dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Poręba

Lublin,lubelskie

174 700 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Akcja promocyjna! do 15 października 2015 rabat cenowy W wysokości 100 zł/m2! oszczędność: 3.494 ZŁ! Kawalerka o pow. 34,94m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

210 000 zł86 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Ofertą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, azory, ulica Stachiewicza. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1964 roku. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł101 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie Z duszą Piechotą 3 minut od Rynku Do sprzedania jasne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 100 m kw. w dzielnica Śródmieście, okolice mostu Uniwersyteckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia użytkowa 80m2, powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

476 000 zł93 m² 5 101,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie Kraków, piaski, ulica Łużycka. Mieszkanie o powierzchni 93,31 m2 usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2003 roku. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

652 000 zł71 m² 9 183,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczęśliwice! - Dobry odpoczynek zapewni pobliski Park Szczęśliwicki natomiast komunikację bliskość ulic Grójeckiej i Alej Jerozolimskich. Szybki dojazd na lotnisko Chopina pociągami skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

149 500 zł61 m² 2 457,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4w Zgierzu na osiedlu 650-lecia. Mieszkanie 3 pokojowe (25,9,12) , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł51 m² 5 081,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1piętrze 3-piętrowego budynku z 1962 roku przy ulicy Dwernickiego. W skład mieszkania wchodzą; - pokój 13,41 m2 - Pokój 9,61 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kronikarza Galla

Kraków,małopolskie

485 000 zł104 m² 4 685,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Znakomita cena! W centrum Krakowa mieszkanie składające się z 3 pokoi, pięknej , przestronnej kuchni oraz łazienki a do tego garaż, miejsce postojowe oraz prawie 8 metrowa piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł50 m² 4 817,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Doskonała lokalizacja! Z przyjemnością oferuję Państwu do sprzedaży dwupokojowe,rozkładowe piękne mieszkanie.Jest umeblowane,więc na wynajem nadaje się bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

202 594 zł41 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,60m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,22m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł77 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładnie wykończone, ciche, widne, położone w nowoczesnym bloku z 2010. Lokal o całkowitej powierzchni ok. 77 m2 w tym: sypialnia, oddzielny pokój, garderoba, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł71 m² 7 052,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 70,90m2 położone na na osiedlu Skorosze, przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie zostało wykończone w/g indywidualnego projektu. Wszystkie użyte materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

195 000 zł38 m² 5 091,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Doskonała lokalizacja na os. Pod lipami, układ niezależny. Polecam do sprzedaży mieszkanie pokojowe położone na 2 piętrze w jedenastopiętrowym budynku na os. Pod Lipami. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

193 158 zł39 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Akcja promocyjna! do 15 października 2015 rabat cenowy W wysokości 100 zł/m2! oszczędność: 3.942 ZŁ! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,42m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, wola Justowska, ulica Emaus. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł62 m² 3 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Świetna lokalizacja! Serdecznie polecam zakupienie bardzo ładnego, zadbanego trzypokojowego mieszkania.Znajduje się na drugim piętrze ocieplonego bloku.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Justowska

Kraków,małopolskie

450 000 zł52 m² 8 637,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja!sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe, wola Justowska, prestiżowa lokalizacja, w niedalekiej odległości Parku Decjusza, piękne mieszkanie z tarasem z widokiem na Las Wolski znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł63 m² 7 251,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Kup bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe ,znajduje się w dzielnicy Ursynów przy ul. Lasek Brzozowy Mieszkanie o powierzchni 63,3 m2.Pokoje rozkładowe (oddzielne wejście do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł98 m² 2 908,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży: mieszkanie 5 pokojowe, pow. 93 m2 o bardzo ciekawym rozkładzie pomieszczeń, na parterze w bloku w Poznaniu. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie ma odbiegający od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bugaj

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie W sercu stolicy W pobliżu rynku starego miasta- śródmieście 48- metrowe mieszkanie w urokliwej kamienicy z 1930 roku w najlepszym miejscu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

658 000 zł81 m² 8 115,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjny 3 pokojowy apartament położony na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow. 81,08 mkw położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Częstochowa,śląskie

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55 m2 z dużym balkonem położone w dzielnicy Północ, przy ul. Iwaszkiewicza. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbane,ciepłe,ciche,dwupokojowe dwustronne,przejściowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze bloku z cegły z 1968 roku.Dużo wysokich drzew przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

229 000 zł31 m² 7 320,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pow. 31,28 m2 piętro : iirok budowy : 2000ekspozycja : wschodniacena : 229.000 zl LOKALIZACJA : ok 80 m OD PLAŻY! tuż PRZY DEPTAKU - PROMENADZIE w PARKU NADMORSKIM! ok 50 m do ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł61 m² 3 590,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł80 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie czteropokojowe, gotowe do wprowadzenia, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. W pokojach na podłodze parkiet. Kuchnia zabudowana. W łazience wanna. W kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

65 000 zł18 m² 3 693,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Centrum Kawalerka z aneksem jadalnym usytuowana na 3 piętrze w wieżowcu. Układ okien na zachód , b. balkonu. Standard mieszkania podstawowy. Niski czynsz 163 zł. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spółdzielcza

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

375 000 zł107 m² 3 504,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego o pow. 107 m2 na ogrodzonym osiedlu w Lubiczu Górnym. Znajduje się ono na trzecim i czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

312 605 zł39 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Innowacyjny projekt funkcjonalnych mini apartamentów, ułatwiających młodym start w dorosłość, na który składają 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

87 000 zł37 m² 2 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży M-3, na ul. Warmińskiej. Mieszkanie w standardzie do wprowadzenia- nie wymaga nakładów finansowych. Bardzo czyste i zadbane. Wymienione okna, na- pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Hutnicze

Kraków,małopolskie

149 000 zł37 m² 4 067,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Hutnicze. Mieszkanie o powierzchni 36,63 m2 usytuowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego bloku z lat 50 - tych. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

368 000 zł49 m² 7 440,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, bronowice, ulica Zapolskiej. Mieszkanie o powierzchni 49,46 m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie posiada balkon. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

73 500 zł25 m² 2 942,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na Szwederowie o pow. 60 m kw w bloku na parterze z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o pow. 20/11 i 8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyzwolenia

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

55 000 zł43 m² 1 282,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko alfa Nieruchomości oferuje mieszkanie w najniższej cenie na os. Moniuszki. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,9m2 , składające się z 2-pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

139 000 zł45 m² 3 055,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawimy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Staffa. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 45,49m2. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł71 m² 4 352,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja! po remoncie! Cena do negocjacji! Dwustronne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow.73m2 w ok .ul.Chrobrego Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

365 287 zł53 m² 6 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 52,52 mkw. na wrocławskich Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! świetna cena! mieszkanie Z ogrodem! Ładne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, położone na 1 piętrze w budynku z 2000r Mieszkanie o powierzchni 45m2, salon połączony.