dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł18 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł68 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z całkowitym wyposażeniem 67,50 m2 z dużym balkonem i piwnicą 10.09m2. Nieruchomość znajduje się ok 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolonia Rospontowa

Chrzanów,małopolskie

104 000 zł50 m² 2 080 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 w Chrzanowie - Kolonia Rospontowa. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje (w tym jeden przechodni), aneks kuchenny w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

419 000 zł89 m² 4 686,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 89,40 m2, położone na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy w Centrum Opola. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

275 000 zł59 m² 4 692,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam M4 z balkonem typu loggia na 4 piętrze w bloku mieszkalnym 4-piętrowym przy ul.Starzyńskiego. Budynek został docieplony oraz przeprowadzono remont elewacji, wymianę drzwi na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modra

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł72 m² 6 071,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję duże mieszkanie trzypokojowe w jednej z najmodniejszych dzielnic Szczecina - bliskie Bezrzecze. Budynek został wybudowany w 2005 r. Na osiedlu dwa place zabaw, orlik, boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wergiliusza

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł76 m² 5 258,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, idealne dla rodziny na strzeszynie greckim Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne, jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Poznaniu na Strzeszynie Greckim. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

388 154 zł74 m² 5 276,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 73,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

214 990 zł34 m² 6 267,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,3 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto. Lokal mieści się na parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł37 m² 6 711,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Umowa przedwstępna. Polecam do kupna atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe z jasna kuchnią. Mieszkanie do remontu, indywidualnej adaptacji. W pokoju, kuchni i przedpokoju na podłogach deski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł105 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

*** oferta bezpośrednio od dewelopera *** Kupujący zwolniony z podatku pcc i opłat prowizyjnych. Termin oddania inwestycji- i kwartał 2020 4 pokojowy bardzo przestronny apartament na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trębacka

Pabianice,łódzkie

155 000 zł32 m² 4 798,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

225 500 zł41 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla biura! Nowa inwestycja w samym centrum Bielska-Białej. Na sprzedaż apartamenty o powierzchni od 41 m2 - 114 m2. Budynek liczy 7 pięter! Mieszkania do wyboru z balkonem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

356 660 zł52 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 52,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Ząbki,mazowieckie

275 000 zł40 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie, znajdujące się w Ząbkach, ul. Kołłątaja tuż przy stacji kolejowej. Mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 40,5 m2. Balkon. Do mieszkania przynależy też piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

516 378 zł85 m² 6 095 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa inwestycja położona na Muchoborze Wielkim, w sąsiedztwie ul.Rakietowej,skierowana do wymagających klientów, wyróżniająca się elegancką i nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

289 066 zł38 m² 7 607 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2-pokoje na II piętrze okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

255 000 zł58 m² 4 396,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim na bardzo popularnym osiedlu przy ul. 1-go plm "warszawa". Usytuowane na trzecim piętrze. Powierzchnia 58m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Przedstawiam 3-pokojowe, mieszkanie na ulicy Sobieskiego. Do zamieszkania od zaraz! Wysoki parter, okna na północ i południe. Lokalizacja: ulica Jana Sobieskiego okolice Placu Inwalidów i ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W pełni urządzone, ponadczasowe mieszkanie w Niemczu, gotowe do wprowadzenia się nowego właściciela. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, bardzo zadbanym i cichym osiedlu z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rynek pierwotny - zakup od dewelopera - 0% prowizji - bez pcc Oferuję wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji na Pradze-Północ, niedaleko nowej stacji metra "szwedzka". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Żarowie, na osiedlu, położone na IV piętrze, budynek ocieplony, mieszkanie dwustronne, rozkładowe, słoneczne, składające się z dużego pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł41 m² 6 220 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Funkcjonalne rozkłady : 2 pokoje - od 37 m2 do 43 m2 3 pokoje - od 50 m2 do 58 m2 z balkonami, tarasami i ogródkami Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

257 608 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł29 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wył ącznie W metro nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M2 przerobione na M3 w ocieplonym wieżowcu z balkonem, w kapitalnej lokalizacji na osiedlu Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

221 208 zł43 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,54 m 2 , zlokalizowany w centrum Kielc, przy ulicy Okrzei. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

319 741 zł57 m² 5 600,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 57,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

236 691 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

264 000 zł52 m² 5 047,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 52,30 m2, położone na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym w Opolu dzielnica zwm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów

Kraków,małopolskie

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niesamowite mieszkanie już w sprzedaży! Blok z lat 80 posiada 13 pięter. Oferowane mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka a dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. Super lokalizacja / blisko ue. / 2 pokoje Mieszkanie w okolicach Drukarskiej o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na X piętrze wysokiego bloku przy ulicy Świadka w Rzeszowie. Składa się z trzech pokoi (jeden przejściowy), osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bazylianówka

Lublin,lubelskie

445 000 zł66 m² 6 742,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne mieszkanie w spokojnej okolicy ponikwoda/bazylianówka/rudnik. Kameralny budynek z 2013 roku, z windą, garażem podziemnym, widok na zieleń. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szpitalna

Piaseczno,mazowieckie

579 999 zł86 m² 6 783,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki 3 pok. apartament z 2009 r. o pow. 85,5m2 zlokalizowany w zacisznej części Piaseczna: w otoczeniu niska zabudowa, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł68 m² 11 176 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: luksusowy apartament usytuowany przy ul. Wiwulskiego nad malowniczym brzegiem Odry w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, zoo, hali stulecia, przedszkoli i szkół. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł39 m² 5 572,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ponad 39 m2, usytuowane w centrum Bydgoszczy - w pobliżu: opera Nowa, multikino, astoria, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację przytulnego,zadbanego lokalu mieszkalnego położonego na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Oferowany lokal do sprzedaży ma powierzchnię 56m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

242 298 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 38,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

298 000 zł32 m² 9 312,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie 32m2: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, wc, korytarz 18m2-duży pokój, 8m2-mały pokoik (była kuchnia) 1,6m2-aneks kuchenny/( był przedpokój) 3m2 łazienka wc oddzielne korytarzyk okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł32 m² 7 120,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokój | 31,6 m2 | ul. Piastów | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 31,6 m2. Położone jest na szóstym piętrze wysokiego bloku, wybudowanego w 1970 roku, przy ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij