dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

318 000 zł39 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim śródmieście / blisko centrum / dobra komunikacja Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł35 m² 1 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania zadbana kawalerka na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ekologiczna

Białystok,podlaskie

235 000 zł42 m² 5 649,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*** 2 niezależne pokoje *** os.NOWE MIASTO *** I PIĘTRO *** *** 2007 *** Oferujemy atrakcyjne słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł36 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne kawalerka na Mokotowie Okna od wschodu, bez balkonu. W pokoju (20m) panele podłogowe (do wymiany), okna plastikowe. Kuchnia widna, duża (10m), terakota, glazura. Przedpokój - pawlacz. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

280 000 zł45 m² 6 222 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie - 44,44 m 2 , z dużym balkonem na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2008 roku. Składa się z dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

431 077 zł74 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,5m2 z balkonem 8,5m2 znajdujące się na IV piętrze w V piętrowym bloku w nowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

358 500 zł52 m² 6 961,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na ul. Suwalskiej, targówek-Bródno. 51,50 m2 to powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczenia przynależnego 4m2. Powierzchnia mieszkalna wynosi 47,50 m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł50 m² 6 942 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w niskim budynku z windą na osiedlu Słoneczny Zakątek. Układ mieszkania niezależny - do obydwu pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juszczaka

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł96 m² 1 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie willowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się w Cieplicach. Lokal o powierzchni 95m2 składa się z salonu z wyjściem na werandę (z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

189 000 zł52 m² 3 669,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio komfortowo urządzone mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim w doskonałej lokalizacji (sklepy, przedszkole, szkoła,przychodnia, kościół). Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe w Murowanej Goślinie. Mieszkanie o pow. ok. 80m2 położone na I piętrze 3 piętrowego budynku z cegły z 1992. Budynek ocieplony i otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

447 419 zł56 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania mieszkanie w siedmio piętrowym budynku z windami 3 pokoje na drugim piętrze duże, ustawne pokoje łącze światłowodowe obowiązek zakupu miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

230 000 zł48 m² 4 781,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie czeka na Ciebie* *świetna infrastruktura, doskonały dojazd do uczelni* *mieszkanie doskonałe zarówno dla rodziny jak również pod inwestycję* Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Żubardź

Łódź,łódzkie

109 000 zł27 m² 4 052 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z szerokiego przedpokoju z miejscem na szafę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bolko

Opole,opolskie

349 000 zł70 m² 5 007,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ok. 70 m2. z dużym tarasem, położone w apartamentowcu na osiedlu Bolko w Opolu. Mieszkanie z potencjałem, przestronne i słoneczne, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków,małopolskie

975 000 zł115 m² 8 500,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa inwestycja na Borku Fałęckim na sprzedaż. Powierzchnia apartamentu 114,7 m2, w skład której wchodzą 4 pokoje: salon połączony z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

290 371 zł47 m² 6 165 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,1m2 z balkonem 8m2 znajdujące na IV piętrze w V piętrowym bloku się w nowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł57 m² 3 152,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na 2 piętrze w bloku na Przylesiu Pow. 57,10 m 2. Mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji, w spokojnej części osiedla. Lokal znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

119 000 zł40 m² 2 944,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnię mieszkalną (40,42 m2) tworzą: pokój dzienny o pow. 17,14 m2, sypialnia 11,64 m2, kuchnia 4,03 m2, łazienka 3,20 m2, przedpokój 4,41 m2. Polecamy z uwagi na atrakcyjny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

260 370 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami o powierzchni 8,74m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji II Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Podgórze

Kraków,małopolskie

555 898 zł47 m² 11 777,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa inwestycja na Starym Podgórzu. Niezwykle rzadkie połączenie prestiżowej lokalizacji przy centrum miasta z naturą. Już w obrębie działki zaczyna się park imienia Bednarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wynagrodzenie biura w całości pokrywa strona sprzedająca. Sprzedaż zwolniona z pcc Proponujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, estetycznie wykończonym i świetnie zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weychana

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

208 000 zł46 m² 4 480,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Proponujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 46,42 mkw położony w Środzie Wielkopolskiej na nowo wybudowanym osiedlu Weychana. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz do Poznania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Borszyn Wielki

Borszyn Wielki,dolnośląskie

89 000 zł85 m² 1 047,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Parterowy lokal mieszkalny - 7 km od góry cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 85 m2. Cena sprzedaży wynosi 89,000 zł. Mieszkanie znajduje się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

275 856 zł33 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do bezpośredniego zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Blisko planowanej stacji metra, tylko 400 metrów od metra. Idealne mieszkania dla singla, pary lub inwestora. 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

228 545 zł53 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu na zielonej Słocinie. 0 % wynagrodzenia dla biura 0% pcc Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić kameralne osiedle przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Skarpie

Pułtusk,mazowieckie

195 000 zł54 m² 3 611 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam mieszkanie na sprzedaż, bezpośrednio. Mieszkanie położone jest w Pułtusku ( 60km od Warszawy-bardzo szybki dojazd do stolicy dzięki obwodnicy Serocka) na Skarpie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

272 000 zł38 m² 7 173 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie w bloku z 2015 roku. Blok z cegły, ocieplony i otynkowany. Do pkp/skm około 10 minut, wkd 25 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

200 973 zł42 m² 4 750,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny budynek, w którym znajduje się 50 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 39m2 do 82 m2. W naszej ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania (na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

321 030 zł32 m² 10 029 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkową inwestycję w Kołobrzegu: apartamenty 200 m do plaży, wykonanie pod klucz. Opiekujemy się klientem na każdym etapie transakcji Apartament 2.9 (oferta nr 124).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Mielno,zachodniopomorskie

269 750 zł32 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament W kameralnej inwestycji - 100 M od morza i 500 M od jeziora jamno O% prowizji od kupującego. Do sprzedania apartament o powierzchni 32,50 m2, zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

546 000 zł54 m² 10 055,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w budynku położonym na Żoliborzu w rejonie Sadów Żoliborskich, ulokowane na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym wybudowanym w technologii R-H na początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

419 000 zł48 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartamenty na polanie. Gdynia, 2 pokoje pod lasem. Mieszkanie z dużym słonecznym balkonem, piwnicą i miejscem w hali garażowej. Mieszkanie na ogrodzonym osiedlu, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

168 000 zł44 m² 3 781,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 44,43m 2 w bloku na 4 piętrze w Lubinie na oś. Staszica Mieszkanie wykończone i wyposażone. Charakterystyka: mieszkanie dwustronnie rozkładowe: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł45 m² 7 268,72 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie z widokiem - 20 min. do centrum. Idealne na start jak i pod inwestycję. Mieszkanie 45 m2 zawiera: *duży pokój, *pokój, *kuchnię, *łazienkę, *przedpokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Piła,wielkopolskie

219 000 zł55 m² 3 953,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie na Zamościu - Wawelska. 4- pokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 55,40 m2. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny (14,20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Promienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

221 400 zł30 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż lokale apartamentowe o powierzchni od 30m do 50m w obiekcie hotelowym Villa Tarsis w Kołobrzegu - dzielnica Podczele. Każdy lokal jest odrębną nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

314 000 zł43 m² 7 285,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Józefosław - 2 pokojowe 43,1m mieszkanie z 62m ogródkiem na strzeżonym osiedlu w Józefosławiu. Mieszkanie bardzo przytulne idealnie ciche jednostronne z oknami na wschód. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł46 m² 8 834 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy do sprzedania bardzo ciekawe dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i miejscem postojowym. Mieszkanie do zakupu z widocznymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł59 m² 5 847 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania odnowione mieszkanie w kamienicy w okolicach ulic Wyszyńskiego i Jedności Narodowej. Znakomicie skomunikowane z resztą miasta i uczelniami (do Rynku 30 min na.