dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł95 m² 5 807,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż komfortowy apartament 4 pokojowy w dzielnicy Krzyki, idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

391 878 zł73 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 17,63m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie o pow. 11,19m2 oraz 8,92m2. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł48 m² 5 971,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane Polecam na sprzedaż ładne 2 pokojowe ponad 48 m2 mieszkanie na os.Piastowskim w Poznaniu (Rataje). Mieszkanie składa się z dużego pokoju ok.18 m2 z balkonem,mniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

415 530 zł73 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Silesia widok apartamenty to jedyna inwestycja, która jest położona najbliżej centrum Katowic i jednocześnie zapewniająca wysoki poziom komfortu życia codziennego. Lokalizacja Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

325 322 zł56 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Łódź,łódzkie

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Chojny Park to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

265 000 zł47 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

PO remoncie, do zamieszkania W centrum Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Centrum , o powierzchni około 47m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł42 m² 3 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedażny pięknego , nowocześnie urządzonego, po generalnym remoncie ,ciepłego mieszkania na Podzamczu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

185 346 zł29 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

490 970 zł85 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łomża

Łomża,podlaskie

255 000 zł72 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chciałbym serdecznie zaprosić na darmową prezentację przestronnego mieszkania, zlokalizowanego na os. Jantar w Łomży. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

273 120 zł48 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Gdańsk,pomorskie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m 2 zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

397 689 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł76 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Niesamowity apartament z ogromnym tarasem 28m2! Taras z pergolą. Ostatni apartament z takim tarasem na inwestycji, w tak atrakcyjnej cenie. Nie ma już takiego. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prószków

Prószków,opolskie

199 000 zł78 m² 2 567,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na III kondygnacji (II piętrze) w kamienicy w miejscowości Prószków. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 77,51 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

91 000 zł20 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprzedam mieszkanie-kawalerkę w zielonej okolicy Szczecin - Podjuchy. Mieszkanie w budynku po byłym hotelu robotniczym fabryki Wiskord, własnościowe, czynszowe zarządzane przez Spółdzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 131 000 zł58 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczny apartament w Sopocie Dolnym. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Sopocki Parkur w Dolnym Sopocie oddalonym ok. 400 metrów od morza i 15minut spacerem od Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł128 m² 8 515,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 2 poziomowe, 5 pokojowe mieszkanie blisko stacji metra Służew nad Dolinką. Mieszkanie widne, starannie i funkcjonalnie wykończone. Na 1 poziomie znajduje się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, po gruntownym remoncie w 2010 roku oraz po odświeżeniu w 01/2018. Wyposażone w zabudowane garderoby, szafy oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Widok

Katowice,śląskie

546 012 zł94 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

907 559 zł57 m² 16 054,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i podatku Jedyne 3-pokojowe w budynku Oddanie już we wrześniu br. Wygodne 3-pokojowe mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Toruń, mokre, 50m2, 2 pokoje, III piętro, winda, cegła, 2012, szukasz mieszkania w nowoczesnym budynku w dzielnicy Mokre? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł52 m² 9 601,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo słoneczne 2 pokoje z rzadko spotykanym, dużym i kameralnym ogródkiem o powierzchni 110m^2 na strzeżonym osiedlu z 2013r. Mieszkanie Zlokalizowane na parterze, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Lublin,lubelskie

224 700 zł42 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Felinie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,78m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 11,08m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

229 000 zł66 m² 3 469,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 Z balkonem, częściowe wyposażenie, C.O. Miejskie! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 66 m2 usytuowane na czwartym pietrze w bloku przy ul. Daszyńskiego - blok z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

189 126 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

193 000 zł60 m² 3 216,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

U nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow.59,80m2, znajdujące się w niskim, jedno-klatkowym budynku na oś.Złote Łany. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje ( do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

274 804 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 976 080 zł247 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament z antresolą, położony na ostatnim piętrze biurowca klasy A. Powierzchnia 247,01 m 2. Salon z jadalnią i aneksem kuchennym i holem 87,47 m2 Sypialnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Lublin,lubelskie

190 000 zł32 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji mamy coś dla Ciebie. Fantastyczne mieszkanie dla pary lub singla w dzielnicy Wrotków. Super lokalizacja dla osób, które lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; małgorzata wójcik oferta wstrzymana! serdecznie polecam-warto!-wyjątkowa-zadbana-ustawna-funkcjonalnie zaaranżowana kawalerka-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

251 550 zł58 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie wolne 3 pokojowe mieszkania o powierzchni 58,5 m2 w danej inwestycji. Usytuowane są one na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Widok

Katowice,śląskie

357 164 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

331 833 zł63 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 16,39m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 13,32m2 z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

148 000 zł117 m² 1 260,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży odrębną własność prawa do lokalu mieszkalnego położone w bytomiu/centrum o łącznej pow. użytkowej 114,18 m2. Przynależna piwnica o pow. 3,23 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

286 462 zł49 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne