obok Parku Sowińskiego i Parku Powstańców Warszawy. Budynek po termomodernizacji,.