dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł32 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Sprzedam atrakcyjną kawalerkę w cichej i spokojnej okolicy Nowego Miasta. Mieszkanie na II piętrze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składające się z 1 pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł99 m² 4 904 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam! Mieszkanie z rynku wtórnego, doprowadzone do stanu bez wykończenia w 2017r. Do własnej aranżacji. Opiekun oferty: , mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 2001r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

364 450 zł60 m² 6 077,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

**bezpośrednio od dewelopera** Mam ogromną przyjemność poinformować o przedsprzedaży nowego projektu zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce. *Jedna z najnowocześniejszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

488 000 zł87 m² 5 622,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Umowa z klauzulą wyłączności super okazja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m 2 w Krakowie na Woli Justowskiej. Usytuowane na 1 piętrze w bloku 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ochojec

Katowice,śląskie

616 704 zł96 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją w Katowicach! 0% prowizji od kupującego Nowa inwestycja zlokalizowana w południowej dzielnicy Katowic (piotrowice-Ochojec) powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Partyzantów

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

595 000 zł126 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie w Ożarowie przy ulicy Partyzantów - w okolicy domy jednorodzinne do przystanku komunikacji miejskiej 300m. Ścisłe Centrum Warszawy w odległości 15 km. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł63 m² 9 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem i widną kuchnią w budynku położonym na Dolnym Mokotowie w budynku wybudowanym z cegły w roku 1989. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

201 857 zł42 m² 4 837 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie z antresolą w atrakcyjnej cenie - IV etap IV etap już w sprzedaży - rynek pierwotny 0 % wynagrodzenia dla biura 0% pcc Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

472 321 zł72 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie znajdujące się na drugim piętrze w kameralnej inwestycji na Pradze-Południe! Lokal w stanie deweloperskim. Inwestycja zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł51 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu zamkniętym. Nowe budownictwo. Lokal zamieszkały w 2014 r., mało używany, pierwszy właściciel. W mieszkaniu znajduje się: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

318 000 zł39 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim śródmieście / blisko centrum / dobra komunikacja Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł35 m² 1 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania zadbana kawalerka na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ekologiczna

Białystok,podlaskie

235 000 zł42 m² 5 649,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*** 2 niezależne pokoje *** os.NOWE MIASTO *** I PIĘTRO *** *** 2007 *** Oferujemy atrakcyjne słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł36 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne kawalerka na Mokotowie Okna od wschodu, bez balkonu. W pokoju (20m) panele podłogowe (do wymiany), okna plastikowe. Kuchnia widna, duża (10m), terakota, glazura. Przedpokój - pawlacz. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

280 000 zł45 m² 6 222 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie - 44,44 m 2 , z dużym balkonem na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2008 roku. Składa się z dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

431 077 zł74 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,5m2 z balkonem 8,5m2 znajdujące się na IV piętrze w V piętrowym bloku w nowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

358 500 zł52 m² 6 961,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na ul. Suwalskiej, targówek-Bródno. 51,50 m2 to powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczenia przynależnego 4m2. Powierzchnia mieszkalna wynosi 47,50 m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł50 m² 6 942 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w niskim budynku z windą na osiedlu Słoneczny Zakątek. Układ mieszkania niezależny - do obydwu pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juszczaka

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł96 m² 1 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie willowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się w Cieplicach. Lokal o powierzchni 95m2 składa się z salonu z wyjściem na werandę (z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

189 000 zł52 m² 3 669,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio komfortowo urządzone mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim w doskonałej lokalizacji (sklepy, przedszkole, szkoła,przychodnia, kościół). Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe w Murowanej Goślinie. Mieszkanie o pow. ok. 80m2 położone na I piętrze 3 piętrowego budynku z cegły z 1992. Budynek ocieplony i otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

447 419 zł56 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania mieszkanie w siedmio piętrowym budynku z windami 3 pokoje na drugim piętrze duże, ustawne pokoje łącze światłowodowe obowiązek zakupu miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

230 000 zł48 m² 4 781,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie czeka na Ciebie* *świetna infrastruktura, doskonały dojazd do uczelni* *mieszkanie doskonałe zarówno dla rodziny jak również pod inwestycję* Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Żubardź

Łódź,łódzkie

109 000 zł27 m² 4 052 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z szerokiego przedpokoju z miejscem na szafę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bolko

Opole,opolskie

349 000 zł70 m² 5 007,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ok. 70 m2. z dużym tarasem, położone w apartamentowcu na osiedlu Bolko w Opolu. Mieszkanie z potencjałem, przestronne i słoneczne, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków,małopolskie

975 000 zł115 m² 8 500,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa inwestycja na Borku Fałęckim na sprzedaż. Powierzchnia apartamentu 114,7 m2, w skład której wchodzą 4 pokoje: salon połączony z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

290 371 zł47 m² 6 165 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,1m2 z balkonem 8m2 znajdujące na IV piętrze w V piętrowym bloku się w nowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł57 m² 3 152,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na 2 piętrze w bloku na Przylesiu Pow. 57,10 m 2. Mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji, w spokojnej części osiedla. Lokal znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

119 000 zł40 m² 2 944,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnię mieszkalną (40,42 m2) tworzą: pokój dzienny o pow. 17,14 m2, sypialnia 11,64 m2, kuchnia 4,03 m2, łazienka 3,20 m2, przedpokój 4,41 m2. Polecamy z uwagi na atrakcyjny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

260 370 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami o powierzchni 8,74m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji II Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Podgórze

Kraków,małopolskie

555 898 zł47 m² 11 777,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa inwestycja na Starym Podgórzu. Niezwykle rzadkie połączenie prestiżowej lokalizacji przy centrum miasta z naturą. Już w obrębie działki zaczyna się park imienia Bednarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wynagrodzenie biura w całości pokrywa strona sprzedająca. Sprzedaż zwolniona z pcc Proponujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, estetycznie wykończonym i świetnie zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weychana

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

208 000 zł46 m² 4 480,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Proponujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 46,42 mkw położony w Środzie Wielkopolskiej na nowo wybudowanym osiedlu Weychana. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz do Poznania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Borszyn Wielki

Borszyn Wielki,dolnośląskie

89 000 zł85 m² 1 047,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Parterowy lokal mieszkalny - 7 km od góry cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 85 m2. Cena sprzedaży wynosi 89,000 zł. Mieszkanie znajduje się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

275 856 zł33 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do bezpośredniego zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Blisko planowanej stacji metra, tylko 400 metrów od metra. Idealne mieszkania dla singla, pary lub inwestora. 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

228 545 zł53 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu na zielonej Słocinie. 0 % wynagrodzenia dla biura 0% pcc Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić kameralne osiedle przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Skarpie

Pułtusk,mazowieckie

195 000 zł54 m² 3 611 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam mieszkanie na sprzedaż, bezpośrednio. Mieszkanie położone jest w Pułtusku ( 60km od Warszawy-bardzo szybki dojazd do stolicy dzięki obwodnicy Serocka) na Skarpie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).