dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Starej Pradze na ulicy Inżynierskiej. Widna kuchnia, oddzielnie łazienka +wc, wszystkie media miejskie, balkon Idealny punkt komunikacyjny metro, centrum Handlowe. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł62 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

s884 / Ekskluzywne 3 pokojowe mieszkanie w miasteczku Wilanów. Nowe , Prestiżowa lokalizacja, w okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie oraz restauracje. Mieszkanie jest ciche, oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2pok. 48 m2 - Dębiec cena: 245 000 zł - pełna własność - 2p./ kondygnacje 4 - czynsz 470 zł ( z ogrzewaniem i wodą ) - balkon pd.- zach. - piwnica 6m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Katowice,śląskie

225 000 zł49 m² 4 571,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na starej koszutce Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie mieszczące się na czwartym piętrze w bloku z cegły z windą. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Chopina

Gliwice,śląskie

410 000 zł124 m² 3 293 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie usytuowane w ścisłym Centrum Gliwic. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Standard:do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Porąbka

Porąbka,śląskie

374 115 zł63 m² 5 930,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępny I etap inwestycji - 90 apartamentów oraz część rekreacyjna! Luksusowe apartamenty w projekcie polegającym na rewitalizacji 8 ekskluzywnych budynków położonych w Kozubniku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Lublin,lubelskie

290 000 zł69 m² 4 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży częściowo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe ( możliwość wydzielenie 4 pokoju z oddzielnym wejściem z przedpokoju). do wymiany pozostało 1 okno , które na swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

153 000 zł40 m² 3 873,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rozkładowe, 2 pok. 3 p., kuchnia oddzielna. Okolica dobrze skomunikowana. Do kapitalnego remontu. Zapraszamy do oglądania! Zobacz więcej naszych ofert na. Specjalizujemy się w obsłudze inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

260 000 zł45 m² 5 790,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** 2 niezależne pokoje W kameralnym bloku*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w zacisznej części osiedla Wysoki Stoczek. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł112 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z dużym 7m tarasem w budynku z windą wybudowanym w 1978 roku, położonym w prestiżowym miejscu Starego Mokotowa przy ulicy Madalińskiego (okolica Kwiatowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

155 000 zł49 m² 3 186,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - siemianowice śląskie - bytków Oferuję mieszkanie o pow. 48,65m2, składające się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

249 306 zł41 m² 6 080,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania 1,2,3 oraz 4 - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji w dzielnicy Krzyki (wojszyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł65 m² 8 158 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Widne mieszkanie na Bielanach W skład mieszkania wchodzą: 1. Salon z aneksem kuchennym (pow. 21,5 m2) 2. Pokój/sypialnia (pow. 12,6 m2) 3. Pokój/sypialnia (pow. 9,2 m2) 4. Pokój (pow. 6,25 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

292 017 zł69 m² 4 232,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / nowy ogród / miejsce postojowe Polecam nowe mieszkania z tarasami i ogrodami w Oleśnicy. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

215 000 zł51 m² 4 182,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe, niestandardowe 2 pokoje, 2 p. Oddzielna kuchnia, balkon - loggia. Mieszkanie do remontu. Łazienka w dobrym stanie. Świetna lokalizacja, zaciszna okolica, w pobliżu park, obszerne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

97 000 zł24 m² 4 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na oś. Słonecznym, powierzchnia 24 mkw, niski blok, trzecie piętro. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju, piwnicy. Lokal do odświeżenia. Miesięczny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

149 999 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Nowe gotowe wykończone i umeblowane! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Błonie

Siedlce,mazowieckie

202 000 zł84 m² 2 396,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta dostępna tylko u nas! Polecamy do sprzedaży mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie, w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Błonie w Siedlcach. Nieruchomość o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Gazowa ok. / doskonała lokalizacja / bez prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 46,10 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł39 m² 5 769 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż do remontu mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego obok Ogrodu Botanicznego, doskonała lokalizacja - 20 minut pieszo od wrocławskiego rynku, 5 minut od Ostrowa Tumskiego i 15 min do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł52 m² 5 729 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł70 m² 5 557 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Anin

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe dwupokojowe umeblowane z aneksem kuchennym 54,36M2 ,piętro1/3 2014r. Mieszkanie bardzo dobrze usytułowane, dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Wasilków,podlaskie

179 000 zł40 m² 4 430,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z cegły-2 pokojowe , osobna kuchnia. Do mieszkania należy piwnica i suszarnia. Balkon z zabudową. Mieszkanie jest po remoncie, ale jak ktoś chce może urządzić na swój sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł43 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, idealne pod wynajem ( możliwości wydzielenie dwoch niezaleznych pokoi + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króżańska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł44 m² 9 773 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na atrakcyjnym Starym Mokotowie. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z każdą dzielnicą Warszawy, szybki dojazd do Centrum. Zaledwie 5 minut do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

234 000 zł45 m² 5 176,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam bez-czynszowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu na 2 pietrze niskiego bloku z cegły wybudowanego w 2004 roku. Powierzchnia całkowita 65 mkw,a użytkowa 45,20 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mścibora

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł74 m² 5 067,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam serdecznie na prezentację mieszkania w Antoninku przy ul. Mścibora. Mieszkanie położone wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł54 m² 6 422,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Pośrednik nie pobiera żadnych opłat od kupującego (bez prowizji) Do sprzedaży ładne, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, usytuowane na parterze budynku. Zlokalizowane na Gajowicach, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

247 831 zł58 m² 4 272,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / nowe / ok. Rynku Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim usytuowane w okolicach oleśnickiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

56 m - dwupokojowe mieszkanie z balkonem, na drugim piętrze, przytulne, ciepłe, z potencjałem, w Warszawie na ulicy Stanisława Augusta w kamienicy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Drezdenko,lubuskie

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Sprzedam bardzo zadbane I przestrzenne 4 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na parterze O pow. 80 m2 na ul. Pomorskiej W drezdenku Oferuję i niezwykle polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

389 900 zł62 m² 6 238,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Film 360 : Mieszkanie 3 pokojowe idealne dla rodziny, pod wynajem czy dla letników. Mieszkanie: 3 niezależne pokoje, łazienka, salon kąpielowy/garderoba/pralnia, wc i oddzielna kuchnia to układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Sosnowiec,śląskie

253 805 zł64 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkania zlokalizowane w Sosnowcu, to nowoczesne budynki mieszkań wielorodzinnych wraz z garażami nadziemnymi. Elegancka i ciekawa forma architektoniczna oraz wysoka dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

338 900 zł56 m² 6 051,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik 2 pokojowe dwustronne zadbane mieszkanie Z dużym balkonem. Osiedle chronione na jagodnie. Mieszkanie: położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

250 000 zł45 m² 5 537 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Długołęce. Miejscowość położona na przedmieściach Wrocławia, z doskonałym dojazdem do Centrum miasta i Obwodnicy. Komunikacja podmiejska, pks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metraż poszczególnych pomieszczeń: - kuchnia (aneks) - 8,7 m2 w pełni wyposażona (meble i sprzęt agd) - salon - 18,8 m2 z wyjściem na nasłoneczniony balkon 4,7 m2 z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

137 844 zł33 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowe mieszkanie w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym. Na nieruchomość o powierzchni 32,82m2 składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,21m2) - hall (3,85m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł81 m² 3 320,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam piękne mieszkanie w sąsiedztwie Parku Sobieskiego. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze stylowej kamienicy. W pełni rozkładowe. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 438 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy rozkładowe pokoje na kozanowie, świetna oferta dla inwestora lub dla rodziny. Słoneczne, mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem, położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

406 400 zł46 m² 8 834,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bądź W samym centrum wydarzeń! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m2. Cena sprzedaży wynosi 406,400 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 2017r., na 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij