dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na pierwszym piętrze bloku położonego w atrakcyjnej części dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż kawalerkę na Bartodziejach, 31 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju z wnęką i balkonem francuskim, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca ; Tel: nowe budownictwo / super lokalizacja / tramwaj / rozkład / ciche lokal w super lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 484,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gwarancja najniższej ceny Zakup od dewelopera bez prowizji i podatku pcc! Opiekun inwestycji tel. Atuty Inwestycji: lokale usługowe i sklepy na osiedlu Nowoczesna forma i detal inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

421 867 zł63 m² 6 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 63 m2 Apartament powstaje na małym zielonym ogrodzonym osiedlu, na którym będzie plac zabaw, miejsce do grillowania oraz fitness zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

198 000 zł48 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48 metrów kw., usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul. Jagiellońskiej na osiedlu Czarnów. Sprzedaż bez pośredników. Blok po remoncie elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł50 m² 6 986 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z balkonem W super lokalizacji! idealne pod wynajem I do zamieszkania! 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się na ul. Niedźwiedziej. Usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

549 000 zł128 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne,duże i rozkładowe mieszkanie czteropokojowe, położone na drugim piętrze w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum Opola. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

138 000 zł48 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zarezerwowane! Ładne mieszkanie po remoncie do zamieszkania od zaraz. Nie wymaga nakładów finansowych. Kompletnie wyposażona i ładnie zaaranżowana kuchnia. W przedpokoju duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Uwaga! Niższa Cena! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

566 000 zł67 m² 8 421,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem skierowanym na zachód. W pełni rozkładowe dwustronne mieszkanie z osobną łazienką i toaletą oraz z możliwością oddzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

844 000 zł65 m² 12 972,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

682 500 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Elegancki budynek położony w odległości 5-minutowego spaceru od Metra Wierzbno. Wykończenie w podwyższonym standardzie, z dużymi drewnianymi oknami. Spokojna okolica, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam 3 pokojowe środkowe mieszkanie na 5 piętrze z balkonem i piwnicą. Powierzchnia to 60m2. Ściany i sufity w gładzi na podłogach panele, okna pcv osobne wc. Zabudowa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

154 000 zł28 m² 5 539,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja bardzo zadbana kawalerka na os. Górczyn Z pięknym widokiem na panoramę miasta Przedmiotem oferty jest bardzo zadbane mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na parterze 3 pięrtowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

540 400 zł67 m² 8 029,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji * 0 % podatku pcc* Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Nowoczesne osiedle na pograniczu Mokotowa i Wilanowa, w otoczeniu rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

250 930 zł38 m² 6 599,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Natura obejmuje dwa kameralne, 3-kondygnacyjne budynki, każdy mieszczący 54 lokale. W ofercie dostępne są kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

265 900 zł46 m² 5 780,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Przydworcowe. Nieruchomość położona jest na III piętrze w budynku z lat 70 po termomodernizacji. Dużym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Popowice

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje na Popowicach położone na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienka razem z wc oraz mniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vogla

Warszawa,mazowieckie

523 100 zł61 m² 8 533,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Prowizji 0% Podatku pcc Na granicy Zawad i Wilanowa Królewskiego powstaje nasza ekskluzywna inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł98 m² 7 438,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację warto!-polecam-zapraszam=małgorzata wójcik= licencja nr 16128 klimatyczne-duże-wygodne-bardzo dobrze utrzymane-czteropokojowe mieszkanie Z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

299 000 zł55 m² 5 456,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe z dużym balkonem, o powierzchni użytkowej 54,80 m2, położone na parterze w czteropiętrowym budynku w Opolu, malinka II. Lokal w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

513 070 zł58 m² 8 815,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera! Przedsprzedaż! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Mieszkania w kompaktowych metrażach - Idealne na wynajem! Wysoka rentowność. Najnowsze osiedle w Warszawie powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 800 zł49 m² 5 934,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 49 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze bloku. Lokal mieszkalny znajduje się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł88 m² 5 301,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferuję duże mieszkanie własnościowe po kapitalnym remoncie w centrum Szczecina. Przygotowane pod wynajem (np. dla studentów). Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum, w okolicy wbia, zut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Bielsk Podlaski,podlaskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w centrum miasta, 48 m2, 3 pokoje, słonecznie, dwustronne, nieprzechodnie na 4 pietrze, z balkonem i piwnicą.Oddzielna kuchnia, łazienka i ubikacja. Do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż mieszkanie 49m2 3 niezależne umeblowane pokoje, osobna kuchnia i łazienka przy ul. Szulborska, wola, warszawa Mieszkanie jest dwustronne (północ-południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

449 000 zł79 m² 5 683,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w cichej okolicy to ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość położona jest w Józefosławiu. Usytuowana w głębi osiedla z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miasteczku wilanów Ostatnia okazja, żeby kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, w oddanym już projekcie! główne atuty: -prestiżowy charakter inwestycji -własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł42 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 2- pokojowe Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 618,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania w nowym budynku ? Chcesz etap remontu mieć za sobą i od razu się wprowadzić ? Zależy Cię aby mieszkanie było solidnie wykończone jak "pod siebie" ? Czytaj dalej ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł91 m² 3 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Duże jasne mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w pobliżu Sądu Okręgowego. W okolicy kancelarie notarialne, adwokackie itd. Doskonałe miejsce pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł49 m² 6 306 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł44 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchoości premium Negrin ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie umeblowane 2 pokojowe z widną kuchnią, bez windy. Pełna własność (bez obciążeń),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze bloku 4 piętrowego w bardzo poszukiwanej lokalizacji - Gagarina - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

477 930 zł54 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta deweloperska, bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc. Słoneczne mieszkanie, z dużym, wschodnim balkonem. Wyjście na balkon z salonu, widok na wewnętrzny dziedziniec. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

413 000 zł70 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

NA sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie O powierzchni 69,5 mkw., USYTUOWANE NA II PIĘTRZE W BLOKU NA CHEŁMIŃSKIM PRZEDMIEŚCIU. Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Poznań,wielkopolskie

316 000 zł49 m² 6 448,98 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcielibyśmy zaoferować Państwu do sprzedaży ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. około 49m2 z balkonem we wieżowcu na 9piętrze w dzielnicy Rataje na Os. Piastowskim niedaleko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

514 500 zł51 m² 10 176 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich - Bez prowizji, bez podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w budynku 6 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

270 000 zł60 m² 4 522,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59,7 m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym wybudowanym w 1989 roku na osiedlu Piasta. Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

472 775 zł60 m² 7 840,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc * Szybki dostęp do głównych arterii miejskich: ulicy Modlińskiej, mostu Północnego, wisłostrady, wybrzeża Helskiego, ulicy Jagiellońskiej *dojazd samochodem do stacji Metra.