dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł48 m² 9 407,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Ciekawie zaaranżowane, 2 poziomowe mieszkanie, znajdujące w przedwojennym, całkowicie odrestaurowanym 2-pietrowym bloku w pobliżu Urzędu Miasta i Jasnych Błoni, mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł70 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie. Informacje ogólne 3 pokoje (salon, 2 sypialnie)3. piętro2 poziomykuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł34 m² 4 336,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

585 000 zł44 m² 13 353,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Marzysz o mieszkaniu, gotowym do zamieszkania do którego możesz wprowadzić się z walizkami ? ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży luksusowy 2-pokojowy apartament premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

2 149 000 zł70 m² 30 647 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

348 100 zł28 m² 12 300,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

228 999 zł29 m² 7 815,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w agd. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie. O mieszkaniu Lokal na 7 piętrze, 29,3 m2,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

369 980 zł40 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 50 m2 na parterze w Gajewie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania lokal położony na parterze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 674 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł66 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ustawne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Świderskiej 109h, na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 66,5 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

451 033 zł35 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 3.M4 - 35,27 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon | centrum Sosnowca Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu mieszkać bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konduktorska

Katowice,śląskie

554 878 zł55 m² 10 048,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,22 m | 1 piętro | garaż 0 zł | Katowice | Park Wełnowiecki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,22 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

2 499 000 zł105 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 105 m2 z zielonym tarasem na dachu o powierzchni 42 m2 - w pełni umeblowany, z dwoma komórkami lokatorskimi i dwoma miejscami garażowymi w hali podziemnej. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł55 m² 12 839,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Szukasz mieszkania dla pary lub rodziny, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz w miejscu, gdzie codzienność jest po prostu wygodna? To Mokotów w najlepszym wydaniu: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 325 zł27 m² 18 123,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

561 400 zł47 m² 11 899 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W ofercie mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

499 000 zł38 m² 13 296 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 37,53 m , położone w atrakcyjnej części Krakowa Łagiewniki Borek Fałęcki, przy ul. Jagodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

360 000 zł62 m² 5 810,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, punkty gastronomiczne, bazar, przychodnia zdrowia, żłobek nr 6, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł80 m² 18 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w Inwestycji seahall. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 79.66m we Wrzeszczu Górnym - topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Leszno,wielkopolskie

381 900 zł39 m² 9 742,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Oleśnicy przy ul. Skłodowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w cztero kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

829 000 zł104 m² 7 973,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dużym tarasem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Łącznie 103,97 m2. + taras + przedogródek. Tel:. Myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

550 000 zł59 m² 9 352 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w miejscowości Łaziska. Mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe, nowe, wykończone, w cenie poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

629 000 zł35 m² 17 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 35 m2 z balkonem w dobrej lokalizacji Pruszkowa przy ul. Stalowej blisko stacji pkp/skm. Mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 234 035 zł64 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł58 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł39 m² 9 181,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pow. 39,1m2, i piętro, winda! Składa się z dwóch oddzielnych pokoi salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

974 160 zł53 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 52,80 m2, dostępny na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie: nowoczesne mieszkanie parterowe w Siechnicach Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 52,46 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

237 000 zł49 m² 4 796,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Radomsko - ulica Jagiellońska 34, mieszkanie dwu-pokojowe - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m2 plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł53 m² 8 916,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

602 600 zł57 m² 10 599,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc! bez prowizji! nowa inwestycja W nowoczesnej architekturze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży deweloperskiego 3 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

618 000 zł40 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu tylko w Naszym biurze oferta. Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2024 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

177 000 zł47 m² 3 753,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

xxx rezerwacja xxx wyłącznie W naszym biurze M3 w Radlinie Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 47,16 m2 położoną na wysokim parterze w Radlinie , w dzielnicy Marcel. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Ignatki-Osiedle,podlaskie

338 000 zł49 m² 6 926,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, ignatki-Osiedle, ul. Leśna , 48,8 m , I piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 24,5 m z balkonem Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24,5 m , zlokalizowane na 2. piętrze w budynku z 1964 roku przy ul. Grenadierów w Warszawie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Konin,wielkopolskie

389 900 zł56 m² 6 940,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Przemysłowej 3a w Koninie. To 56,18 m przestrzeni, które zostały poddane kapitalnemu remontowi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij