dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bezpośrednia (nie zawieram umów z pośrednikami od nieruchomości). Mieszkanie znajduje się w Białymstoku (dzielnica Przydworcowe), ul. Bohaterów Monte Cassino. Powierzchnia: 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

49 000 zł33 m² 1 472,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gorąco polecam mieszkanie dla osób pragnących ciszy i spokoju. Nieruchomość zlokalizowana na parterze niewielkiej kamienicy. Słoneczny pokój z kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - tel. oraz podatku 2% pcc! Kameralna inwestycja o niskiej zabudowie powstające z dala od ulicznego zgiełku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarasowa

Lublin,lubelskie

305 000 zł55 m² 5 586,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe (53m2) na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym w spokojnej dzielnicy Sławin, osiedle Botanik, ulica Tarasowa. Mieszkanie (2006 rok budowy) składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

320 000 zł97 m² 3 305,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży wygodne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń. Lokal w dobrym stanie technicznym, wymaga odświeżenia. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

262 596 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Developera Blisko pkp! Kilka minut obok projektu znajduje się stacja skm Gocławek z której w przeciągu 18 minut dojedziemy na Śródmieście, 24 minut do Dworca Zachodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczycka

Wrocław,dolnośląskie

393 000 zł65 m² 6 046,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik 3 pokojowe, śliczne, z tarasem, ogrodem I parkingiem - do psiego pola 3 minuty. Przytulne, śliczne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

261 032 zł39 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja, świetna cena Prosto od Developera! Osiedle powstaje blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od Śródmieścia. Planowany termin ukończenia budowy to II kwartał 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

232 560 zł41 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe osiedle w centrum Łodzi. Obecnie w sprzedaży III etap inwestycji, w którym powstaną 4 budynki 6-piętrowe. Znajdzie się w nich 336 komfortowych mieszkań w najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

673 060 zł93 m² 7 271,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Polesie

Łódź,łódzkie

325 108 zł55 m² 5 954,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

446 509 zł63 m² 7 086,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty inwestycji bezpośrednia okolica przystanku Szybkiej Kolejki Miejskiej - Warszawa - Gocławek 1 Las Rembertowski - idealne miejsce do relaksujących spacerów i przejażdżek rowerowych Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Alaski

Józefosław,mazowieckie

368 000 zł57 m² 6 456,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe, wykończone na zielonym, strzeżonym osiedlu w Józefosławiu ul. Alaski. Mieszkanie ładnie wykończone, zadbane. Salon połączony z dobrze wykończoną i wyposażoną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Polesie

Łódź,łódzkie

188 000 zł30 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł72 m² 8 241 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

595 000 zł cena mieszkania + 50 000 zł cena 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym = 645 000 zł całość. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (powierzchnia 72,2 m2 ) położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

339 955 zł62 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 62 m2 Wzgórza Staroniwskie - kameralny budynek cztero - mieszkaniowy ogród 170m2 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane w kameralnym cztero - mieszkaniowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania mieszczącego się na czwartym piętrze jednego z bloków przy ulicy Bytnara Rudego. Jego powierzchnia to ok 65 m2, składa się ono z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł148 m² 2 019,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku, w odległości 5 km od centrum Stargardu. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

275 000 zł62 m² 4 442,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta z klauzulą wyłączności. Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ul.Sienkiewicza na parterze czteropiętrowego budynku Mieszkanie dwustronne, rozkładowe: -trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

287 411 zł50 m² 5 748,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kozacka

Marki,mazowieckie

359 000 zł97 m² 3 701,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedamy dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na I piętrze i poddaszu. Mieszkanie na piętrze ma powierzchnię 52,60 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

264 258 zł33 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

238 850 zł41 m² 5 869,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % pcc 0% prowizji Na sprzedaż nowy etap popularnej inwestycji w warszawskiej Białołęce. Atrakcyjne rozkłady mieszkań będą jednym z wielu wyróżników projektu. Prawie połowa mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

320 347 zł53 m² 6 052,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa promocja na ostatnie mieszkania. Kup mieszkanie i odbierz klucze już 09/2019 roku. Umów się na spotkanie, wybierz najkorzystniejszy układ i otrzymaj atrakcyjny rabat. A dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glebowa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł112 m² 6 116,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko zakup za gotówkę Do sprzedania posiadam duże mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na Wilanowie. Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem lub dla rodziny z dziećmi. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

502 000 zł61 m² 8 257,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania Z kluczami W październiku promocja - garaż gratis bez prowizji i pcc największy europejski deweloper Ostatnie dostępne mieszkania z niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

330 000 zł36 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka przy ulicy Radzikowskiego z prywatnym ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest bardzo cieple, gdyż umiejscowione jest nad piwnicami a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

708 084 zł93 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

320 000 zł34 m² 9 412 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34 m ,9 piętro w bloku -kraków, prądnik Biały, al. 29 Listopada. Mieszkanie posiada Balkon. N podłodze położone panele. Okna pcv. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Białystok,podlaskie

279 000 zł43 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości" proponuje. Mieszkanie o powierzchni 43.2m2 składającego sie z dwóch sypialni salonu z kuchnią w formie aneksu. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

298 642 zł52 m² 5 798,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

331 512 zł44 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w wieżowcu na pograniczu Niebuszewa i Osiedla Książąt Pomorskich. Mieszkanie po generalnym remoncie. Składa się z dwóch rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

463 988 zł64 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy metrze Służew na Mokotowie Ustawne, rozkładowe dwa pokoje o metrażach 19 i 11 m2, większy pokój z wyjściem na spory balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży unikalny, luksusowy dwupoziomowy apartament z klimatyzacją 75m2 na Starym Mokotowie. Cena sprzedaży 850000 pln. Doskonała lokalizacja w pobliżu Pól Mokotowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł75 m² 8 381,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** bezpośrednio od dewelopera *** Zamieszkaj już w tym roku! Termin oddania III kwartał 2019 roku Niskie, jedynie 3-kondygnacyjne budynki, w tym etapie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Idealne na inwestycję. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznegolub e-mail. Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 na Ochocie. Rozkład: - pokój 15 m, balkon, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

24 500 zł39 m² 628,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Chwaliszowie o powierzchni 39m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju o powierzchni 39m2. Możliwość powiekszenia mieszkania o korytarz oraz strych co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 122 000 zł134 m² 8 373,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*** Atrakcyjne mieszkanie. Spokojna, zielona okolica! 3,5km do Metra Młociny!*** 132.07m2: * Salon o powierzchni - 44,36m2 * Kuchnia - 13,75m2 * Przedpokój - 11,13m2 Możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

424 182 zł39 m² 10 749,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**bez prowizji** **brak podatku pcc** bezpośrednio od dewelopera** Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, w pobliżu toru wyścigów konnych Służewiec. Termin oddania: III kwartał 2021 *otwarte ogrody na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij