dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 295.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasny pokój. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł78 m² 20 579,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - al. Jana Pawła II 38 | 77,7 m | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

579 000 zł42 m² 13 759,50 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42,08 m , położone w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakówprzy ul. Kwartowej. Mieszkanie znajduje się na 13. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

740 000 zł58 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 57,96 m , położonego na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

285 000 zł48 m² 5 982,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe 47,64 m - Słupsk, osiedle Zatorze do remontu Na sprzedaż z oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

597 000 zł45 m² 13 234,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 500 zł40 m² 7 325,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżanowskiego

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena do negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji położonej w uzdrowiskowej części Goczałkowic - Zdroju, składającej się z dwóch budynków, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

479 999 zł58 m² 8 258,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, częściowo po remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Oferujemy Państwu, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie położone na Żoliborzu ul. Boguckiego Dwa pokoje, widna kuchnia. łazienka razem z wc. Mieszkanie częściowo umeblowane. Klimatyzacja. Usytuowane na 4 piętrze z 4 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

980 000 zł68 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gliwic, na prestiżowym osiedlu Ogrody Królowej Bony. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł27 m² 8 239,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne w Cieplicach - po odświeżeniu i niedużym nakładzie będzie gotowe do wynajmu w niedługim czasie. Niski koszt zakupu w tym segmencie rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł34 m² 13 011,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 34,2 m , położona w centrum Wrocławia, tuż obok domu handlowego Renoma. Poszukujesz kawalerki w centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wieliczka,małopolskie

659 000 zł44 m² 15 049,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym mieszkaniem na sprzedaż, zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Św. Barbary. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piastów, ul. Elizy orzeszkowej, 3 pokoje, 51m2, balkon + piwnica 15 min pieszo do stacji pkp Piastów 37 minut do centrum Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł28 m² 24 523 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze czteropiętrowego bloku na os. Ustronie w Radomiu. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naściszowska

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37 m2 usytuowany na III piętrze w bloku III piętrowym przy ulicy Naściszowskiej w pobliżu Galerii Trzy Korony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł38 m² 19 815,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37,85 m2 z ogrodem 65 m w centrum Wrocławia tuż przy Rynku. Zlokalizowane w nowej, ukończonej inwestycji. Do Uniwersytetu Wrocławskiego pieszo 15 min. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 108 234 zł75 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

714 630 zł42 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 41,50 m2, dostępny na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł100 m² 13 960,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 5cio pokojowe mieszkanie położone na pograniczu dzielnic Włochy oraz Ochota w bliskiej odległości od stacji skm/wkd. Mieszkanie w stanie deweloperskim - oddane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

199 000 zł37 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6m2 w skład którego wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł50 m² 8 649,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa przestrzeń w sercu Kielc klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na ciche biuro lub mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł38 m² 15 411,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w kamienicy - Saska Kępa, ul. Walecznych Oferowane mieszkanie to świetna propozycja dla osób, które doceniają klimat przedwojennych warszawskich kamienic oraz niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sypniewo

Poznań,wielkopolskie

689 000 zł87 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Niesamowite 4 pokoje+ garaż+ ogórek o powierzchni aż 80 metrów! Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun oferty: chcesz korzystać z uroków spokojnego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

274 170 zł26 m² 10 440,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cena Zapraszamy do rezerwacji Kawalerki 1.A.0.07 z ogródkiem w Chorzowie o metrażu ponad 26m2 , na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprzeczna

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł44 m² 7 986,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2. Znajduje się ono przy ulicy Poprzecznej w wieżowcu na osiedlu Słonecznym w B-B. Jest to mieszkanie spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 900 zł48 m² 9 539,58 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m 2 znajdujące się przy ul. Wyszyńskiego na Bartodziejach w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

491 900 zł33 m² 15 089 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z antresolą. Bez pcc - oszczędzasz 2 %. Oferuję na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolta

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 693,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skarpa | Bolta: gotowiec Inwestycyjny | Najemca od 12 lat | Wysoki Parter Szukasz stabilnego zysku bez ryzyka i nakładów czasu? Oto oferta, która zarabia na siebie nieprzerwanie od ponad dekady. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

989 658 zł66 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Nieruchomości cena promocyjna Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 66,42 m2 ,mieszczący się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Polkowice,dolnośląskie

329 000 zł48 m² 6 904,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Krótkiej 1 w Polkowicach, na I piętrze. Blok usytuowany jest w wyjątkowo dobrym miejscu, idealnym dla rodziny z dziećmi. Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł35 m² 24 805 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta na sprzedaż lub zamiana Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 34,63 m , zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego kompleksu Granaria na gdańskiej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 204 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorki

Kraków,małopolskie

594 000 zł36 m² 16 404,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja ul. Sikorki, osiedle "fajny Dom", dzielnica Czyżyny4 piętro w 6-piętrowym budynku z 2018 r. najbliższy przystanek autobusowy ("sołtysowska Osiedle") zlokalizowany około 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

431 304 zł36 m² 12 061,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie (35,76m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na bydgoskim Szwederowie. Zakup bez podatku pcc 2%. Promocja! Cena uwzględnia rabat 30.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Kraków,małopolskie

393 669 zł16 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: apartament inwestycyjny w centrum Krakowa z ogrodem i tarasem, gotowy do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 15,81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 241 863 zł47 m² 26 495,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w Gdańsku nad samą Motławą powierzchnia 46,87m2 Stabilny wzrost wartości nieruchomości - prestiżowa dzielnica o ograniczonej podaży gruntów. sprzedaż.