dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

137 844 zł33 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowe mieszkanie w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym. Na nieruchomość o powierzchni 32,82m2 składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,21m2) - hall (3,85m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł81 m² 3 320,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam piękne mieszkanie w sąsiedztwie Parku Sobieskiego. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze stylowej kamienicy. W pełni rozkładowe. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 438 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy rozkładowe pokoje na kozanowie, świetna oferta dla inwestora lub dla rodziny. Słoneczne, mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem, położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

406 400 zł46 m² 8 834,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bądź W samym centrum wydarzeń! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m2. Cena sprzedaży wynosi 406,400 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 2017r., na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł58 m² 9 914 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 58 m na Dolnym Mokotowie, przy ul. Chełmskiej 9. Apartamentowiec z 2007 roku, z wewnętrznym dziedzińcem. Osiedle zamknięte, chronione całą dobę, domofon, winda. Na dziedzińcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł73 m² 4 580,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie, składające się z 4 pokoi, przedpokoju, kuchni i dwóch łazienek (jedna wc+wanna, druga wc + prysznic w obecnej chwili przygotowana do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł51 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

229 398 zł67 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania W wałbrzychu. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze. Nowe budownictwo, bardzo ładnie zagospodarowany teren wokół budynku. Duży plac zabaw, altana grillowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Porąbka

Porąbka,śląskie

197 870 zł32 m² 6 162,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępny I etap inwestycji - 90 apartamentów oraz część rekreacyjna! Luksusowe apartamenty w projekcie polegającym na rewitalizacji 8 ekskluzywnych budynków położonych w Kozubniku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł64 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4pok. 64 m2 na Os. Kopernika cena: 349 000 zł - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - xip./11p. - czynsz 758 zł ( na 5 os. z ogrzewaniem, wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Częstochowa,śląskie

129 000 zł36 m² 3 584,33 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dobrej lokalizacji z potencjałem idealne pod inwestycje czeka na nowego właściciela. Nieruchomość położona przy ul. Korczaka w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

87 000 zł40 m² 2 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne, 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie wraz z balkonem i widną kuchnią na Białym Kamieniu. Mieszkanie położone jest w IV-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Juliusza Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

174 000 zł63 m² 2 747,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63,34 m.kw. położone na II piętrze kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum Stargard. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

514 000 zł56 m² 9 178,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: piękna i najbardziej pożądana dzielnica Gdańska, przymorze rozpieszcza nas widokami, lasami, ścieżkami rowerowymi i oczywiście samym morzem. W pobliżu całe zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

243 358 zł51 m² 4 797,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 14,82m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji II Kwartał 2019r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2 zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim na os. Złocień przy ul. Opalowej. Lokal usytuowany na 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Turka

Turka,lubelskie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Turce. Powierzchnia mieszkania 63mkw. Rozkład: 3 przestronne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, przedpokój, łazienka, wc. Duży balkon: 7mkw. Usytuowanie: południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Helenka

Zabrze,śląskie

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna i duża kawalerka w dzielnicy Helenka w Zabrzu. Mieszkanie na parterze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Nowe okna pcv. Na podłogach panele oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

460 400 zł58 m² 7 937,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 46,5 m2 na 2 piętrze 2-piętrowego bloku z cegły przy ul. Krasińskiego. Składa się z salonu - 14 m2 z balkonem, pokoje - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

299 345 zł46 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja położona w centrum Poznania w jednej z najbardziej malowniczych jego dzielnic- na Grunwaldzie. Funkcjonalny układ mieszkań zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez prowizji, bez 2-procentowego podatku pcc! Na sprzedaż nowe 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo powstającej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Lublin,lubelskie

355 000 zł60 m² 5 897,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim w dzielnicy lsm. Funkcjonalny układ pomieszczeń, wnętrze nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 135 535 zł120 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Pierwotnie mieszkanie 4-pokojowe z 2 łazienkami, aktualnie zaaranżowane na lokal biurowy, składający się z holu z recepcją, dwóch przeszklonych sal konferencyjnych, gabinetu, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

108 000 zł57 m² 1 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem w Świebodzicach, o łącznej powierzchni użytkowej 57 m2. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trakt Napoleoński

Rokietnica,wielkopolskie

337 000 zł75 m² 4 493,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dom z ogrodem W cenie mieszkania. Na sprzedaż nowy (2017r.), WYKOŃCZONY dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, piętrowy z dachem stromym, położony na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

300 369 zł51 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe, z tarasem i ogródkiem. Ekspozycja - zachód! Nowoczesna architektura całej inwestycji. Wysoki standard wykończenia elewacji budynku, wszystkich ciągów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł77 m² 8 597,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami, widną kuchnią, samodzielną łazienką i w.c zlokalizowane na Mokotowie (Ksawerów) przy ulicy Puławskiej w okolicy ulicy Woronicza. Ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybrzeże Wojska Polskiego

Gliwice,śląskie

285 000 zł72 m² 3 960,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| doskonała lokalizacja - Centrum Gliwic tuż przy Parku Chopina. Mieszkanie z dużym potencjałem. Lokal składa się z: przedpokoju, kuchni z balkonem i spiżarką, łazienki, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł65 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska, bez podatku pcc 2% i bez prowizji pośrednika. Przedstawiamy Państwu kolejny etap inwestycji na bliskim Wawrze. Powstaną w nim trzy budynki; w każdym cztery segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł43 m² 8 023 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Nowoczesne osiedle zlokalizowane blisko centrum! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kleosin

Kleosin,podlaskie

293 000 zł51 m² 5 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy (okolice Paderewskiego i Piłsudskiego). Teren wokół budynku jest ogrodzony z bramą otwieraną pioltem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

366 284 zł50 m² 7 374,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska, cena brutto, bez dodatkowego podatku pcc, bez prowizji i marży. Rewelacyjnie zaprojektowane mieszkanie. Na niecałych 50 m kw. dwa pokoje i osobna duża kuchnia (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

318 990 zł69 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! 0% podatku pcc Nowe, energooszczędne, bezczynszowe mieszkania w Rzeszowie (malawa), w których ogrzewanie wynosi nawet 0zł! Kup mieszkanie i nie płać za ogrzewanie! odnawialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do sprzedania atrakcyjny 3-pokojowy apartament na Bemowie przy ul. Górczewskiej 200. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł71 m² 8 918,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne i ciche mieszkanie w nowoczesnym budynku na prestiżowym Osiedlu Leśnym z bezpośrednim dostępem do osiedlowego parku (dwa place zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do pilnej sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych w okolicy ch klif. W okolicy ul.Dzielna/Smocza/Belottiego. Idealne dla celów inwestycyjnych - pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na os Sikornik. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w ocieplonym bloku, stan nieruchomości - po remoncie. Wymieniono wszystkie instalacje, drzwi zewnętrzne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł68 m² 4 367,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie 3 - pok. o pow. 68 m2, III piętro, w N.D.Maz. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 25 m2, balkonu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

200 011 zł41 m² 4 847,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok., 3 p. aneks kuchenny, wideodomofon, okna na wschód, garaz podziemny.Lokalizacja w centrum miasta Bliskość wielu miejsc rekreacji Przestronne ,jasne i funkcjonalne wnętrza Teren inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Locons oferuje do sprzedaży ładne, niezależne mieszkanie w okolicy ul. Meissnera na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Mieszkanie zajmuje pierwsze piętro.