dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Brzeg Dolny,dolnośląskie

430 000 zł72 m² 5 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe, z oddzielną kuchnią. W pobliżu są obiekty tj.: przedszkole, szkła podstawowa i liceum, basen-pływalnia, hala sportowa, kilka supermarketów(Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł55 m² 6 768,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zbyszek: nieruchomości prestige Szanowni Państwo, mam do zaoferowania bardzo jasne, przestronne M4 na Bartodziejach przy ul Kołobrzeskiej o powierzchni 55,4m2, po częściowym remoncie! Typowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 312 000 zł88 m² 14 955 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania II kwartał 2025 roku. Atrakcyjny apartament do dowolnej aranżacji. Dwa poziomy, na pierwszym balkon, zaś na drugim taras 78 mkw. Poziom 1 - około 70 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nasze biuro z miłą chęcią Państwu zaprezentuje na sprzedaż 2-pokojowy apartament w cichej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł76 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie. Wykończone bardzo dobrymi materiałami z wieloma udogodnieniami: - podgrzewane podłogi (w kuchni i łazience) - Sterowane światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Osiedlu Kopernik. . Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 66 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł65 m² 7 806,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ul. Dominikańskiej Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze pięcio piętrowego bloku z 1988r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł56 m² 7 156,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,75 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Traugutta. Rozkład pomieszczeń: korytarz o powierzchni 7,85 m2, na podłodze panele podłogowe. pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

614 230 zł48 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tel okazja - negocjuj cenę W grudniu Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na naramowicach, jest to dzielnica położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

279 000 zł40 m² 7 061,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Pile po generalnym remoncie! 39,51 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

399 240 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,45 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Radom,mazowieckie

300 000 zł45 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję Państwu 45 metrowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Świętokrzyskiej - Prędocinek Położone jest na tzecim piętrze wysokiego 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 361 874 zł77 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Inwestycja To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

513 920 zł41 m² 12 504,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie, o pow. 46,6 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł55 m² 12 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj w trzypokojowym, rozkładowym mieszkaniu, w cichej i spokojnej okolicy, na Złotnikach! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - mieszkanie jednostronne, 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 260 000 zł86 m² 14 708 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż apartament 4 pokojowy z przestronnym balkonem typu loggia o pow. 18 m 2 z widokiem na kanał drzewny, w nowoczesnym apartamentowcu z windą "wyspa solna".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł74 m² 21 467 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 74 metrowe mieszkanie z dużym balkonem w apartamentowcu w samym centrum Warszawy tuż przy rondzie Daszyńskiego. Mieszkanie składa się z : salonu z kuchnią 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

764 715 zł73 m² 10 495,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,86 m2 na Ip /iiip z widokiem na tereny zielone przy ul. Jemiołuszki. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

501 402 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł45 m² 20 669,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne i stylowo urządzone mieszkanie 44,51 m2, położone na V piętrze, 2 pokoje, w nowym budynku z windą, w dzielnicy Gdańsk Letnica, inwestycja Porto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Suwałki,podlaskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie w centrum, plater, 2 pokoje, 46m, 3 piętro, rolety antywłamaniowe, klimatyzacja, po remoncie, umeblowane, ciepłe, czynsz ok.500zl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

261 360 zł40 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 39,60 m2 położone w Radomiu osiedle Ustronie. Znajduje się na drugim piętrze z windą. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie częściowo wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł39 m² 12 339 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Psie- pole - ul. Odolanowska/stoczniowa. Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla, w sąsiedztwie zieleni , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Gliwicach w samym Centrum 400 metrów Politechniki Śląskiej Mieszkanie podzielone na 4 niezależne pokoje każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

289 000 zł37 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

303 984 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego

Poznań,wielkopolskie

1 049 000 zł92 m² 11 425,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie zaaranżowane mieszkanie na Wildzie przy ul. Prądzyńskiego Atuty lokalu: - mieszkanie "pod klucz", poza kuchnią i umeblowaniem - gotowe do wprowadzenia - piękny, odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bartosza

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł73 m² 24 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, na ul. Bartosza, dzielnica Kazimierz w Krakowie. Lokal Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goławicka

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 399,30 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 59,6 m2 przy ul. Goławickiej w Warszawie. Zaledwie 3 minuty spacerem dzielą nas od stacji metra, co gwarantuje wygodne i szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Osiedle Niepodległości

Tarnów,małopolskie

210 000 zł25 m² 8 267,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zgrabna kawalerka na pierwszym piętrze? Proszę bardzo! Z nieskrywaną przyjemnością przedstawiam na sprzedaż mieszkanie na os. Niepodległości 3 w Tarnowie o powierzchni 25,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

284 000 zł49 m² 5 795,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży komfortowo wykończone mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 49 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł43 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe na Woli. Charakterystyka Nieruchomości: mieszkanie posiada dogodną lokalizację, z dobrą komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

744 259 zł68 m² 10 928,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 775 270! Rozkładowe mieszkanie, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Niepodległości

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł34 m² 8 941,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Biuro Nieruchomości Optima oferuje na sprzedaż piękną i słoneczną kawalerkę znajdującą się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kawalerka o pw. 34,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radomsko

Radomsko,łódzkie

399 000 zł75 m² 5 348,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne M5 na 3 piętrze położone w bloku w Radomsku. Ze względu na atrakcyjną lokalizację mieszkanie jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

520 100 zł65 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

341 432 zł38 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżkowicka

Rydułtowy,śląskie

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w Rydułtowach przy ulicy Krzyżkowickiej o powierzchni 47 m2 na 3 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł69 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkana 3 pokojowego znajdującego się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł136 m² 13 963,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny (możliwy do zaadaptowania na pracownię lub biuro) składający z się z trzech pomieszczeń (jedno o powierzchni aż 110m2), pozostałe dwa pokoje -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij