dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

338 912 zł69 m² 4 898,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji przy ul. św. Rocha w Rzeszowie. Opis inwestycji: osiedle położone jest w dzielnicy willowej. Niska zabudowa oraz niestandardowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

109 900 zł40 m² 2 741,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zostanie wykończone I wyremontowane pod klienta! wszystko W podanej cenie 109 900zł Mamy do zaoferowania dla Państwa niebanalną ofertę. Mieszkanie w trakcie remontu - remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

237 106 zł41 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje funkcjonalne mieszkanie dwupokjowe na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł76 m² 4 986,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik psie pole. Ładne, ciche, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem. 3 pokojowe dwustronne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

155 000 zł28 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Chciałbym serdecznie zaprosić na darmową prezentację przestronnego mieszkania, zlokalizowanego na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Białymstoku. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

347 000 zł63 m² 5 494,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalny 3-pokojowy apartament z dużym balkonem w nowoczesnej i jednocześnie kameralnej inwestycji w Józefosławiu. Oferowany apartament o powierzchni 63,15 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł73 m² 8 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Widne mieszkanie na Pradze wysokie 3,09 M, w pokojach okna poddaszowe Salon połączony z kuchnią ok 32 m2, 2 sypialnie po 12 m2, łazienka z wc ok 6 m2 Oddzielna garderoba. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł62 m² 7 997 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie na Ochocie Od strony ul. Wawelskiej strona północna duża kuchnia ponad 10 m2 oraz łazienka z dużym oknem około 5 m2 powierzchnia łazienki. Wszechstronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowicza

Kraków,małopolskie

1 191 309 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament bez prowizji o powierzchni 100,11 m2 przy ul. Stachowicza w Krakowie. Lokalizacja: mimo upływających wieków wśród krakowskich kamienic wciąż dają się słyszeć echa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł88 m² 4 432,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Dom dla Twojej rodziny! Inwestycja położona w dzielnicy Szczepankowo idealna dla rodzin. Doskonała lokalizacja blisko terenów rekreacyjnych, zapewni Tobie i Twojej rodzinie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

330 000 zł48 m² 6 832,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 48,3 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 3 piętrowego bloku (2002 rok, cegła) przy ulicy Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł71 m² 5 704,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na parterze, niskiego bloku, składające się z : salonu połączonego z kuchnią

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

381 896 zł50 m² 7 609,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Bronowicach Wielkich. Osiedle zlokalizowane w znakomitym miejscu: cisza, spokój i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowska

Białystok,podlaskie

213 000 zł52 m² 4 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Chciałbym Państwa zainteresować ustawnym, mieszkaniem o powierzchni 52 m2. Nieruchomość znajduje się w bloku mieszkalnym przy ul. Wasilkowskiej w Białymstoku. Doskonała lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł56 m² 9 196,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 56m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji, w Gdańskiej dzielnicy Przymorze, przy ulicy Piastowkiej.Lokal ten składa się z:-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / bez prowizji / inwestycja / 2018 Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 46,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne dwupokojowe mieszanie na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego z 2008 roku (ujeścisko) i umiejscowione w punkcie doskonale skomunikowanym z centrum Gdańska (zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

418 665 zł74 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

0% prowizji brak podatku 2% pcc zakup od dewelopera bezpłatnie wyliczamy zdolność kredytową oferta 26 banków hipotecznych tarchomin Jedno z ostatnich mieszkań w tym etapie o wskazanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Gdynia,pomorskie

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- s P R Z E D A N E - Mieszkanie gruntownie wyremontowane i całkowicie wyposażone. Całość wykończona pod okiem projektanta z materiałów wysokiej jakości. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

346 000 zł70 m² 4 935,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o pow.70,10m2 położone na parterze w 5-piętrowym budynku na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

399 100 zł60 m² 6 651,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Tęczowa ok. / bez prowizji / 2018 Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,49 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

200 638 zł38 m² 5 218 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na parterze z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Biuro nieruchomości dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera przedstawia mieszkanie o pow. 38,45m2 w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Warszawa,mazowieckie

369 701 zł59 m² 6 273 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Budynek zaprojektowany na rzucie zbliżonym do podkowy, z otwartym dziedzińcem i nowoczesną fontanną. Elewacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Porąbka

Porąbka,śląskie

218 190 zł33 m² 6 633,93 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępny I etap inwestycji - 90 apartamentów oraz część rekreacyjna! Luksusowe apartamenty w projekcie polegającym na rewitalizacji 8 ekskluzywnych budynków położonych w Kozubniku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

162 000 zł38 m² 4 263,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane Rybnika centrum. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze o powierzchnia 38mkw. Lokal do zamieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

325 000 zł60 m² 5 380,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 położone na Osiedlu Nagórki przy ul. Orłowicza 1. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie: ściany wykończone gładzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

264 000 zł40 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

354 000 zł59 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: balkon / piwnica / niski blok Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł61 m² 6 393 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

372 623 zł54 m² 6 900,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,71m2 w stanie deweloperskim zlokalizowane w dzielnicy Dębniki/ Ruczaj przy ul. Lubostroń. Lokal usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dauna

Kraków,małopolskie

446 919 zł61 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji, której zakończenie budowy planowane jest na maj 2018 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Wejherowo,pomorskie

219 000 zł37 m² 5 967,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowa niższa cena! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,7m2 w Wejherowie. Blok Orlexu zbudowany z Silki, ocieplony, monitorowany. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

324 000 zł45 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik grabiszyńska ok. - śliczne, po remoncie, z balkonem, ciche. Super lokalizacja. Idealne pod inwestycję. 3 pokojowe, bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Książąt Pomorskich. Na metraż nieruchomości składają się: duży hall w kwadracie, trzy rozkładowe pokoje ( z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieplaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł80 m² 4 487,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

II etap budowy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstający 4-kondygnacyjny apartamentowiec w centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Cieplaka. W budynku znajdować się będzie 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Kraków,małopolskie

595 152 zł83 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu 3 pokojowy apartament z tarasem, położony na 6 piętrze, znajdujący się na osiedlu o unikalnej lokalizacji - przy porcie Płaszów. Lokalizacja osiedla powinna odpowiadać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

149 000 zł43 m² 3 481,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni użytkowej 42,80 m2 położone na III piętrze w bloku na Osiedlu Sienkiewicza w Polkowicach. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam mieszkanie, 3 duże pokoje (w pełni rozkładowe) o pow. 67,5 m2 na gądowie małym do remontu, położone na 5-tym pietrze w 10 p. bloku. Mieszkanie składa się z: -przedpokoju (duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

159 000 zł49 m² 3 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni użytkowej 49,49 m2 usytuowane na III piętrze w bloku na Osiedlu Krupińskiego. Mieszkanie po remoncie. Przestronny układ powstał po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

484 866 zł60 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament w świetnej lokalizacji o powierzchni 59,86 m2 na Pradze Południe. Ten trzypokojowy apartament usytuowany na czternastym piętrze nowoczesnego apartamentowca składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł50 m² 4 842 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe mieszkanie od dewelopera! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować mieszkania od dewelopera w zabudowie szeregowej na 1 piętrze w rejonie ulicy Kwiatkowskiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij