dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł91 m² 4 175,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% Polecam serdecznie rozkładowe i przestronne mieszkanie blisko centrum! Mieszkanie rozkładowe, składa się z 4 niezależnych pokoi (jednego pokoju z balkonem), przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł36 m² 5 342,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

# kawalerka z balkonem. Mieszkanie położone na wysokim parterze w pięknej, stylowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie funkcjonalne w ciekawym układzie. Pokój 16m2 (z wnęką pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

227 104 zł56 m² 4 039,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl11.M11 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,22 mkw położone na II piętrze z balkonem o powierzchni 3,90 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

361 386 zł55 m² 6 620 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł59 m² 8 392,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowy, przestronny apartament tuż obok centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów i kompleksu biurowego Mokotów Business Park. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Koszalin,zachodniopomorskie

138 000 zł38 m² 3 665,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Koszalina przy ul. Rzemieślniczej do remontu lub odświeżenia. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w IV piętrowym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł66 m² 4 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik zakrzów - 3 pokojowe, ładne, rozkładowe mieszkanie po remoncie- z balkonem, na spokojnym zielonym osiedlu mieszkanie: położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Wysłouchów. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na szóstym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

243 000 zł34 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, olsza, ulica Pszona. Mieszkanie o powierzchni 34,2 m2 usytuowane na wysokim parterze dwupiętrowego bloku z 1999 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W dobrym stanie, do zamieszkania, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, okolica spokojna. Teren ogrodzony. Mieszkanie ciche i jasne. Pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czecha

Poznań,wielkopolskie

183 000 zł31 m² 5 903,23 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 5 piętrze, w wysokim, ocieplonym bloku, na osiedlu Czecha, w zielonej okolicy Rataj. Pełen metraż to 31m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł61 m² 6 352,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania ładne, dwupokojowe mieszkanie ( 61,24m2) położone w zamkniętym osiedlu, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Starej Miłosnej. Na każdej kondygnacji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

435 000 zł68 m² 6 397,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Belweder w Olsztynie. Mieszkanie ma pow. 67,85m2 na którą składa się z salon, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

75 000 zł23 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 23 m2 na pierwszym pietrze w bloku w Centrum. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie z wyposażeniem : kuchenka gazowa z piekarnikiem - inox, zlewozmywak - inox,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

273 000 zł58 m² 4 706,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe położone na Ratajach ( os. Oświecenia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

338 994 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Odbiory lokali etapu C nastąpią do 30.07.2017 roku. Osiedle posiada wewnętrzną infrastrukturę rekreacyjną, której nie można spotkać na starszych obiektach. Bardzo dobre położenie umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

212 240 zł38 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do odbioru w III kwartale 2016 r. o powierzchni: 38,2 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu nieopodal ul. Wlotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubczykowa

Gdynia,pomorskie

380 000 zł92 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Duże około 92 metrowe mieszkanie położone na najwyższej 3-ciej kondygnacji budynku 4 -ro rodzinnego w spokojnej, rezydencjonalnej części Gdyni w Dąbrowie. Mieszkanie, świetnie doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł48 m² 2 474,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze budynku. Blok po termomodernizacji (w większości spłaconej). Wnętrze czyste, zadbane. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście-Wschód

Łódź,łódzkie

259 000 zł62 m² 4 149,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Witam Serdecznie! Wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, w kamienicy po rewitalizacji, w pobliżu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Idealne pod wynajem, na kancelarię lub jako apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie. Osobne pokoje, większy z wyjściem na balkon. Kuchnia z okinem. Łazienka i wc w nowoczesnej glazurze. Mieszkanie dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie Kraków, czyżyny, osiedle Dywizjonu 303. Mieszkanie o powierzchni 82 m2 usytuowane na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 858 zł51 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkania na Bartodziejach! Budynek w kształcie podkowy o 5 kondygnacjach nadziemnych i 1 podziemnej. Posiada dwie klatki schodowe z windami i jest w całości dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

90 000 zł30 m² 2 980,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie na spzredaż lub wynajem mieszkanie o pow. 30,20m2 położone na parterze, na monitorowanym osiedlu w Jelczu-Laskowicach. Nieruchomość składa się z: pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kossaka

Pruszcz Gdański,pomorskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 -pokojowe o pow. 50 m2 położone na 2 piętrze budynku z 2004 r. w samym centrum Pruszcza Gd. Salon oddzielony od aneksu kuchennego stołem barowym z cegły (razem ok. 30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Katynia

Częstochowa,śląskie

88 000 zł32 m² 2 707,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 położone na 4 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą przy ulicy Bohaterów Katynia w dzielnicy Błeszno. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

W bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania, ustawne, jednopokojowe mieszkanie na Ursynowie. Doskonała lokalizacja - bardzo dobry punkt komunikacyjny, spokojna okolica. Widna kuchnia otwarta na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł43 m² 4 162,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na 4 piętrze bloku na os. Kapuściska. Mieszkanie składa się z niezależnych pokoi o powierzchni 16m i 9m, kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ładne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie na vip. wieżowca na Wzgórzu Wolności - malowniczy widok z okien na zieleń oraz Panoramę osiedla. Słoneczne, dwustronne mieszkanie, wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 900 zł32 m² 4 059,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie 2- pokojowe - dostępne do zamieszkania od zaraz! Dwupokojowe mieszkanie 32 m2 w wieżowcu przy szpitalu Biziela. Budynek po remoncie, ocieplony. Mieszkanie gotowe do zamieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja - bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko stacja metra Politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

353 626 zł78 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych w Markach. Kompleks mieszkaniowy to kameralne osiedle 8 segmentów, z mieszkaniami o średniej powierzchni 74,5 mkw. Osiedle pozbawione jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Poznań,wielkopolskie

182 315 zł52 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w programie MDM! polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52,09 m 2 położone na pierwszym piętrze kamienicy w dzielnicy Wilda na ul. Madalińskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Łódź,łódzkie

175 000 zł56 m² 3 102,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania rozkładowe mieszkanie M-3 o powierzchni 56,40 m.kw znajdujące się na trzecim piętrze w bloku z cegły przy ul.Zbiorczej. Mieszkanie o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

427 848 zł71 m² 5 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczepin- centrum Wrocławia. W dwóch kameralnych budynkach powstało 183 mieszkań o atrakcyjnych metrażach. Obecnie dostępne są mieszkania od 50 do 90 mkw. Inwestycja zrealizowana jednoetapowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

180 301 zł44 m² 4 059,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl11.M13 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,41 mkw położone na III piętrze z balkonem o powierzchni 3,90 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Godne polecenia! okolice parku grabiszyńskiego Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 w okolicy ul. Inżynierskiej Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

363 186 zł78 m² 4 673 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

255 000 zł52 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja oferty do 29-01-2016 R. Nowe budownictwo (2006 R). Doskonała komunikacja Z poznaniem. Duży balkon. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żabiniec

Kraków,małopolskie

355 905 zł56 m² 6 345,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,09 m2 na Prądniku Białym (część zachodnia) z dogodnym dojazdem do centrum. Cena:355 905,09 pln (56,09 m2) ->6345,25 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagumienna

Białystok,podlaskie

185 000 zł49 m² 3 806,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

*** białostoczek * 2 pokoje * 48,6M2 * II piętro * 185.000 zł NA SPRZEDAŻ PRZYTULNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU BIAŁOSTOCZEK UL. Zagumienna mieszkanie O powierzchni 48,60M2 usytuowane na II.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij