dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł42 m² 1 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania rozkładowe,dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze, zlokalizowane w Wałbrzychu na Nowym Mieście przy ul. A.Asnyka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł52 m² 5 329,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 51 m2 znajdujące się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie rozkładowe, składa się z: trzech pokoi (ok 13 m2, 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

168 000 zł55 m² 3 065,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 - 54,8 m2 - tysiąclecie Mieszkanie o powierzchni 54, 8 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku na Tysiącleciu. Mieszkanie ładne, ustawne i przestrzenne, nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdrojowa

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w malowniczej, uzdrowiskowej części Dusznik Zdroju, w dwurodzinnym domu, na pierwszym piętrze. Powierzchnia całkowita 55,6 : - dwie piękne, duże sypialnie, - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

197 500 zł26 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oddanie inwestycji III kw. 2016r Oferta bez prowizji od kupującego Poznańska to inwestycja powstająca w centrum Krakowa, zaledwie 2 km od Rynku i Dworca Głównego. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

****** atrakcyjna lokalizacja ****** Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Roztocze w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

223 000 zł42 m² 5 299,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z cegły w dzielnicy Krzyki. Lokal ma powierzchnię 42,08m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł95 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gorąco polecam! Trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na drugim piętrze dwupiętrowego budynku w cichym i spokojnym miejscu na zamkniętym osiedlu przy ul. Łubinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

114 500 zł38 m² 3 013,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - ostatni grosz - 38 m2 Mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na Ostatnim Groszu. Na podłogach w pokojach panele. W kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie położone na II piętrze w 10 piętrowym bloku w samym centrum miasta. Mieszkanie jednostronne bardzo ciepłe i jasne. Mieszkanie składa się z przechodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

334 500 zł40 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

! dwupokojowe mieszkanie 40 m2 na warszawskich Bielanach! Tylko 3 minuty od stacji metra! Mieszkanie składa się z 22 metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialnia to około 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

301 644 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Jana Kazimierza zlokalizowane jest w dzielnicy Warszawy, woli. To spokojna oraz bogata w zieleń część miasta. Tuż przy inwestycji znajdują się parki im. Sowińskiego, moczydło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł63 m² 2 791,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 62,7 m2, z balkonem, zlokalizowane na IV piętrze X piętrowego bloku, na Przylesiu. Ściany w tapecie i boazerii, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

499 400 zł61 m² 8 186,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczny apartament Z dwoma balkonami! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł26 m² 8 587,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jednopokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich, blisko stacji metra "Marymont" blisko parku "Sady". Jednostronne, położone na dziewiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł55 m² 5 833,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super oferta! Polecam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,86 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w klimatycznej kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Gocław

Warszawa,mazowieckie

597 660 zł92 m² 6 478,70 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Własność gruntu! Jedyny taki sięgający gwiazd wieżowiec po prawej stronie Wisły! ~inwestycja znajduje się na Pradze Południe na Gocławiu. Jest to teren bardzo dobrze skomunikowany zarówno ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

868 888 zł117 m² 7 426 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam duże mieszkanie! Opiekun oferty Mieszkanie z 40 metrowym salonem o wysokości 5 m oraz Antresolą 16m (dodatkowo przy mieszkaniu znajdują się dwa schowki-stryszki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

479 400 zł67 m² 7 199,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3-pokojowe, 66,59m2, na drugim piętrze w 9-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego dwóch sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, holu, łazienki, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł45 m² 5 570,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2 pokojowe dwustronne, na poddaszu - 5 piętrze - kamienicy o powierzchni 44,7 m 2 , po podłodze 64 m 2 (adaptacja strychu). Dwa pokoje o pow. 14,6 m 2 i 6,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł48 m² 3 747,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Polecam dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Śródmieściu. Lokal ma powierzchnię ok. 48m i składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

416 188 zł59 m² 7 092,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawady

Poznań,wielkopolskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blokada! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2pok. 34m2 - Śródka cena: 160 000 zł - pełna własność - 2p./4p. budynek z cegły - opłaty do wspólnoty 195 zł - ogrzewanie gazowe piecem dufunkcyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł56 m² 5 782,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecam! Piękne, jasne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie.Lokal o powierzchni 56,2 m2 składa się z trzech pokoi ( 16,8m2, 12,9m2, 8,2m2 ) widnej kuchni ( 7,7m2 ) oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołaja

Gdynia,pomorskie

205 000 zł66 m² 3 127,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy o pow 65,55m2. Na układ pomieszczeń składają się trzy przestronne pokoje, widna kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! atrakcyjna cena Trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku w cichym i spokojnym miejscu przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie ( 54m ) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

129 900 zł32 m² 4 034,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje *** pierwsze piętro *** os. Piasta Posiadamy w ofercie zgrabne mieszkanie 2-pokojowe, położone w docieplonym bloku na osiedlu Piasta. Znajduje się ono na I piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

380 074 zł50 m² 7 599,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe, 50,01m2, na 2 piętrze w 9-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni z oknem, sypialni, łazienki, balkonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

197 584 zł37 m² 5 297,16 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja w XV dzielnicy , os. Bohaterów Września -srebrnych Orłów Inwestycja będzie oddana w 2 kw 2016r. Możliwość zakupu mieszkań w programie MDM , mieszkania o pow. 37-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

115 000 zł51 m² 2 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyremontowanie mieszkanie M3 w Chwałowicach. Lokal mieszkalny o pow 51 usytuowany na wysokim parterze niskiego bloku. Składa się z przedsionka, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stryków

Stryków,łódzkie

200 000 zł59 m² 3 408,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczdewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o pow. 58,67m2 na IV piętrze w Strykowie. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe mieszkanie z Jacuzzi w okolicach sky tower! 10 min do Rynku! gorąco polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 mkw, komfortowo i luksusowo wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Witam, mam do zaoferowania mieszkanie przy ul. Legnickiej o powierzchni 28m2. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (18m2), sypialni (6,5m2) z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, położone przy bocznej ulicy w dzielnicy Stary Zdrój. Lokal składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mazurskie

Zielona Góra,lubuskie

184 315 zł46 m² 4 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Oferujemy Państwo zakup mieszkania 2-pokojowego położonego w niskim bloku na Osiedlu Mazurskim. Inwestycja „Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bronowice

Lublin,lubelskie

210 000 zł61 m² 3 417,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** okazja *** niższa cena *** okazja *** Rozkładowe, widne, czteropokojowe mieszkanie na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Pogodnej. Na atrakcyjną cenę składa się duża powierzchnia, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Gorąco polecam! Dwupokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone w bloku po termomodernizacji w okol. ul Borowskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł41 m² 6 019,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na Muchoborze za 245.000 Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Budziszyńskiej. Blok ocieplony, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

88 000 zł30 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mie szkanie pow. 30 m kw. 8 piętro wieżowiec , korytarz zamykany. Mieszkanie po remoncie. Układ okien jednostronny na zachód , nowe 3 letnie okna pcv, duży balkon -ładny widok na panoramę Cz-wy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne i ciepłe mieszkanie w bardzo dobrym stanie! Główne atuty nieruchomości: - rozkład pomieszczeń - wyburzona jedna ściana i pokój połączony z kuchnią co daje ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

132 000 zł33 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Oś. Gorzków o pow. 33m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka na IV piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie czyste i zadbane. Okna drewniane, na podłogach w pokojach płytki.