dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł83 m² 3 545,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca pod biuro lub do zamieszkania? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapraszam Cie na prezentację przestronnego mieszkania o pow. 83,2 m położonego na parterze w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 111 425 zł51 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta W sercu miasta najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 50,75 M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł68 m² 12 394 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja do dnia 25 lutego br. Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostródzkiej - Warszawa (bródno Podgrodzie). Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

625 230 zł52 m² 12 005,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowy apartament z tarasem oraz ogrodem i komórką lokatorską | blisko morza Zielone Tarasy to popularne i cenione osiedle zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Rybnik,śląskie

220 000 zł55 m² 3 989,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się niedaleko centrum miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m , usytuowane na 1. piętrze bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Baranówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych na warszawskim Targówku - Bródno. Bardzo dobra lokalizacja - 7 minut na piechotę do stacji Metra Kondratowicza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

149 000 zł17 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mikro kawalerka inwestycyjna 19 m | Blisko nowego kampusu Akademii Muzycznej | Możliwość wykończenia pod klucz Lokalizacja: blisko centrum, doskonała komunikacja, sąsiedztwo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

256 000 zł49 m² 5 242,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,83 m położone na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł56 m² 12 300,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie 56,5m2 w pełni wykończone w nowoczesnym bloku z 2018 roku w świetnej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania wyposażone w meble i sprzęt agd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plantowa

Łódź,łódzkie

381 000 zł45 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m na 1- szym piętrze, położonego w samym sercu Teofilowa przy ul. Plantowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

475 000 zł36 m² 13 380,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe - 35.5m2 w akcie notarialnym, natomiast pomiary wykazują 38m2. Lokal na 6 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowany w Piastowie. W budynku winda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł58 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na ul. Dygasińskiego w Bielsko- biała woj. Śląskie powiat bielski z pięknym widokiem z okna oraz balkonu. Mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Most Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł33 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronną kawalerkę położoną na 1 piętrze w wysokim 11-piętrowym bloku z windą na os. B. Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 32,10m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

519 000 zł77 m² 6 731,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe | Wągrowiec, ul. Średnia nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 77,1 m położone na III piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 3 pokoje | 52 m | po generalnym remoncie | ul. Lenartowicza | 1 piętro | czynsz tylko 180 zł Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zielona Góra,lubuskie

770 000 zł69 m² 11 201,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, jest nowoczesne i oferuje szereg udogodnień? Ta oferta na Osiedlu Czarkowo jest właśnie dla Ciebie. Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł35 m² 14 249 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj wygodnie z własnym ogrodem w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Tomickiego w krakowskich Czyżynach, na granicy z Nową Hutą dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł47 m² 6 807,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Śnieg już stopniał, a razem z nim cena! teraz tylko 6800 zł/m2 - nie zastanawiaj się A gorącą herbatę na balkonie przy zachodzie słońca I pięknym widoku na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wojnicz

Wojnicz,małopolskie

280 000 zł59 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,8m zlokalizowane na II piętrze kamienicy w Wojniczu. Rozkład i funkcjonalność mieszkania: 3 osobne pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48m2 przy ul. Ostrzyckiej na drugim piętrze, w 6 piętrowym budynku z 1970 roku. Układ mieszkania: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł65 m² 14 706,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem na prestiżowym osiedlu Alfa Park 3 w Gdańsku. Na sprzedaż oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

989 421 zł73 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 położone na 2 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ziębice

Ziębice,dolnośląskie

385 000 zł137 m² 2 810,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym, przytulnym mieszkaniu, w którym każdy domownik znajdzie dla siebie miejsce, a jednocześnie będziesz mieć możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni zgodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

714 619 zł52 m² 13 825,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | 51,96 m | balkon | 7 piętro | Krzyki - Partynice | 0% pcc | Bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

515 000 zł64 m² 8 033,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena 515.000zł To jest mieszkanie, w którym od zawsze panował dobry klimat.Taki, który czuje się od razu po wejściu- ciepło, spokój i prawdziwa domowa atmosfera. Nie powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł32 m² 7 067,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy na ulicy Marsa, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 32,4 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

269 000 zł31 m² 8 566,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu mieszkanie typu kawalerka, dwupokojowe, położone na I piętrze w kamienicy przy ul. 3 maja w Przemyślu. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 035 000 zł82 m² 12 583,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle & apartament Nowoczesne, komfortowe, zaprojektowane na samowystarczalne osiedle z myślą o współczesnym stylu życia. Łączy funkcjonalność z wysoką estetyką i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

669 152 zł52 m² 12 893,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b-2 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! taniej o 130 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 51,9 m2 w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

484 803 zł27 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 1/05/D na parterze budynku B1 w Inwestycji Apartamenty Świeradowska Dewelopera cte. Mieszkanie do kupienia w okazyjnej cenie, poniżej aktualnej ceny rynkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Białystok

Białystok,podlaskie

299 000 zł28 m² 10 755,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 27,8 m2 z bloku z cegły w centrum Białegostoku. (ul.M.C-Skłodowskiej 10). Blisko sklepy, szpital, wyższe uczelnie, przedszkole, pałac Branickich. Jest piwnica i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

445 000 zł54 m² 8 275,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 50,77 m2 z komórka lokatorską 2,98 m2, na pierwszym pietrze w budynku 3-piętrowym z windą. Własne ogrzewanie gazowe. Składa się z salonu z aneksem kuchennym , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

377 000 zł46 m² 8 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Herberta mieszkanie po remoncue gotowe d do zamieszkania w mieszkaniu zamontowant nowy sprzet agd. Budynek po remoncie nowa elewacj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 42 m2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak przy Al. Niepodległości. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł36 m² 15 220,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł33 m² 10 693,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mamy do zaoferowania kawalerkę o powierzchni 34m2, położoną na trzecim piętrze w budynku znajdującym się w Olsztynie przy ul. Tęczowy las 2a. Mieszkanie idealne pod inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

643 000 zł47 m² 13 680,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych z windą na warszawskim targówku. Budynek po remoncie - klatka schodowa w stanie dobrym. Instalacje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij