dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gądów-Popowice Południowe

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł60 m² 6 116 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam! 3 pokojowe rozkładowe, mieszkanie na Gądowie. Opiekun oferty: tel.: Ciche mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe położone na 6 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

131 044 zł32 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja! kawalerka W budynku Z windą! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym budynku z windą. Oryginalny, przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

263 000 zł61 m² 4 311,48 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne słoneczne mieszkanie 3pok. o powierzchni 61m2 położone na zwm w Opolu. Układ mieszkania : trzy niezależne pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

135 000 zł31 m² 4 363,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Pełna oferta mieszkań inwestycyjnych, i nie tylko, na stronie: mieszkania W rewitalizowanej kamienicy, co I ciepła woda miejskie, rewelacyjna lokalizacja, w sąsiedztwie akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł31 m² 7 755 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł49 m² 6 536,89 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 metrowe przy ulicy Ostrobramskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze 10 piętrowego budynku i składa się z 3 pokoi w tym jeden przechodni (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

240 000 zł66 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, przy ulicy Piłsudskiego. Dużym atutem mieszkania jest dogodne umiejscowienie. Mieszkanie znajduję się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł33 m² 6 030 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sochaczewska

Błonie,mazowieckie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania mieszkanie 49 m2, 2 pokoje w bloku ocieplonym i otynkowanym z cegły, klatki schodowe są czyste i zadbane, chodniki wyłożone kostką, parkingi przed blokiem. Do pkp około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Kraków,małopolskie

417 021 zł62 m² 6 749 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na powstającym osiedlu w Bronowicach Wielkich. 2 piętro, ekspozycja północno-zachodnia. 61,79 m kw. Do mieszkania przynależą dwa balkony, wszystkie okna o dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania typu M-4, zlokalizowanego ma ul.Mazowieckiej, osiedle Jaroty w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Porąbka

Porąbka,śląskie

196 670 zł30 m² 6 555,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępny I etap inwestycji - 90 apartamentów oraz część rekreacyjna! Luksusowe apartamenty w projekcie polegającym na rewitalizacji 8 ekskluzywnych budynków położonych w Kozubniku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

148 050 zł35 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowe mieszkanie w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym. Na nieruchomość o powierzchni 35,25m2 składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (26,40m2) - hall (4,14m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowska

Kalisz,wielkopolskie

157 000 zł34 m² 4 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie po remoncie na spokojnym osiedlu. Nowoczesna aranżacja wnętrz oraz kompleksowe wyposażenie łazienki i kuchni dają możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koszutka

Katowice,śląskie

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż katowice-koszutka Oferujemy mieszkanie o pow. ok 43m2, składające się z dwóch pokoi (jeden przechodni), oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

179 757 zł27 m² 6 670,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentuję kawalerkę w nowym budynku na krakowskich Czyżynach. Osiedle zlokalizowane na Czyżynach. Przy osiedlu przystanek autobusowy komunikacji miejskiej, dwa przystanki od tramwajowego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł42 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,5m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 8 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

221 392 zł44 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja obejmuje budowę 74 mieszkań z garażem podziemnym i lokalem użytkowym na parterze, w Łodzi przy ulicy Więckowskiego 54, w dzielnicy Łódź-Polesie, w osiedlu Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

446 100 zł47 m² 9 429 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Stare Miasto Na Sprzedaż apartament na Starym Mieście w całkowicie nowym budynku na wzór Kamienicy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł62 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie o powierzchni 30 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowej przedwojennej kamienicy z 1932 r. Budynek usytuowany na Pradze Południe - w pobliżu ulicy Grochowskiej i Chłopickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

258 000 zł22 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Poszukujesz małego,przytulnego mieszkania w ładnym otoczeniu? Mam propozycję właśnie dla Ciebie. Oferuję Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według swoich upodobań? Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, z widokiem na zielone tereny, a mimo to dobrze skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł39 m² 11 512,80 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia i Woli. Przytulne mieszkanie z pięknym widokiem za oknem na ul. Chłodną (skwer Sybiraków). Idealne pod inwestycję jak również do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł77 m² 8 597,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami, widną kuchnią, samodzielną łazienką i w.c zlokalizowane na Mokotowie (Ksawerów) przy ulicy Puławskiej w okolicy ulicy Woronicza. Ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bałuty

Łódź,łódzkie

440 000 zł110 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Okazja! Mieszkanie o powierzchni 110 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły z 2008r. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech odrębnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

163 000 zł35 m² 4 639,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowe mieszkanie w Śródmieściu powstałe w wyniku adaptacji strychu. W pobliżu liczne sklepy i lokale gastronomiczne, basen sds, urząd Miasta oraz Jasne Błonia, targowisko Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Nowy Sącz,małopolskie

154 000 zł41 m² 3 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie W kamienicy w niedalekiej odległości od centrum o pow.41m2 usytuowane na II piętrze. Nieruchomość po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł36 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W best broker idealne pod wynajem! Lokalizacja: ul. Reja Ilość pokoi: 2 Metraż: 35,93 mkw. Piętro: 8/8 (winda do 7-ego) Komórka lokatorska 1,83 mkw. Ogrzewanie miejskie układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

345 000 zł62 m² 5 565 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Link do filmu: bardzo przytulne, trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 62m2 położone w dwupiętrowym budynku, przy ul. Miodowej w Iwinach koło Jagodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świtezianki

Łódź,łódzkie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 80,20 m2 położony na 3 piętrze luksusowego budynku mieszkalnego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariampolska

Ełk,warmińsko-mazurskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Mariampolska, w Ełku. Nieruchomość mieści się na I piętrze. Mieszkanie dwustronne. Okna wymienione na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

282 091 zł41 m² 6 799,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Bronowicach Wielkich. Osiedle zlokalizowane w znakomitym miejscu: cisza, spokój i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

215 000 zł75 m² 2 880,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne- 74,64m2, ustawne i słoneczne mieszkanie w spokojnej i zielonej dzielnicy. Lokal obejmuje : - 3 pokoje - kuchnie - łazienke z wc - przedpokój do tego piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.