dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

917 000 zł39 m² 23 512,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium Z dużym balkonem noho Młyny Mogilska | Kraków Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem (9,30 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

668 000 zł59 m² 11 249,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc! bez prowizji! nowa inwestycja W nowoczesnej architekturze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży deweloperskiego 3 pokojowego mieszkania .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł51 m² 15 240,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,18mkw zlokalizowane na 3 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł35 m² 9 085,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ulicy Nowy Świat. Lokal usytuowany jest na 9 piętrze 10-cio piętrowego bloku z windą i przestronną klatką schodową. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy z wydzieloną oficyną (cegła) z 1934 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Środkowej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu Osiedle Leśne, 51 m Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Gdańsk,pomorskie

368 000 zł26 m² 14 431,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie jednopokojowe z pięknym widokiem na Martwą Wisłę oraz Żuławy. Bardzo dobra lokalizacja - na granicy Śródmieścia oraz Przeróbki. 20 minut spacerem na Gdańską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

326 154 zł29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł73 m² 10 243,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zobacz. Narożne mieszkanie 3 pokojowe, na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul. Modlińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

435 080 zł44 m² 9 922,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sikorskiego

Skarszewy,pomorskie

280 000 zł54 m² 5 204,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Skarszewach - os. Sikorskiego Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone w Skarszewach, na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzebnica,dolnośląskie

468 000 zł47 m² 8 956,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na nowobudowanym kameralnym osiedlu, położonym przy ulicy Wrocławskiej w centralnej części Trzebnicy. Inwestycja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

710 210 zł45 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim os. Śródmieście #twojaprzyszloscmaswojadres 2-pokojowe mieszkanie ( z 3 dodatkową garderoba /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

656 914 zł43 m² 15 435 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - pcc 0% - Prowizji | Przemyślany układ. Bez straty metrów. Dobry produkt inwestycyjny. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,56 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

580 000 zł110 m² 5 273 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli oczekujesz czegoś więcej - ta oferta jest dla ciebie! Zapraszamy do zakupu mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

449 959 zł42 m² 10 728,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chemiczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

240 000 zł77 m² 3 116,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

785 280 zł69 m² 11 430,60 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! * Promocyjna cena, jedno z ostatnich mieszkań w inwestycji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

545 000 zł82 m² 6 630,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,20 m2, które znajduje się na parterze w niskim bloku z 2003 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł115 m² 16 115 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie Kabaty przy ulicy Bronikowskiego. Mieszkania składa się z: - salonu (37, m2), - 3 sypialni (12,3 + 10,9 + 7,5 m2), - osobnej kuchni (7,9 m2), - łazienki (6,8 m2), - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

656 600 zł62 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

717 941 zł80 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

313 599 zł33 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł37 m² 16 312,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania z ogródkiem, położonego w spokojnej części Poznania. To propozycja idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

680 000 zł38 m² 17 787,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 2 pokoje z ogrodem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

369 000 zł49 m² 7 475,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni prawie 50 m , zlokalizowany na 7 piętrze w zadbanym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł18 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 18 m , położone przy Al. Zjednoczenia na warszawskich Bielanach zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

530 000 zł84 m² 6 327,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie -wysoki standard - jarzębinowa - blisko Centrum oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 530.000 zł Polecamy Państwu 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł107 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie prywatne. Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe 107 m przy ul. Grochowe Łąki (garbary), około 500 m od Starego Rynku. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum, wartostrady, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Białystok,podlaskie

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyposażone we wszystkie urządzenia: pralka, lodówka, zmywarka, kuchnia elektryczna, piekarnik, meble (nie używane), dodatkowe ogrzewanie podłogowe w salonie i łazience

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 295.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasny pokój. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł78 m² 20 579,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - al. Jana Pawła II 38 | 77,7 m | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

579 000 zł42 m² 13 759,50 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42,08 m , położone w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakówprzy ul. Kwartowej. Mieszkanie znajduje się na 13. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

740 000 zł58 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 57,96 m , położonego na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

285 000 zł48 m² 5 982,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe 47,64 m - Słupsk, osiedle Zatorze do remontu Na sprzedaż z oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone na czwartym piętrze.