dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Stegny

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł31 m² 9 516 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 31m na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na 11 piętrze w budynku 12 piętrowym i składa się z pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

82 000 zł26 m² 3 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Sprzedam kawalerkę na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 - piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 , składające się z 1 pokoju , kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Sopot,pomorskie

947 000 zł80 m² 11 837,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ofertę prowadzi Dagmara Kobylińska, tel. Doskonała oferta inwestycyjna - lokal cieszący się olbrzymim powodzeniem turystów i najemców krótkoterminowych! Oferujemy sprzedaż dwupokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

148 000 zł37 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zimowa 2 - ostatnie dwupokojowe mieszkanie z balkonem! Oferta bez prowizji dla kupującego i bez podatku pcc! rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający Sprzedam mieszkanie o powierzchni 110 m2 w Sopocie przy Al. Niepodległości. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na II piętrze. Słoneczne, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

250 000 zł54 m² 4 587,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający! Opiekun oferty Joanna Neumann, tel.Urocze mieszkanie o powierzchni 54,5m2 usytuowane na 2/3p. Osiedle kameralne o ciekawej architekturze bloków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

203 965 zł34 m² 5 998,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania 1,2,3 oraz 4 - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji w dzielnicy Krzyki (wojszyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

188 062 zł38 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 37.62m2, 2 POKOJE, I PIĘTRO, CEGŁA, BALKON Szukasz mieszkania w rozwojowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 043 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na osiedlu w otulinie lasu Mieszkanie 3-pokojowe (przerobione z 2 pokoi). Na podłogach w pokoju jest drewno, w przedpokoju i kuchni terakota. W mieszkaniu wbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

175 000 zł42 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie M3 po remoncie III piętro- niski Blok Biuro Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 składające się z 2 pokoi, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

235 900 zł36 m² 6 552,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze nowego apartamentowca. Budynek zlokalizowany jest przy al. Jana Pawła w Białymstoku. Powierzchnia wynosząca ok. 36m 2 składa się z salony wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wygodne, przestronne, ustawne i umeblowane oraz wyposażone w sprzęt rtv i agd dwa pokoje w odnowionej kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie po remoncie, umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaściankowa

Warszawa,mazowieckie

822 663 zł97 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny apartament 4-pokojowy o pow. 97 m2 z tarasem 30 i 11 m2 przedpokój 6,11 m2 Łazienka 5,60 m2 Kuchnia 10,54 m2 Pokój dzienny 17,83 m2 Pokój 14,32 m2 Pokój 9,55 m2 wc 1,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

356 040 zł50 m² 7 128 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Świetne 50m2, przytulne i w komfortowej lokalizacji, idealne pod inwestycje. Ta inwestycja to oryginalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł37 m² 8 351 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Derby 16 z obszernym Tarasem! W skład wchodzi: -pokój z aneksem kuchennym 22.9 m2 -pokój 8.7m2 -łazienka 5.4 m2 -taras 30.1 m2. Budynek z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gnaszyn Górny

Częstochowa,śląskie

120 000 zł52 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-3 o pow. 52 mkw na parterze w bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokoje słoneczne, przestronne. Na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

419 700 zł65 m² 6 499,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zespół Annderson, przedstawia 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w okolicy ronda Grzegórzeckiego. Budynek po termomodernizacji w bliskiej okolicy nowo powstałe biurowce. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Śląska

Kraków,małopolskie

215 000 zł16 m² 13 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 16,33 m2 przy ulicy Śląskiej, w najlepiej skomunikowanym miejscu w Krakowie a jednocześnie cichej okolicy. Na bardzo małym metrażu udało się stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

214 000 zł47 m² 4 553,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spokojna i cicha okolica z w pełni rozwiniętą infrastrukturą osiedla Wyżyny będzie idealną lokalizacją na własne M, a jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania to dobrze się składa bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

271 093 zł51 m² 5 343,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Czyżynach o powierzchni 50,73 m2. Nieruchomość składa się z pokoju dziennego, sypialni, osobnej jasnej kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

299 948 zł29 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do zakupu mieszkanie jednopokojowe w czteropiętrowym apartamentowcu na Starym Podgórzu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się na drugim piętrze. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

330 041 zł35 m² 9 524,99 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Inwestycja wyróżnia się atrakcyjną koncepcją oraz dogodną lokalizacją. Z myślą o komforcie mieszkańców na terenie osiedla powstają lokale usługowe, tereny rekreacyjno-sportowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

545 000 zł77 m² 7 089,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Pychowicka. Mieszkanie o powierzchni 76,87 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

279 220 zł71 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,51 m2 położone na parterze w nowo budowanym budynku wielorodzinnym. Oferta dotyczy czterech mieszkań o przedmiotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

221 300 zł88 m² 2 503,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal o powierzchni 88,4m2 (wys. 3,30m) znajdujący się w Rzeszowie niedaleko ul. Krakowskiej. Obecnie przestrzeń wykorzystywana jest jako magazyn, ale można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

243 719 zł42 m² 5 863 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

350 000 zł50 m² 6 972,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tylko u Nas 2 pokoje na Fikakowie z własnym ogródkiem i miejscem w hali garażowej oraz komórka lokatorską. Atuty nieruchomosci: - mieszkanie w pełni wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

595 000 zł37 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Działająca inwestycja przynosząca zwrot kapitału na poziome 8% w skali roku już po opłaceniu Agencji która zajmuje się najmem. Najbzspieczniejsza forma investycjji apartament 1 - pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł57 m² 8 462,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne, doświetlone i przestronne mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy. Okolice skarpy - czyste powietrze. Blisko Metra Imielin Dobrej jakości wykończenie w jasnych barwach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

480 000 zł73 m² 6 560,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Komfortowe, przestronne, zadbane. Oferujemy do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie (pełna własność) o powierzchni 73, 17 mkw., zlokalizowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z roku 1995 (pustak),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Rybnik,śląskie

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M5 w układzie 2x2 Powierzchnia 70 mkw. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, mistrzejowice, osiedle Bohaterów Września. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

277 000 zł54 m² 5 084,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z najemcą! (umowa najmu do lutego 2019 roku) Bardzo dobra lokalizacja pod wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,48 m2 z dużą loggią na 5 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Puck,pomorskie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty joanna Neumann, tel. Tylko u nas na sprzedaż urocze mieszkanie znajdujące się w kamienicy położone w samym centrum Pucka, tuż przy Starym Rynku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubartowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł74 m² 6 770,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł33 m² 9 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przytulne i wygodne mieszkanie o powierzchni 33 m2 w dzielnicy Wola Młynów idealne pod wynajem, inwestycyjnie. Obecnie wynajmowane. 1 duży pokój i dość spora kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

366 975 zł70 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

:oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Norwida

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rekomendacja dla inwestorów poszukujących apartamentów pod inwstycje: oferta spełnia wymogi wynajmu korporacyjnego. Możliwość wykończenia apartamentu na zlecenie inwestora. Kompleks apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z garażem w cenie. Nieruchomość zlokalizowana w Gdyni Obłuże przy ul. Bosmańskiej, na I piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszarowa

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł83 m² 5 270,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 83 m.kw. położone na 2 pietrze w budynku przy ul. Koszarowej. Mieszkanie dwustronne, o bardzo funkcjonalnym układzie, składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania