dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 59m 2 w Niepołomicach - Śródmieście. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z: salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł49 m² 5 589,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 49, m2 położone na parterze budynku przy ul. Żupańskiego na Wildzie. Lokal w pierwotnym układzie dwupokojowym z oddzielną kuchnią zaaranżowany został na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Podróżnicza

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł25 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Polecam! Mieszkanie w willowej części Grabiszyna. 5 min od parku.Piękna okolica Opiekun oferty: tel.: Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze willi.W całym budynku tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż Mieszkanie położone w inwestycji o podwyższonym standardzie w inwestycji Miasto Wola dewelopera Dantex Mieszkanie 45m - 2 pokoje składa się z : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

344 624 zł62 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie na Brochowie. Inwestycja gotowa! trwają ostatnie prace na terenie osiedla. Spokojna okolica i komfortowe mieszkania w kameralnej zabudowie willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

567 000 zł80 m² 7 087,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 80 m2, po podłodze 100 m2 zlokalizowane w centrum Wrzeszcza. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

189 585 zł33 m² 5 807 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja blisko Lasu Murckowskiego, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja i bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

600 000 zł44 m² 13 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy apartament w Kościelisku - wysoki standard nieruchomość: magiczny apartament wykończony i wyposażony w wysokiej klasy sprzęty oraz piękne umeblowanie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł55 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Dddanie kluczy IV kwartał 2018 roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Świeżo wyremontowana kawalerka przy ul. Popiełuszki, blisko stacji metra Marymont, idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycyjnie. Mieszkanie sklada się z pokoju (22m2), kuchni (5,26m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brzęczkowice

Mysłowice,śląskie

232 000 zł62 m² 3 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie znajdującą się na trzecim piętrze, cztero-piętrowego budynku o powierzchni użytkowej 62 m2, zlokalizowane w bloku mieszkalnym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

231 264 zł32 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam nową kawalerkę z ogródkiem na poznańskich Winogradach. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 32,12 znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku. Mieszkanie posiada ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Cedry Wielkie,pomorskie

219 000 zł65 m² 3 353,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przyjazne miejsce dla rodziny z dziećmi, a także dla osób ceniących sobie spokój i życie z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Lokalizacja Malownicza miejscowość Cedry Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galla Anonima

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł51 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Bielanach. Bardzo dobre połączenie autobusowe i tramwajowe. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkole i szkoła. W sąsiedztwie skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zosinek

Legnica,dolnośląskie

182 000 zł48 m² 3 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, osiedle Zosinek, mieszkanie , 2 pokoje , klimatyzacja, sprzedaż. Biuro Nieruchomości standard Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Mieszkanie ulokowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

356 515 zł73 m² 4 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie na I piętrze w nowym budynku z 2018 roku. Zakup bez podatku pcc i prowizji dla biura. Ponadczasowy kompleks mieszkalny, kameralna dwupiętrowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł94 m² 5 013,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy segment bezpośrednio - bez prowizji I podatku pcc Zapraszam do kontaktu: biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich tel. Jeśli szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

783 360 zł61 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z 40 mkw tarasem o powierzchni ok. 61,2 mkw w kamienicy przy ul. Grójeckiej, ochota. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brodwino

Sopot,pomorskie

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne wyremontowane mieszkanie z loggią! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55m2 składające się z dwóch pokoi (przerobione z 3-pokojowego), kuchni z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł66 m² 4 464 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Na Skarpie o powierzchni 66.08m2 Mieszkanie sklada sie z: - pokoju (22m2) - pokoju (12m2) - pokoju (10m2) - kuchni z oknem - łazienki - WC Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

218 000 zł62 m² 3 527,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

______0%prowizji od kupującego!_____ funkcjonalne trzypokojowe na sprzedaż! _______oferta zarezerwowana___________ Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hirszfelda

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł74 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie na Ursynowie!nieruchomość złożona z: pokój dzienny 19,4 m.kw pokój 10,6 m.kw pokój 10,5 m.kw pokój 8 m.kw kuchnia zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Koszutka

Katowice,śląskie

384 276 zł62 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wełnowiec

Katowice,śląskie

264 366 zł46 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja tuż przy Parku Śląskim i w niedalekim sąsiedztwie do Lasu Bytkowskiego, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł88 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: luksusowy apartament usytuowany przy ul. Wiwulskiego nad malowniczym brzegiem Odry w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, zoo, hali stulecia, przedszkoli i szkół. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł52 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 52m2 położone w siedmiopiętrowym budynku z 2015 r. , w okolicy ul Bajana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł41 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Augustów

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł63 m² 6 424,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! posiadamy również inne mieszkania (każde z balkonem, tarasem bądź ogrodem) W tejże inwestycji. Możliwość łączenia mieszkań! przestronna I słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł38 m² 2 095,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość w spokojnej dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej wyremontowanej kamienicy. Kawalerka o powierzchni 37,70 m2 , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

313 888 zł83 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W zielonej górze. Mieszkanie położone w północnej części miasta, 4-pokojowe o pow. 82,82 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Białystok,podlaskie

189 900 zł48 m² 3 931,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, niewymagające nakładu pracy ani wkładu finansowego, aby w nim zamieszkać. Nieruchomość zlokalizowana na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym wybudowanym w 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

299 470 zł50 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 42 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

353 241 zł56 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja tuż przy Dolinie Trzech Stawów, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój/ 33mkw/ 5 piętro z pięknym widokiem! Lokalizacja - Sosnowiec Zagórze ul. Bohaterów Monte Cassino Posiadamy klucze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

139 000 zł35 m² 4 017,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie na sprzedaż do wprowadzenia od zaraz! Z umeblowaniem widocznym na zdjęciach! 34,60 m 2 , 1-pokój, 1piętro, spółdzielcze-własnościowe, bez obciążeń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł65 m² 6 929 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kolejna propozycja mieszkania na Bielanach, 3 pokojowego o powierzchni 65 m2. Usytuowane na 4 piętrze w 8 - piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Bezpośrednio z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł78 m² 5 142 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, mieszkanie na parterze o powierzchni 77,6m2 położone w trzypiętrowym budynku przy ul. Drohobyckiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 20,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

122 000 zł32 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! idealna lokalizacja! Dąbrowa Górnicza - Mydlice kawalerka - przekształcona na 2 pokoje - balkon - 1 piętro - kuchnia otwarta na salon 32 M2 - 122 000 zł do odświeżenia! zadzwoń.