dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe , przy czym dwa pokoje są przechodnie, a dwa z niezależnym wejściem. Mieszkanie zmodernizowane 10 lat tremu. Wyminiono wówczas instalacje wod-kan oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Międzywodzie,zachodniopomorskie

190 000 zł45 m² 4 210,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie przeszedł remont kapitalny w 2000r, wymieniono wówczas wszystkie instalacje, dach budynku, wykonano również nową elewację. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł33 m² 6 554,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalna, wygodna kawalerka zlokalizowana przy ul. Skarbka z Gór w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - osiedle Derby usytuowana na pierwszym piętrze, w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa oferta - mieszkanie W sercu dzielnicy kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

197 000 zł31 m² 6 308,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy mieszkanie w kamienicy w bardzo niedalekiej odległości plant. Mieszkanie położone jest na wysokim bezpiecznym 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

663 748 zł110 m² 6 026,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Zamieszkaj po słonecznej stronie miasta Zamieszkaj w odnowionej z pietyzmem, XIX-wiecznej kamienicy Casa Solare u zbiegu ulicy Skwierzyńskiej i Zaporoskiej. Poczuj klimat dawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reymonta

Lipno,kujawsko-pomorskie

137 000 zł46 m² 2 987,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Lipnie przy ul. Reymonta, o powierzchni użytkowej 45,86 mkw położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Oferowane mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

218 000 zł29 m² 7 517,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania bardzo ładna kawalerka , na cichym , zamkniętym osiedlu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania , ładnie urządzone , blisko komunikacja miejska. Polecam i zapraszam do oglądania Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

216 500 zł43 m² 4 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w budynku z 2006r. z nowoczesną, cichą windą, w świetnej lokalizacji - cisza i spokój, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

195 000 zł23 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - nowoczesne mieszkania sprawdzony deweloper - gwarancja jakości najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

DO sprzedaży wyjątkowy 120 metrowy apartament W wiślanych tarasach na ulicy grzegórzeckiej składający się Z: - 2 sypialni - salonu - kuchni połączonej z jadalnią - 2 łazienek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasjopei

Szczecin,zachodniopomorskie

408 000 zł103 m² 3 961,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni całkowitej ok. 103 m2 (pow. użytkowa 56,90 m2 - liczony pierwszy poziom) położone na parterze w cichej i spokojnej okolicy Warszewa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzieje

Radzieje,warmińsko-mazurskie

25 000 zł36 m² 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości własny kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Radzieje pow. Węgorzewski. Mieszkanie w Radziejach 36 m2 Układ: 2 pokoje i kuchnia Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 sławików 125 000 Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu mieszkanie M-3 o powierzchni 38 m 2 na parterze w 9 piętrowym zmodernizowany budynku przy ul. Sławików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Domecko

Domecko,opolskie

59 000 zł42 m² 1 404,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka Sprzedaż Domecko - powierzchnia użytkowa 42 m2, pokój, kuchnia, łazienka i spiżarka, na parterze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 14,20 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł98 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pięknie wykończone mieszkanie w nowo wybudowanym budynku na Miasteczku Wilanów w bliskiej odległości lasu.Teren bardzo ładnie zagospodarowany,części wspólne budynku wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spacerowa

Łukęcin,zachodniopomorskie

255 806 zł38 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Proponujemy Państwu zakup ekskluzywnych apartamentów w standardzie pod klucz, położonych na zamkniętym i dozorowanym terenie w odległości 150 metrów od plaży. Powierzchnia całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kraśnik,lubelskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu atrakcyjne mieszaknie w Kraśniku, na ul. Wyszyńskiego 1. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł64 m² 5 544,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,03 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 6 kondygnacyjnym przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. Standard mieszkania jest dobry, materiały użyte do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

185 000 zł68 m² 2 712,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie 3 pokojowe w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Gorzowie Wlkp. W mieszkaniu zostały rozmieszczone 3 pokoje, przedpokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Abramowice

Lublin,lubelskie

273 000 zł63 m² 4 354,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Własnościowe mieszkanie, jednopoziomowe, w stanie do wprowadzenia o powierzchni 62,7 mkw, usytuowane na parterze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie: - powierzchnia: 62,7 mkw - salon (20m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

192 600 zł21 m² 9 171,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament tylko 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji!bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 20,50 m2; sypialnia - 11 m2 ; II sypialnia 8,60 m2 garderoba 2,8 m2 kuchnia 8,65 m2, łazienka 4 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

110 000 zł59 m² 1 864,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, dwa pokoje, duża kuchnia, łazienka wykafelkowana. pomieszczenie gospodarcze. Na podłogach w pokojach w pokojach panele w kuchni i przedpokoju kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

270 000 zł52 m² 5 175,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest bardzo wygodne mieszkanie w apartamentowcu w centrum Stargardu. Na mieszkanie składa się jasny ustawny salon z aneksem kuchennym i pokój z przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Kraków,małopolskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 w samym centrum miasta, tuż obok Plant, przy ulicy Basztowej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych nieprzechodnich pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

100 000 zł36 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przytulne, przestronne mieszkanie na dużym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie o powierzchni 36m kw składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł80 m² 2 246,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na czwartym piętrze w kamienicy. Niedaleko Turzyn, sklepy oraz miejsca parkingowe pod blokiem bez strefy płatnego parkowania. Na powierzchnię 79,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 25m2, wysoki parter w budynku z lat 70-tych, przy ulicy Doryckiej, bielany. Kilka minut spacerem do stacji metra Młociny. Bliżej przystanki tramwajowe. Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

326 000 zł75 m² 4 346,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Gumieńce. Lokal o powierzchni 75m2, położony na pierwszym piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 4 rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

71 000 zł25 m² 2 837,73 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 25 mkw Centrum Włocławka 10 piętro. Pokój, kuchnia, łazienka z wc. Okno - pcv. W pokoju na podłodze parkiet, w łazience glazura i terakota. Mieszkanie wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł44 m² 4 103,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,87 m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie w Częstochowie na Północy położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna są na dwie strony: wschód, zachód. Blok jest ocieplony i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

435 000 zł78 m² 5 590,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy mieszkanie w okolicy Płaszowa. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 97 roku. Blok ogrodzony, na dużej działce gdzie znajduje się plac zabaw, oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie rozkładowe o powierzchni 54 m2, przy ul. Krynickiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone na Krzykach, składa się z: salonu, sypialni, pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Żuromin,mazowieckie

79 000 zł44 m² 1 795,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 44m2 w Żurominie przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie środkowe, znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2-kondygnacyjnym (10 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap! * mieszkanie 2-pokojowe pod inwestycję * stare miasto / planty! Na sprzedaż lokal o powierzchni 49m2 usytuowany na II/IV piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł72 m² 4 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły, rok budowy 1994. Na pierwszym poziomie, przestronna kuchnia, łazienka z wanną wraz z wc w glazurze i terakocie, dwa.