dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

885 398 zł57 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,81 m2 + 2 balkony ( 4,22m2 oraz 5,27m2 ) ostatnie mieszkania dwustronne! ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Poznań,wielkopolskie

485 000 zł55 m² 8 754,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na Grunwaldzie, przy ulicy Ściegiennego. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

499 000 zł65 m² 7 732,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,53 m2, położone na 4. piętrze w bloku z 1986 roku (bez windy) na spokojnym osiedlu przy ul. Herbowej - Lublin, czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

699 000 zł35 m² 19 790,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 35,32 m Portowa Zabłocie, kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Portowa Zabłocie przy ul. Portowej w Krakowie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Świerzawa,dolnośląskie

99 000 zł26 m² 3 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świerzawie przy ulicy Młyńskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze czterokondygnacyjnego budynku wybudowanego w 1900 roku. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

1 342 825 zł64 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w kameralnej zabudowie przy ul. Odlewniczej składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -wc -przedpokój Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

359 310 zł40 m² 9 096,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Zaniemyśl,wielkopolskie

533 233 zł69 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle grabowe - Zaniemyśl, ul. Grabowa Nowa inwestycja mieszkaniowa w trakcie realizacji. Mieszkania już w sprzedaży. - kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji pośrednika Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

723 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje, 48,2 m na Woli Duchackiej (klonowica 24) parter z ogrodem. Dwustronny układ: salon z dużym aneksem od południa, sypialnie od północy. Budynek 2013, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Okazja! Super cena - komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Kraków,małopolskie

519 900 zł27 m² 19 399,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w Krakowie przy ul. Zwycięstwa, w dobrze rozwiniętej i wygodnej do życia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

279 002 zł27 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bębło

Bębło,małopolskie

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 4 pokojowe segmenty w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 70 m2 z ogródkami. W ramach osiedla w oferujemy Państwu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 064 000 zł90 m² 11 819,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł40 m² 10 797,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

M i E S Z K A N I E Nie każdy marzy o tym, żeby po pracy wracać do betonu, hałasu i widoku na kolejne okna sąsiada. Są też ludzie, którzy chcą otworzyć drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł53 m² 6 651,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica komfort, wygoda i bliskość natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

495 933 zł41 m² 12 218,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokoje koniuchy Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 51 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku przy ul. Barkiewiczówny 81. Atuty mieszkania: pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

863 300 zł54 m² 15 963,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

441 146 zł37 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł44 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni rzeczywistej 43,75m. Apartament znajduje się na 15 piętrze. Składa się z : Pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

749 900 zł54 m² 13 805,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie - inwestycja Ursus Vita dewelopera Dantex. Inwestycja ukończona - mieszkania gotowe do odbioru! Możliwość wejścia do mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

344 000 zł25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na I piętrze nowoczesnego Osiedla Bella Vista przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolka

Poznań,wielkopolskie

635 000 zł59 m² 10 762,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Poznań, ul. Bolka 59 m , 2 pokoje, duży balkon 12 m Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m , zlokalizowane na 4. piętrze budynku z windą przy ul. Bolka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł72 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Idealna Oferta dla Rodzin! Świetna lokalizacja! Blisko centrum, w pobliżu zieleń/ punkty spacerowo rekreacyjne- park Brodowski i Staw Brodowski. Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowa

Łódź,łódzkie

417 000 zł62 m² 6 777,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne w kamienicy przy ul. Grabowej w Łodzi. Informacje podstawowe: powierzchnia: 61,53 m Liczba pokoi: 4 niezależne pokoje Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Grabiszynie | ul. Wandy | 46,68 m | 3 piętro Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

959 000 zł100 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto, w bloku z cegły, z 2008 roku. Dwa pełne poziomy oferują podział na strefę dzienną i prywatną to idealne rozwiązanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

899 999 zł46 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Galicyjskiejj, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Millera

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, oddzielna kuchnia.