dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Józefa Poniatowskiego

Cieszyn,śląskie

295 000 zł122 m² 2 418,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cieszyn Centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 122 m położone na II piętrze zadbanego budynku przy ul. Poniatowskiego w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Pochyła ok. / grudzień 2017 / nowe / bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 88 m2 składa się z: - 3 sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł54 m² 1 655,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

- garaż w cenie mieszkania - Dobra lokalizacja - Ogrzewanie węglowe - Gotowe na nowego lokatora Oferta nieruchomości zlokalizowanej na parterze w zielonej części Sobięcina. Zdjęcia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

394 000 zł41 m² 9 586,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dobrze zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż w Sopocie na Brodwinie o powierzchni 41,1m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje,oddzielna kuchnia z oknem,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

332 500 zł62 m² 5 362,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń I umów się! opiekun oferty katarzyna dorosz - tel. Nowy dwór / rogowska ok. / pełen rozkład Rozkładowe mieszkanie w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone w Chorzowie Batorym o łącznej pow. użytkowej 36 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trawiasta

Białystok,podlaskie

245 000 zł43 m² 5 724,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

*** Słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy. *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z nowej cegły 2004 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arkońska

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam do sprzedaży, mieszkanie dwupokojowe o pow. 42 m2, powstałe w wyniku podniesienia pietra, bez skosów przy ul. Arkońskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 468 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Gorąco polecam! Ciekawe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie blisko Pl. Grunwaldzkiego. Opiekun oferty: tel. Budynek Kamienica jest po remoncie: dach zrobiony, odmalowana klatka schodowa,a oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posłów Greckich

Radom,mazowieckie

239 000 zł69 m² 3 445,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Jeśli chcesz zamieszkać w zielonej spokojnej części osiedla Południe to mam dla Ciebie bardzo wygodne 3-pokojowe mieszkanie. Jest zlokalizowane na parterze niskiego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie jest położone w Krakowie przy ul. Lublańskiej. Lokalizacja świetna pod względem infrastruktury - w pobliżu Park Wodny, ch Krokus, serenada, quattro Business Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

349 000 zł66 m² 5 325,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

*Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na komforcie, przestrzeni i szybkim dojeździe do Centrum Miasta? Zapraszam do obejrzenia cudownego mieszkania* Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

109 000 zł51 m² 2 137,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie! Oferujemy Państwu do sprzedaży ustawne mieszkanie o powierzchni 51m2 w Rudzie Śląskiej- bykowina/ Wirek, mieszczące się na parterze w budynku II-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

220 500 zł42 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Budynek nr 3 realizowany w ramach Dzielnicy Parkowej przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Zakończenie budowy planowane na koniec 2018 roku. Budynek posiada siedem pięter, kondygnację garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł94 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Poranna / wieczorna ok. / do wprowadzenia Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 94,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubaszcz

Lubaszcz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł52 m² 1 826,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Lubaszczu, gmina Nakło, powierzchnia 52 m2, dwa duże pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Ładna, spokojna okolica, niski czynsz. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Lublin,lubelskie

239 000 zł43 m² 5 523,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz atrakcyjnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy ta oferta może Cię zainteresować. Prezentuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,27m2 w dzielnicy Felin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

858 000 zł93 m² 9 226 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prestiżowa lokalizacja z bogatą historią, kamienica z 1936 roku, 5-piętrowa z windą, zadbana, po wymianie części instalacji wodno -kanalizacyjnej gazowej oraz C.O., Elewacja wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Wesoła ok. / przestronne / media miejskie Na sprzedaż ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Warszawa,mazowieckie

991 870 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty na Mokotowie przy parku Morskie Oko.Inwestycja Huculska 5 to kameralny sześciopiętrowy budynek apartamentowy z lokalami mieszkalnymi oraz usługowymi w parterze budynku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Śródka

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł24 m² 9 403,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Uwaga, w tej chwili jest to lokal użytkowy, istnieje możliwość zmiany przeznaczenia na mieszkalny! Polecam na sprzedaż lokal użytkowy/kawalerkę na parterze kamienicy na samej Śródce. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bytom,śląskie

149 000 zł58 m² 2 581,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży odrębną własność prawa do lokalu mieszkalnego położone w Bytomiu - Centrum o łącznej pow. użytkowej 57,72 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 164 051 zł120 m² 9 717,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów, bez podatku. Bartycka Residence III to kameralny kompleks 4 budynków, w których zaprojektowano łącznie 71 mieszkań o wysokości 2,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Lublin,lubelskie

260 203 zł54 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Felinie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,41m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie o pow. 10,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 065 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2/3 pokoje z wszystkimi mediami miejskimi! 900 m do Dworca Głównego pks i Wroclavii ( Huby )! lokal idealny jako: * pierwsze mieszkanie * mieszkanie inwestycyjne pod wynajem ( też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

365 939 zł62 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Lublin,lubelskie

209 078 zł39 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Felinie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,79m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 10,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stwosza

Tarnów,małopolskie

99 000 zł25 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o pow. 25m2, położona na I piętrze w bloku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

251 550 zł58 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie wolne 3 pokojowe mieszkania o powierzchni 58,5 m2 w danej inwestycji. Usytuowane są one na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sochaczewska

Brwinów,mazowieckie

364 000 zł86 m² 4 232,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronne dwupoziomowe mieszkanie o pow. użytkowej 66,6 m2 (ale mierząc po podłodze, metraż wynosi ok. 86 m2) położone w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł68 m² 6 727 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na starym mieście. Zakończenie budowy w III kwartale 2018! bez podatku pcc I prowizji! Ostatnie mieszkania! tel.: Inwestycja Locum Victoria to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

425 000 zł80 m² 5 320,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w nowym budownictwie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 40,55m2. Dwie sypialnie o pow. 16,27m2 oraz 15,02m2. Łazienka 5,88m2, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Finlandzka

Warszawa,mazowieckie

1 824 900 zł92 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Finlandzka 4 Tel. - jeden kameralny budynek z 6 apartamentami - Metraże mieszkań od 34 m2 do 147 m2 z możliwością łączenia lokali - Podziemny garaż miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł53 m² 7 485,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2 pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz z możliwością szybkiego wprowadzenia na warszawskim Bemowie w pobliżu galerii Wola Park. Na 53,3 m2 składa się: - pokój 20 m2 + balkon 4 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

223 332 zł40 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,71m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 10,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

192 204 zł51 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz urokliwego mieszkania w pobliżu terenów zielonych, ale z dobrym dojazdem do Centrum? Bardzo dobrze trafiłeś! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

331 833 zł63 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na IV piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 16,39m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 13,32m2 z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 295 000 zł70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczny apartament w Sopocie Dolnym. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Sopocki Parkur w Dolnym Sopocie oddalonym ok. 400 metrów od morza i 15minut spacerem od Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

325 322 zł56 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Silesia widok apartamenty to jedyna inwestycja, która jest położona najbliżej centrum Katowic i jednocześnie zapewniająca wysoki poziom komfortu życia codziennego. Lokalizacja Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

218 000 zł42 m² 5 189,24 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wykończone 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze (pod skosami) III piętrowej przedwojennej kamienicy. Powierzchnia całkowita 42,01 m2, użytkowa 39,32 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 884 240 zł236 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament z antresolą, położony na ostatnim piętrze biurowca klasy A. Powierzchnia 235,53 m 2. Salon z jadalnią i aneksem kuchennym 57,94 m2 Sypialnia