dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł50 m² 3 486,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne I bardzo słoneczne mieszkanie 3 pok. 50,20 M2 na osiedlu łużyckim W bloku 4-piętrowym po remoncie! lokalizacja: osiedle Łużyckie, pełna infrastruktura, w pobliżu żłobek, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł51 m² 5 667 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 2 pokoje z możliwością przerobienia na 3 pokoje o pow.51 m2 z dużymi tarasem aż 11 m2 Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe i ustawne mieszkanie z oddzielną kuchnią czeka na nowego Nabywcę. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze przy ulicy Okulickiego w bloku 4-piętrowym. Osiedle Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł43 m² 4 224,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie bezczynszowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 42,61 m2, (46,91 m2 z balkonem) w nowo budowanym, III piętrowym bloku, na Ustroniu IV. Lokal posiada 2 pokoje, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawodzie

Katowice,śląskie

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Katowicach - Zawodzie. Mieszkanie znajduje się w okolicy skrzyżowania ulicy 1 Maja i Bohaterów Monte Cassino. Świetna inwestycja pod wynajem. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Niepowtarzalna okazja, 3 pokoje w mieszkaniu 50 m2 Wola - Koło. Idealna propozycja dla pary lub rodziny, również inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w pobliżu ul. Żeromskiego w budynku z lat 60-tych z cegły. Rozkładowe dwupokojowe z widną kuchnią, wszystkie media miejskie. Powierzchnia pokoi 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł27 m² 11 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 27 m2 na Żoliborzu- sady Żoliborskie. Bardzo dobra komunikacja, park. Mieszkanie składa się z ciemnej oddziele kuchni, dużego ustawnego pokoju, łazienki z wc. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

332 000 zł39 m² 8 486,71 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Proponuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe- 39,12m na piętrze 2 z pięknym widokiem na zieleń. Mieszkanie położone jet od strony południowo- wschodniej, jest ciche. Mieszkanie można zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

295 000 zł60 m² 4 908,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje się w jednej z najpopularniejszych dzielnic Lublina - Czuby (ul. Bursztynowa) w pobliżu bloku sklepy, szkoła, miejsce na spacery więc to dla Ciebie komfort i wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

235 000 zł42 m² 5 649,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość położona w w bloku z 2007 roku z doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne mieszkanie na 1 piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie przy Alei 29 Listopada 191 (obok Hotelu System). Dwa pokoje, okna wychodzące na południe, zachód; widok na inne budynki. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 549 000 zł273 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Duże przestronne mieszkanie do wykończenia w apartamentowcu z 2010 roku. Możliwość adaptacji na własne potrzeby.Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze. 6 pokoi do własnej aranżacji. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

170 257 zł30 m² 5 749,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji II Kwartał 2019r - mieszkania od 29 m2 do 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł100 m² 3 897,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta! Klimatyczne, przestronne, stumetrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy w centrum miasta. Składa się z dwóch dużych sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fajne, rozkładowe mieszkanie. Budynek z 2001 roku. Ok. ulicy Grota Roweckiego. Dobry dojazd do centrum. Zapraszam Cię na ulicę Pawią do sympatycznego mieszkania położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł61 m² 1 138,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy w Śródmieściu. Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej 60,58m2 składa się z: dwóch pokoi (jeden mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł121 m² 4 298 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Polecam! Trzy pokoje w pobliżu pl. Grunwaldzkiego Budynek Kamienica z 1900 roku, bogato zdobiona klatka schodowa.Do mieszkania przynależy piwnica. Układ pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł87 m² 5 994 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Duże mieszkanie 3-pokojowe na Krzykach. Mieszkanie znajduje się na styku Gaju i Wojszyc, w okolicach Akademii Medycznej i szpitala przy Borowskiej. * uwaga: możliwość powrotu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł48 m² 6 438 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Super lokalizacja! Szczepin! Opiekun oferty: tel. Polecam 2-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 1973 r. w bliskiej odległości od Starego Miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

185 000 zł48 m² 3 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kielce Wiśniowa 48m Mieszkanie o powierzchni 48,12 m położone w bloku 4 piętrowym na parterze. Mieszkanie składa się z 2 samodzielnych pokoi o wielkości po 17m , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

265 000 zł65 m² 4 068,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe nowe mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe na ustroniu IV. Mieszkanie o pow. użytkowej 65,13 położone na III piętrze 3 piętrowego budynku. Składa się z dwóch pokoi o pow. 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

40 000 zł40 m² 1 012,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam kawalerkę w zielonej części Gorc. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Nieruchomość składa się dużego pokoju, obszernej kuchni z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Włochy przy ul. Instalatorów. Mieszkanie jest słoneczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

349 000 zł59 m² 5 875,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajdujące się przy ul. Makuszyńskiego na Karwinach, która jest cichą i spokojną dzielnicą Gdyni. Pełne zaplecze handlowo-usługowe, bliskość obwodnicy sprawia, że jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Stawki, os.ZIELONE, 3POKOJE, PARTER, 10 MIN DO CENTRUM (autem) Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego bloku z cegły, oddanego do użytku w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

199 000 zł100 m² 1 989,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży stylowe wykończone z rozmachem i dużym nakładem kosztów mieszkanie. Dwie sypialnie aneks kuchenny wraz z pokojem dziennym, łazienka o wysokim standardzie wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

297 000 zł27 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jednopokojowe mieszkanie w budynku położonym obok parku Sady Żoliborskie. Budynek ocieplony i otynkowany, wymienione instalacje wodne, zamontowane podzielniki c.o. oraz liczniki poboru wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne, wypielęgnowane mieszkanie położone na jednej z bocznych ulic Białego Kamienia.Mieszkanie po kapitalnym remoncie, co pozostało węglowe, ale niewielkim kosztem i nakładem pracy można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym ( z możliwością wydzielenia jasnej osobnej kuchni) 30 m2 + balkon na 10 (ostatnim) piętrze Ekspozycją okien zachodnia. Mieszanie po remoncie 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

334 000 zł50 m² 6 616,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze dzięki czemu z okien możemy podziwiać piękny widok na Stare Miasto, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Pierwotnie dwupokojowe z dużą widną kuchnią, obecnie po przebudowie oraz remoncie trzypokojowe mieszkanie w formie aneksu w przedpokoju ulokowane na trzecim piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Warszawa-Mokotów,Świetnie zlokalizowane mieszkanie na Dolnym Mokotowie o pow.57m2/3pokojowe:16m2,10m2 i 7m2,kuchnia 10m2/widna/,łazienka 4m2,WC-1,5m2. Mieszkanie po remoncie-wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Postępowa

Wrocław,dolnośląskie

418 000 zł72 m² 5 784,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Mieszkania wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 w nietypowym układzie, położone w centrum miasta przy ul. Kaszubskiej. Gotowe do zamieszkania,tanie w utrzymaniu, wygodne i słoneczne. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

290 862 zł75 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe, które powstaną przy ul. Borówkowej w Nowych Polkowicach, polkowice Dolne. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Katowice,śląskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 50m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi, przedpokoju, łazienki z wc, komórki lokatorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Police

Police,zachodniopomorskie

260 000 zł76 m² 3 429,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Polecam mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, mieszczące się na 4 piętrze w ocieplonym budynku 4-piętrowym z 1986r. Atrakcyjna lokalizacja, bardzo spokojna i zielona, blisko do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Łódź,łódzkie

144 999 zł31 m² 4 609 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawe mieszkanie dwupokojowe na Kozinach. Słoneczne z ogromną, robiącą niesamowite wrażenie loggią. Ostatnie piętro we wieżowcu. Mieszkanie po remoncie kapitalnym. Gładzie, nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł36 m² 5 342,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedania 2 pokoje o pow ok. 37m2 z wyposażeniem przy ul. Ofiar Oświęcimia .Pokoje rozkładowe Duży pokój z aneksem kuchennym ( istnieje możliwość.