dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne 91 m w sercu Kotliny Kłodzkiej - Bezpieczne, zadbane, z Garażami Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z bliskością największych atrakcji górskich? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł38 m² 18 915,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2m2, usytuowane na 4 pietrze w 4 pietrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa-Włochy Okęcie. Budynek ocieplony, wymienione piony wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł64 m² 8 203,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Poznań,wielkopolskie

1 595 224 zł76 m² 20 910 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja świąteczna! apartament W prestiżowej inwestycji aura W poznaniu Tarasy od północy i południa | Zielona elewacja oczyszczająca powietrze | Prywatne spa & Wellness | Concierge |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Białystok,podlaskie

375 000 zł36 m² 10 445,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania - bez biura nieruchomości Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m , składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 678 976 zł141 m² 11 907,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Odkryj nieruchomość, która wymyka się standardom "klasycznej deweloperki"! Ten nowoczesny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Park Lane to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lubieszyn,zachodniopomorskie

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie znajdujące się na parterze. Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie mieści się w Niemczech - Bagemühl zaledwie 30minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł51 m² 9 626,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,9 m znajduje się na parterze 8-piętrowego bloku z 2005 roku. Nieruchomość wymaga remontu, co daje Ci możliwość aranżacji według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślana

Gliwice,śląskie

306 000 zł51 m² 6 053,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 50,55 m w spokojnej części Sośnicy, na 3. piętrze niskiego bloku. Balkon, piwnica i pełne media z sieci. Idealne do własnej aranżacji stwórz przestrzeń dokładnie taką, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tychy,śląskie

565 000 zł57 m² 9 891,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga Wiosenna promocja! Tylko do 31.03. 2026! Komórka lokatorska o wartości 10 000 zł - gratis! Drugie miejsce postojowe - rabat minus 50% 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andrzeja

Cedzyna,świętokrzyskie

1 429 999 zł143 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie typu penthouse, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników luksusu i komfortu. Położony na szczycie budynku, oferuje nie tylko przestronność, ale również spektakularne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

228 000 zł37 m² 6 112,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w klimatyzację oraz balkon. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

525 000 zł75 m² 6 980,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Marzysz o przestrzeni, funkcjonalności i bliskości pełnej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 75,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tolkiena

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł63 m² 23 786,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Eurovilla prezentuje na sprzedaż trzypokojowy apartament świetnie doświetlony i wyposażony ze smakiem - gotowy do wprowadzenia. English version below. Apartament został zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

482 484 zł39 m² 12 403 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 38,91 m2, w samym centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

524 000 zł30 m² 17 420,20 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warzymice,zachodniopomorskie

585 000 zł43 m² 13 569,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest nowocześnie urządzony apartament położony w atrakcyjnej lokalizacji w Warzymicach. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się sklepy, punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łamana

Gdańsk,pomorskie

2 800 000 zł68 m² 40 971,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje z ogrodem przy plaży | Villa Ancora Brzeźno Powierzchnia: 68,3 m Dodatki: taras 13,25 m , ogród 90 m , komórka lokatorska 2,67 m Piętro: parter Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

694 000 zł72 m² 9 636,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 72,02 m w stanie deweloperskim, położonego na ostatnim piętrze budynku z 2013 roku na popularnym osiedlu Zawiszy w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

172 000 zł32 m² 5 300,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o pow.32,45m2 plus piwnica 6,10m2 mieszczące się na os. Słonecznym w kamienicy. Mieszkanie do generalnego remontu. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Masz pomysł na własne M? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie idealne do stworzenia wnętrza dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz! Zapraszam do zapoznania się z przestronną, dwu pokojową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, wysłać sms lub wysłać zapytanie na adres e-mail: , oddzwonimy. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

192 000 zł26 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem | 25,50 m | 2 piętro | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,50 m (faktyczny metraż około 29 m2), położone na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

675 500 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 67,55 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na siódmym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

974 500 zł66 m² 14 700,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | widok Z 8 piętra na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 000 zł29 m² 9 873,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Housing market prezentuje: mieszkanie na 1. piętrze w odnowionej kamienicy - ul. Grunwaldzkiej Kamienica powstała na początku XX wieku jako elegancki, secesyjny budynek mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.