dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

375 000 zł63 m² 5 980,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3 pokojowe na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku z 2006 roku. Budynek znajduje się na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu. Okna od strony pólnocno-wschodniej, a salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio, 58m2, mokotów, garaż! Oferuję do sprzedaży 2-pokojowy apartament położony na Mokotowie na bardzo eleganckim osiedlu przy ul. Chełmskiej 9. Lokalizacja: - 200 metrów od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

799 000 zł94 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,61m2 położone na 5 piętrze (winda) w kamienicy z 1938 roku. Kamienica jest w dobrym stanie, wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł49 m² 6 306 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

263 000 zł44 m² 6 043,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | 43,52 m2 | ul. Krzywoustego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 43,52m2. Bardzo jasne, dwustronne i przestronne mieszkanie. Położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

340 137 zł54 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zakończenie budowy II Q 2019r. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne zadbane mieszkanie położone w Kętach o powierzchni 34m2. Składa się z dużego przestronnego salonu, łazienki kuchni i sypialni. Nieruchomość po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

193 032 zł31 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 30,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł34 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (27m) z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne funkcjonalne mieszkanie w niedalekiej odległości od stacji metra Kabaty. Mieszkanie ciche, widne, dwustronne , okna wschód i zachód. Salon ok. 25m2 z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

194 000 zł41 m² 4 749,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Wieniawskiego to zespół dwu piętrowych budynków mieszkalnych. W każdym z nich znajduje się 18 mieszkań ( 6 na kondygnacji). Oferujemy mieszkania o wielkościach 33, 41 i 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Lublin,lubelskie

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Kamienica zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z głównych ulic Śródmieścia. Mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

315 926 zł50 m² 6 334,99 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,87 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna, słoneczna kawalerka na os. Słonecznym o powierzchni 31 m2 położona na 11 piętrze w budynku 12 piętrowym. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pokój z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

434 000 zł53 m² 8 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne mieszkanie na Ruczaju Zespół Annderson prezentuje mieszkanie do sprzedania. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kameralnego bloku z 2009 roku na osiedlu Ruczaj. Nieruchomość 53m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska - zewnętrzna obsługa inwestycji - 0% prowizji Szukasz inwestycji na wynajem? Chcesz bezpiecznie ulokować pieniądze? Pomyśl o gotowym rozwiązaniu! Ponad połowa projektu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęgi

Lublin,lubelskie

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo. Do lokalu jest piwnica, wózkownia, oraz suszarnia :) Super lokalizacja, blisko do centrum handlowego Tesco 10 min spacerkiem, wąwóz i mnóstwo zieleni. Kuchnia 12 mkw pokój 20 kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kostuchna

Katowice,śląskie

190 000 zł45 m² 4 187,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, ładne mieszkanie o pow. 45,37 m2 na parterze z ogródkiem w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie ma trzy pokoje, kuchnie, łazienkę/wc oraz balkon. Dwa pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

169 000 zł37 m² 4 555,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Koncepcja mieszkania II pokojowego Kawalerka z możliwością przerobienia na 2 - pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 37,13m2 na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

391 123 zł62 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,74 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radowo Małe

Radowo Małe,zachodniopomorskie

135 000 zł68 m² 1 991,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,8 m2, do którego przynależy piwnica, położone na III piętrze bloku. Na jego powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ursynów

Ursynów,mazowieckie

365 000 zł38 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo polecam mieszkanie na Natolinie.Atutem jest bardzo duży balkon i komórka lokatorska na piętrze(wliczona w cenę). Budynek znajduje się przy ul.Stryjeńskich przy metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

248 744 zł37 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 2- pokojowy o powierzchni 36 ,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

337 868 zł64 m² 5 306,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 63,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

242 000 zł52 m² 4 609,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Do sprzedania zlokalizowane w Nowym Tomyślu (tzw osiedle Skwarcza). Wygodne, ciepłe,ciche a na dodatek całkowicie wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

328 000 zł37 m² 8 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący; ewa kaim więckowskiego ok. / blisko centrum Przytulne mieszkanie blisko centrum miasta 38 m2. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

427 000 zł48 m² 8 989,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny Apartamentowiec, tylko 42 mieszkania. Atrakcyjna lokalizacja. Cicha uliczka 200 m. od przystanku tramwajowego i autobusowego. W pobliżu ch Szembeka, ch. Promenada i Cinema City 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

550 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 50m kw z piwnicą oraz z wykupionym miejscem parkingowym na ogrodzonym terenie. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia, salon, łazienka, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

312 214 zł54 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 53 ,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

246 330 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 48,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

388 314 zł50 m² 7 739,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań - od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

216 104 zł39 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

227 664 zł33 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 33,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na Żabińcu w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł26 m² 7 297 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania cesja umowy! Brak podatku pcc. Kawalerka na Maślicach o pow. 25,90 m2 z balkonem w stanie deweloperskim. Odbiór kluczy II kwartał 2020r. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł18 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł68 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z całkowitym wyposażeniem 67,50 m2 z dużym balkonem i piwnicą 10.09m2. Nieruchomość znajduje się ok 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolonia Rospontowa

Chrzanów,małopolskie

104 000 zł50 m² 2 080 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 w Chrzanowie - Kolonia Rospontowa. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje (w tym jeden przechodni), aneks kuchenny w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

419 000 zł89 m² 4 686,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 89,40 m2, położone na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy w Centrum Opola. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

275 000 zł59 m² 4 692,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam M4 z balkonem typu loggia na 4 piętrze w bloku mieszkalnym 4-piętrowym przy ul.Starzyńskiego. Budynek został docieplony oraz przeprowadzono remont elewacji, wymianę drzwi na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij