dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

229 500 zł47 m² 4 882,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Obrońców Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 008 zł67 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament w nowoczesnym wysokościowcu położonym w centrum nad samą Brdą. Wyjątkowy, charakterystyczny projekt, który na lata odmieni panoramę Bydgoszczy. Zamieszkaj w spokojnej oazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grobla III

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł56 m² 11 081,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Witam, mam do sprzedania mieszkanie w centrum Starego Miasta. Blisko do komunikacji miejskiej (tramwaj autobus, skm i pkm). W pobliżu sklepy i restauracje, przez ulicę szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

227 824 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny budynek apartamentowy z cichobieżną windą, komórkami lokatorskimi i podziemnymi garażami w elastycznej ofercie, bez obowiązku ich kupowania, usytuowany pomiędzy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w nowszej części Podzamcza. Lokal po gruntownym remoncie około 6 miesięcy temu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

317 081 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: II kwartał 2021 roku. Lokalizacja w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych wrocławskich zieleńców; w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

299 000 zł54 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 5380 polecamy dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia nigdy nie zamieszkałe! Jeśli szukacie Państwo mieszkania do celów własnych lub jako lokata ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Sopot,pomorskie

799 000 zł67 m² 11 847,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Atrakcyjne mieszkanie "2 w 1", w doskonałej lokalizacji pasa nadmorskiego Sopotu. Cicha uliczka , oddalona od plaży i centrum na odległość kilkuminutowego spaceru. Zdrowa przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Grabówku w pobliżu Akademii Morskiej! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z oknami od strony ul. Morskiej. Z okien rozciąga się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 805 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie deweloperskie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym przy brzegu Brdy w centrum Bydgoszczy. Niepowtarzalna lokalizacja. Nowa inwestycja obejmująca jeden kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzy mikrokawalerki z osobnymi licznikami! Doskonała okazja inwestycyjna! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m2 podzielone na trzy mikrokawalerki (20 m2, 20 m2, 17 m2) usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Żyrardów,mazowieckie

335 000 zł66 m² 5 045,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Numer oferty w biurze 5418 Jeśli szukacie Państwo bardzo dobrze utrzymanego, gotowego do wprowadzenia mieszkania trzypokojowego ta oferta jest jdealna. Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

1 004 529 zł113 m² 8 905,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalny apartament na III piętrze w sercu Wrocławia na Starym Mieście. Inwestycja będzie zakończona w III Q 2019. Przestronny, dwupoziomowy lokal o powierzchni 112 m2 na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł63 m² 10 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Starych Bielanach przy Al.Zjednoczenia. Powierzchnia 62,67 m2. Wysokie pomieszczenia. 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

315 915 zł30 m² 10 520 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o powierzchni 30,03 m/2 w cenie 315 915 pln Składające się z sypialni, aneksu kuchennego z salonem, łazienki ,przedpokoju i balkonu. Przedpokój- 4,58 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji z pięknym widokiem na panoramę Karkonoszy. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł39 m² 5 647,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 31.03.2020 Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ul. Unisławy. Wszędzie blisko, jasne Błonia, komunikacja, centra handlowe, szkoły, przedszkola, basen. Lokalizacja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Paczkowo

Paczkowo,wielkopolskie

365 000 zł78 m² 4 679 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyodrębnionego lokalu mieszkalnego w domu wolnostojącym o powierzchni użytkowej 73 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kobyłka,mazowieckie

340 000 zł59 m² 5 724,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 59,39 m 2. W cenie domu ogródek i 2 miejsca postojowe. Więcej ofert znajdziecie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

379 241 zł60 m² 6 345,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bez zbędnych kosztów prosto od developera.PROMOCJA! Przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania: salon z aneksem kuchennym 20 mkw. i balkonem, sypialnie 9,5, 7,0 i 11,5 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł76 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecamy funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75,92m2 w doskonałej lokalizacji. O mieszkaniu: wysokie (270cm) o narożnym usytuowaniu i mniej słonecznej ekspozycji na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. 60 mkw w spokojnym miejscu. Mieszkanie jest po remoncie i mieści się na ivp. zadbanego i ocieplonego bloku z zagospodarowanym terenem zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

243 900 zł49 m² 4 981,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

!Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji! Uwaga! Klient kupujący nie płaci 2% pcc! Do sprzedaży mieszkanie położone na pograniczu Śródmieścia i Pogodna przy al. Boh. Warszawy. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

450 000 zł64 m² 7 017 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków Wola Duchacka Agencja nieruchomości tecnocasa oddział XVI Studio Wola Duchacka s.c. proponuje trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się ono na czwartym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

90 000 zł60 m² 1,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk Masy Upadłości sprzeda 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym położonym przy ul. Górnośląskiej 8/22 w Kaliszu, o powierzchni 59,80 m2, składającego się z: dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

162 000 zł53 m² 3 079,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego lokalu mieszkalnego o pow. 52,60 mkw. , położonego na 4 piętrze w bloku niskim. Lokal usytuowany jest w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

385 800 zł85 m² 4 527,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu z antresola i dużym tarasem na dachu o powierzchni 49.75 m2. Apartament znajduję się na zamkniętym osiedlu - wjazd na pilot za zgodą mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł95 m² 11 053 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 248 000 zł69 m² 18 087 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Stylowy Apartament w Sopocie Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowym osiedlu zaledwie 900 metrów od plaży i ok 1,2 km od słynnej ul. Monte Cassino. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł64 m² 7 704,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Apartament w mojej ofercie zapewni Państwu spełnienie wszelkich potrzeb i marzeń! Atuty nieruchomości: - prestiżowa część Moreny z niską zabudową i nowymi ładnymi budynkami. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Boya-Żeleńskiego

Wrocław,dolnośląskie

809 814 zł58 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty nad rzeką! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. mail: mieszkanie o powierzchni 58,26m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Marki

Marki,mazowieckie

399 000 zł73 m² 5 493,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 72,63 m/2 w cenie 399 000 pln Składające się z 2 sypialni, aneksu kuchennego z salonem, łazienki ,przedpokoju i ogrodu. Przedpokój- 7,55 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Dwustronne wschód oraz północny-zachód. Mieszkanie 54 mkw. składa się z : Salonu 18 m2 z Balkonem sypialnia 11 m2 sypialnia 9 m2, kuchnia 5.8 m2 łazienka i przedpokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

299 328 zł62 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena mieszkania 4800 zł/mkw.Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z osobna kuchnią i dużym balkonem. Idealne dla rodziny z dziećmi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na drugim piętrze w kamienicy z cegły w okolicach Placu Teatralnego. Składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni, przedpokoju i łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

406 138 zł33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajdować się będzie na 3p. niskiego budynku na kameralnym osiedlu ("buma Mate3ny") złożonym z 4 budynków 3-i 4-piętrowych (z windami, placem zabaw i zielonym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł44 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny Wysoka stopa zwrotu 8%. 38 400 pln zarobek netto rocznie. (po odjęciu opłat) Mieszkanie w pełni wynajęte. 5 minut do pg 13 minut do gumed. Obok biedronka, lidl Mc Donald ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł20 m² 12 438 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu nowoczesne, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66m usytuowanym na 2 drugim piętrze małego bloku na Podgórzu w Toruniu. Blok jest częściowo ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

318 010 zł49 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 49 m2 w nowym budownictwie na Sołtysowicach Lokum znajduje się na nowym osiedlu. Okolica sprzyja aktywnemu trybie życia - znajdziemy tam boisko do gry, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe apartamenty W nowej inwestycji - osiedle divertimento! Nowe osiedle spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Architekci zadbali o każdy najmniejszych detal, tak, aby.