dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Warszawa,mazowieckie

547 260 zł65 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji brak podatku 2% pcc zakup od dewelopera Jedno z ostatnich mieszkań w tym etapie o wskazanych parametrach w ofercie. Dostępne mieszkania o innych powierzchniach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Białystok,podlaskie

233 000 zł54 m² 4 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku, tu wszędzie jest blisko, dzięki czemu oszczędzasz czas. Solidna kamienica z cegły. W trakcie odnawiania. Jedna z najlepszych możliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

301 498 zł47 m² 6 414,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

322 389 zł52 m² 6 155,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kameralna inwestycja (36 mieszkań) w centrum Poznania w dzielnicy Górczyn. Dogodna lokalizacja (bliskość pętli tramwajowej i autobusowej) zapewnia sprawną komunikację z: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

214 440 zł28 m² 7 650,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Z widokiem na zysk. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,03m2. Posiada atrakcyjne ustawienie: - salon dzienny wraz z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Porąbka

Porąbka,śląskie

544 530 zł46 m² 11 889,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępny I etap inwestycji - 90 apartamentów oraz część rekreacyjna! Luksusowe apartamenty w projekcie polegającym na rewitalizacji 8 ekskluzywnych budynków położonych w Kozubniku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z ogrodem 2 a, przy ulicy Załęskiej w Rzeszowie. Apartament: sprzedawana inwestycja o powierzchni 60 m2 mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł56 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na Piaskowej Górze. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc i dwóch przedpokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

* 2 pokojowe mieszkanie O niezależnym układzie pomieszczeń Z balkonem typu francuskiego * Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Wygoda, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Westerplatte

Kraków,małopolskie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Błyszczący, nowy apartament w ścisłym centrum kawalerka! Doskonała inwestycja. Świetna lokalizacja w samym sercu Krakowa. Apartament z balkonem na parterze zabytkowej odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

432 900 zł74 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

0% prowizji brak podatku 2% pcc zakup od dewelopera bezpłatnie wyliczamy zdolność kredytową oferta 26 banków hipotecznych tarchomin Jedno z ostatnich mieszkań w tym etapie o wskazanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe (z możliwością aranżacji na 4 pokojowe) o powierzchni 67m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze przy ul. Przewóz. Lokal usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł55 m² 8 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Sąsiedztwo zapewnia imponującą ofertę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

413 250 zł75 m² 5 510 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Lublin,lubelskie

307 000 zł47 m² 6 531,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam do sprzedania rodzinne gniazdko - przestronne, jasne i naturalnie oświetlone mieszkanie, z widokiem na panoramę Lublina w kierunku centrum (2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł72 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym przy Parku Szczęśliwickim Rozkład: - hol z zabudowaną szafą, - salon połączony z kuchnią, wyjście na balkon 8m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł63 m² 7 424,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie 63,3m2, 3 pokoje. Idealne na inwestycję! Znajduje się w coraz bardziej modnej, artystycznej i kulturowej dzielnicy Praga Północ. Aktualnie prowadzone są prace remontowe całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł58 m² 2 677,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tej oferty nie znajdziesz W innym biurze! Jasne, słoneczne w pełnym rozkładzie, z miejskim ogrzewaniem mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Nieruchomość do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Pruszcz Gdański,pomorskie

343 750 zł65 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim na Osiedlu Wschód. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku szeregowego z 2014 r. w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Kraków,małopolskie

365 500 zł43 m² 8 579,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie 42,6m2 na wysokim parterze kamienicy z 1946 roku, ul. Bandurskiego - os. Oficerskie Prestiżowa lokalizacja, bliskie sąsiedztwo ronda Mogilskiego zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

306 741 zł52 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na Czyżynach o powierzchni 51,99 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym,dwóch sypialni, hallu, łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam komfortowe, przytulne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu umk Lokal składa się: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * sypialni * przedpokoju * łazienki z wc Niski blok, 3 piętro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

205 000 zł61 m² 3 355,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na osiedlu Ustronie IV w Lubinie. Nieruchomość o pow. 61,10 mkw. na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie składa się Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

214 700 zł41 m² 5 245,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Czyżynach o powierzchni 40,93 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym,sypialni, hallu i łazienki. Inwestycję cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górny Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł60 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne, niebanalne mieszkanie położone w najładniejszym zakątku Górnego Sobięcina, pośród spokojnych uliczek i jednorodzinnych domków.Dwa spore pokoje, a przy każdym z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stegny

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł31 m² 9 516 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 31m na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na 11 piętrze w budynku 12 piętrowym i składa się z pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

82 000 zł26 m² 3 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Sprzedam kawalerkę na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 - piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 , składające się z 1 pokoju , kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Sopot,pomorskie

947 000 zł80 m² 11 837,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ofertę prowadzi Dagmara Kobylińska, tel. Doskonała oferta inwestycyjna - lokal cieszący się olbrzymim powodzeniem turystów i najemców krótkoterminowych! Oferujemy sprzedaż dwupokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

148 000 zł37 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zimowa 2 - ostatnie dwupokojowe mieszkanie z balkonem! Oferta bez prowizji dla kupującego i bez podatku pcc! rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający Sprzedam mieszkanie o powierzchni 110 m2 w Sopocie przy Al. Niepodległości. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na II piętrze. Słoneczne, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

250 000 zł54 m² 4 587,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający! Opiekun oferty Joanna Neumann, tel.Urocze mieszkanie o powierzchni 54,5m2 usytuowane na 2/3p. Osiedle kameralne o ciekawej architekturze bloków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

203 965 zł34 m² 5 998,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania 1,2,3 oraz 4 - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji w dzielnicy Krzyki (wojszyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

188 062 zł38 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 37.62m2, 2 POKOJE, I PIĘTRO, CEGŁA, BALKON Szukasz mieszkania w rozwojowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 043 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na osiedlu w otulinie lasu Mieszkanie 3-pokojowe (przerobione z 2 pokoi). Na podłogach w pokoju jest drewno, w przedpokoju i kuchni terakota. W mieszkaniu wbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

175 000 zł42 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie M3 po remoncie III piętro- niski Blok Biuro Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 składające się z 2 pokoi, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

235 900 zł36 m² 6 552,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze nowego apartamentowca. Budynek zlokalizowany jest przy al. Jana Pawła w Białymstoku. Powierzchnia wynosząca ok. 36m 2 składa się z salony wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wygodne, przestronne, ustawne i umeblowane oraz wyposażone w sprzęt rtv i agd dwa pokoje w odnowionej kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie po remoncie, umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaściankowa

Warszawa,mazowieckie

822 663 zł97 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny apartament 4-pokojowy o pow. 97 m2 z tarasem 30 i 11 m2 przedpokój 6,11 m2 Łazienka 5,60 m2 Kuchnia 10,54 m2 Pokój dzienny 17,83 m2 Pokój 14,32 m2 Pokój 9,55 m2 wc 1,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

356 040 zł50 m² 7 128 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Świetne 50m2, przytulne i w komfortowej lokalizacji, idealne pod inwestycje. Ta inwestycja to oryginalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł37 m² 8 351 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Derby 16 z obszernym Tarasem! W skład wchodzi: -pokój z aneksem kuchennym 22.9 m2 -pokój 8.7m2 -łazienka 5.4 m2 -taras 30.1 m2. Budynek z 2009 roku.