dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł88 m² 7 261,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. 2 poziomy / 2 balkony / 89 M2 Do sprzedania przestronny apartament w bloku o niskiej zabudowie, 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Kraków,małopolskie

457 562 zł47 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, doskonała lokalizacja, idealne pod inwestycje, 2 pokojowe, ul. Lema Bezpośrednio od dewelopera. Cena : 457 562 zł kupujący nie płaci prowizji,bez podatku pcc 2% zapewniamy wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Elegancka elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

350 395 zł55 m² 6 359,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najbardziej aktualna oferta! możliwość negocjacji ceny! Inwestycja: teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych, parkingów i chodników, dużo terenów zielonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł65 m² 6 792,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę poinformować o powrocie do sprzedaży mieszkania w nowo budowanej Inwestycji na Żeraniu, 64,67m2 z widną kuchnią. Piętro 1/5, ekspozycja - wschód/południe/zachód. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

247 668 zł59 m² 4 197,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Piasta. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1987.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

371 616 zł38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 2 pokojowy początek sprzedaży koniec budowy II kw 2020 bezpośredni zakup od biura sprzedaży Oferujemy do sprzedania elegancki 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 37,92m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bieżanów

Kraków,małopolskie

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w Krakowie - Bieżanów. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z: trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

176 000 zł39 m² 4 512,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie we Włocławku w samym centrum. Lokal o powierzchni 39m kw. usytuowany jest na 2-piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Warszawa,mazowieckie

289 536 zł31 m² 9 481 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle Apartamenty Raków to kolejna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Gliwice,śląskie

244 000 zł64 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Gliwic na ul. Dunikowskiego 8.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej w 2011 r. kamienicy. Mieszkanie wraz z przynależną do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł72 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zamieszkaj naprzeciw Parku Tołpy! Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72 m2, usytuowane na parterze pięciopiętrowego bloku mieszkalnego z 1993 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł98 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

485 000 zł108 m² 4 480,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2019

0% Prowizji , 0% pcc zadzwoń porozmawiamy o szczegółach! Segmenty : - Gotowe segmenty , kupujemy i od razu wykańczamy! - Miejsca parkingowe wykonane z kostki brukowej - Budynki ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bojary

Białystok,podlaskie

245 000 zł48 m² 5 056,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** 3 pokoje *** os.BOJARY *** I PIĘTRO *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły zlokalizowane na os. Bojary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

314 400 zł25 m² 12 728,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Frontowe, wysokie 3m, słoneczne studio w przedwojennej kamienicy z 1929r. przy ul. Ludwiki 1 (wola). Oferta na wyłączność. Studio do zamieszkania przez singla, parę lub idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

194 000 zł41 m² 4 749,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle Wieniawskiego to zespół dwu piętrowych budynków mieszkalnych. W każdym z nich znajduje się 18 mieszkań ( 6 na kondygnacji). Oferujemy mieszkania o wielkościach 33, 41 i 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

329 000 zł58 m² 5 709,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 93,17 m2 (bez skosów 57,62 m2) w Wilkszynie Mieszkanie doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi, na terenie inwestycji powstanie plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

265 000 zł79 m² 3 347 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Na powierzchnię 79,17 m2 składa się: parter: kuchnia z oknem, meble w zabudowie, glazura na ścianach oraz panele na podłodze. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

1 836 000 zł147 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Apartament na ostatnim piętrze w przedwojennej Kamienicy. Al. 3 maja obok mostu Poniatowskiego. wysokość 3,1m. Piękny widok na Powiśle. Obecnie wynajmowane na cele biurowe dla firmy komputerowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 000 zł63 m² 6 808,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie znajduje się w Pruszczu Gdańskim na nowym osiedlu przy ulicy Ignacego Domeyki. Klatka schodowa czysta i zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osoby zainteresowane nowym projektem zapraszamy do kontaktu. Biuro czynne w godzinach: 10:00 - 20:00 (od poniedziałku do piątku) W związku z dużą ilością zapytań, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

408 000 zł55 m² 7 418,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dla osób chcących mieszkać w centrum Szczecina. Oferujemy ładne, ustawne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, położone przy ul. Wyszyńskiego, z widokiem na Katedrę, 100m od Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

254 935 zł42 m² 6 117,95 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie. Imponujący przestronnością i wyglądem blok jest zaprojektowany w taki sposób, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł46 m² 7 620,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, czyste i zadbane mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 45,80m na warszawskich Jelonkach, przy ulicy Wyki usytuowana na 9 piętrze w dziesiąciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł51 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Termin odbioru IV kwartał 2019 roku Unikatowa Inwestycja na zielonym Mokotowie. To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje luksusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

331 200 zł36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie, wyposażone i gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty tel. Na sprzedaż własnościowa nieruchomość, położona na I piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Piłsudskiego

Warszawa,mazowieckie

797 339 zł73 m² 10 925,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od szwedzkiego dewelopera bez prowizji I pcc Wyjątkowe apartamenty zatopione w zieleni, na osiedlu przylegającym do parku! Mieszkanie gotowe, oddane do użytkowania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

244 000 zł41 m² 5 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. Świetna lokalizacja / niska cena / 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

360 000 zł82 m² 4 417,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania apartament na parterze na Osiedlu Piastowskim,w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość 81,50m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Struga

Struga,dolnośląskie

85 000 zł40 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z ogródkiem w strudze. Oferuję do sprzedania ciche, jasne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m 2 wraz z ogródkiem, dwiema komórkami każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

395 000 zł52 m² 7 581,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie do remontu, ul. Opolska, dzielnica Krowodrza. Powierzchnia 52,1m2, trzy niezależne ustawne pokoje ( 20,74m2, 9,30m2, 7,32m2 ), łazienka 2,58m2, wc 0,90m2. Jasna, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

126 000 zł42 m² 2 992,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy Państwu atrakcyjnie usytuowaną nieruchomość położoną w cichym i zielonym zakątku Białego Kamienia tuż przy granicy ze Szczawnem Zdrój. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

640 700 zł60 m² 10 590,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku o podwyższonym standardzie położonym w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu parku Sieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł51 m² 7 106,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

10 minut od Rynku! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,66 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 009 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowe mieszkanie 5 min na stare miasto*** Mieszkanie wykończone, świetne do zamieszkania lub na wynajem krótko i długoterminowy. Możliwość wynajęcia od nowego właściciela za kwotę 4500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł61 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Inwestycja: powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

429 600 zł57 m² 7 477,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,45 m2 na Grunwaldzie w nowej inwestycji za jedyne 429 600 zł. Możliwość negocjacji ceny! Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na pierwszym piętrze bloku położonego w atrakcyjnej części dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż kawalerkę na Bartodziejach, 31 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju z wnęką i balkonem francuskim, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca ; Tel: nowe budownictwo / super lokalizacja / tramwaj / rozkład / ciche lokal w super lokalizacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij