dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł88 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: luksusowy apartament usytuowany przy ul. Wiwulskiego nad malowniczym brzegiem Odry w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, zoo, hali stulecia, przedszkoli i szkół. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł52 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 52m2 położone w siedmiopiętrowym budynku z 2015 r. , w okolicy ul Bajana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł41 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Augustów

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł63 m² 6 424,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! posiadamy również inne mieszkania (każde z balkonem, tarasem bądź ogrodem) W tejże inwestycji. Możliwość łączenia mieszkań! przestronna I słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł38 m² 2 095,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość w spokojnej dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej wyremontowanej kamienicy. Kawalerka o powierzchni 37,70 m2 , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

313 888 zł83 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W zielonej górze. Mieszkanie położone w północnej części miasta, 4-pokojowe o pow. 82,82 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Białystok,podlaskie

189 900 zł48 m² 3 931,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, niewymagające nakładu pracy ani wkładu finansowego, aby w nim zamieszkać. Nieruchomość zlokalizowana na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym wybudowanym w 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

299 470 zł50 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 42 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

353 241 zł56 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja tuż przy Dolinie Trzech Stawów, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój/ 33mkw/ 5 piętro z pięknym widokiem! Lokalizacja - Sosnowiec Zagórze ul. Bohaterów Monte Cassino Posiadamy klucze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

139 000 zł35 m² 4 017,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie na sprzedaż do wprowadzenia od zaraz! Z umeblowaniem widocznym na zdjęciach! 34,60 m 2 , 1-pokój, 1piętro, spółdzielcze-własnościowe, bez obciążeń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł65 m² 6 929 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kolejna propozycja mieszkania na Bielanach, 3 pokojowego o powierzchni 65 m2. Usytuowane na 4 piętrze w 8 - piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Bezpośrednio z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł78 m² 5 142 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, mieszkanie na parterze o powierzchni 77,6m2 położone w trzypiętrowym budynku przy ul. Drohobyckiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 20,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

122 000 zł32 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! idealna lokalizacja! Dąbrowa Górnicza - Mydlice kawalerka - przekształcona na 2 pokoje - balkon - 1 piętro - kuchnia otwarta na salon 32 M2 - 122 000 zł do odświeżenia! zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

250 000 zł69 m² 3 623,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach ok. Pl. Mickiewicza. Powierzchnia 69m2, parter/5. Okna wychodzą od strony podwórka więc jest bardzo cicho. Mieszkanie do remontu. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

230 000 zł60 m² 3 862,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! 2 pokoje/59,55mkw, kup I zamieszkaj! Lokalizacja - Sosnowiec Klimontów ul. Zapolskiej Układ mieszkania Mieszkanie o powierzchni 59,55

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 piętro idealne dla każdego! 36 m 2 , 1-pokoje, odrębna własność, czynsz 350zł! Lokalizacja: rewelacyjna, dąbrowa Górnicza-Reden, ul. Mickiewicza. Blisko centrum, sklepy, przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sosnowiec,śląskie

295 000 zł73 m² 4 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny, zadbane do wprowadzenia! mieszkanie na 1 piętrze Z balkonem W niskiej zabudowie! 73 m 2 , 4-pokoje, 1 piętro, spółdzielcze-własnościowe z ksiegą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Koszutka

Katowice,śląskie

230 796 zł36 m² 6 411 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł61 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w budynku umiejscowionym na pograniczu Woli i Śródmieścia. Lokal sprawia wrażenie bardziej przestronnego, niż jest w rzeczywistości, ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

240 000 zł57 m² 4 181,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie zastanawiaj się! zadzwoń! warto! zadbane mieszkanie do wprowadzenia Z zabudową kuchenną W cenie 57,40m 2 , 3-pokoje, 2 piętro! Lokalizacja: dąbrowa Górnicza-Gołonóg, ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Będzin,śląskie

228 000 zł63 m² 3 619,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie! fantastyczna oferta! 3 pokoje, duży balkon, osiedle zamkowe będzin! dwustronne, ustawne, słoneczne! lokalizacja: będzin, osiedle Zamkowe ul. Turniejowa/bursztynowa W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

239 000 zł55 m² 4 317,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsza oferta na rynku! wyremontowane, klimatyczne dwupokojowe, z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach! niski blok, z balkonem! zadzwoń! nie czekaj! lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

198 770 zł36 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja blisko Lasu Murckowskiego, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja i bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Sosnowiec,śląskie

168 000 zł49 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! sosnowiec, sielec! 2 niezależne pokoje, balkon, ustawna kuchnia, pełna własność zadzwoń, zobacz, umów się na oglądanie lokalizacja: sosnowiec, sielec, ul. Kaliska W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

269 300 zł56 m² 4 808,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / doskonała lokalizacja Polecam nowe mieszkanie z ogrodem w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł46 m² 3 213,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! dwustronne M3 O funkcjonalnym układzie do własnej aranżacji! istnieje możliwość połączenia kuchni Z jednym pokojem W niskiej zabudowie, blok po termomodernizcji : 46,36,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

207 000 zł44 m² 4 672,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

***jeśli szukasz trzech pokoi na niskim piętrze, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku znajdującym się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

278 000 zł18 m² 15 027 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Korzystne ceny apartamentów z widokiem na Centrum i lokali usługowych w prestiżowym budynku tuż obok Śródmieścia! W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 92M imponującej wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

255 000 zł70 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczne dwupoziomowe 3 pokoje Z balkonem, wyremontowane! zadzwoń I zobacz! może być twoje! 70 m2, 255 000 zł Sosnowiec, zagórze, ul. Lenartowicza/białostocka lokalizacja: sosnowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Będzin,śląskie

164 000 zł45 m² 3 641,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, tylko w naszym biurze! 2 pokoje, 45,04mkw, 3 piętro niski blok kup I zamieszkaj! Lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł55 m² 7 116,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Okazja! 3 pokoje! osiedle wilno! Zapraszam do zakupu mieszkania trzypokojowego na Targówku w nowoczesnym osiedlu Wilno uznanego dewelopera Dom Development S.A. Dwustronne mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż! zadbane, wyremontowane mieszkanie Z balkonem 38 m 2 , 2-pokoje, pełna własność, czynsz 400zł/4os! Lokalizacja: dąbrowa Górnicza , Centrum, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

156 585 zł28 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

288 402 zł41 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Grill latem 2019 we własnym ogrodzie!? Teraz to możliwe! Ostatnie mieszkania z ogrodem! Poznań- lokalizacja spełniająca wszystkie wymogi rodzin, studentów czy pod mieszkanie inwestycyjne. Kameralne.